היה לי סופ"ש מדהים!

sivani

New member
היה לי סופ"ש מדהים! ../images/Emo70.gif

הוא התחיל בכך שביום שישי בערב השגתי את האימייל של הפרסי. וכן,אני כבר לא רוצה אותו יותר,נראה לי. לומשנה. דיברנו לא מעט בסוף השבוע,והוא התגלה כהרבה הרבה יותר נחמד ממי שחשבתי אפילו. הוא פשוט מותק,היה צחוקים מטורפים איתו. הוא בהפתעה גם ביקש תמונה שלי,אז התלבטתי ושלחתי. מאוד מעניין למה הוא צריך אותה,כי הרי הוא יודע מי אני. והשגתי גם תמונה שלו
. אבל כמו שאמרתי,אני לא רוצה אותו יותר.
ביום שבת בבוקר קמתי בערך ב-12:40 אני חושבת,וחברות שלי מתקשרות אלי ומזמינות אותי לבוא אל אחת מהן הביתה כי הן מצלמות סרט לשיעור אנגלית וחסרה להן שחקנית.אז הואלתי בטובי לבוא
מה שחשוב לציין פה,זה שהן הבנות הכי מקובלות בשכבה שלי,ואני שמחה שהן חברות שלי. זה יכול רק להועיל. והן ממש מתוקות. גם עוד אחת הייתה שם,ועוד שני בנים (שאחד מהם חבר של חברה שלי) והם גם מהמקובלים היו שם. היה ממש סבבה,צילמנו ואח"כ ישבנו וראינו את הסרט Now and Then היה ממש ממש כיף אצלה,כ"כ שמחתי שהיא הזמינה אותי.
גם היום היה ממש שווה. קבעתי עם החברה הכ טובה שלי פה ללכת לקניון,ובדיוק כשהגענו לשם אחרי 5 דקות ידיד שלה הגיע ומשך לה בחולצה. אז הוא הצטרף אלינו,הסתובבנו בקניון איזה שעה והלכנו לפוד קורט לקנות שתייה. בלעכס,לא הביאו לו בחינם למרות שהוא עובד שם,אז הוא שילם עלינו. הוא ממש מתוק
יש לו קראש על איזה אחת שיכולה להשיג את כל מי שהיא רוצה כי היא כוסית כזאת, והם ידידים טובים,אבל היא לא שמה עליו. והוא פשוט מקסים ומגיע לו הרבה יותר ממנה, ואמרנו לו את זה כמה פעמים. אח"כ החלטנו שאנחנו מתחרפנים לחלוטין,והלכנו להצטלם במכונות האלה. התבזבזו לנו 4$ כי בפעם הראשונה החלטנו שיאללה,לא קוראים הוראות.וזה פשוט התחיל להבזיק ואפילו לא ידענו לאיפה להסתכל, ככה שבסט הראשון רואים רק את הגוף שלי ושלה. בסט השני הוא התיישב אז באנו והתיישבנו עליו כדי שכולנו נצא בתמונה,ויצא כזה מצחיק כל אחד עם פרצוף מפגר אחר ורק אני יצאתי נורמלי
והוא כזה דחוס בין הראשים שלנו. היה ממש מצחיק. אח"כ הוא נטש כי הקניון נסגר,ואני והחברה שלי באנו הביתה. אכלנו אבטיח,בכיתי לה שאני רוצה דייט עם הפרסי לפני שאני עוזבת (להזכירכם: אני לא רוצה אותו,זה רק בשביל הכיף כי הוא ממש מתוק) אבל הוא בכיתה י"ב ואני לא בטוחה אם זה היה הדדי בינינו (הקראש,למרות שמלא אנשים טוענים שכן) ולפיכך אני אפילו לא אטרח להזמין אותו לצאת איתי. אם הוא רוצה,הוא יודע איפה אני. זהו,ואז היא הלכה
חח המממ... אני חושבת שזה היה הסופ"ש הכי טוב שהיה לי מאז שהגענו לפה,ואני בספק אם אחד כזה יחזור על עצמו. אבל מה שבטוח,יש לי מזכרת (התמונות). (הא כן,הוא לקח את התמונות שבהן רואים את הגוף שלי ושלה
)

נעמצי

New member
איזה כיף ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אמרתי לך שזה מדבק! ברגע שלי טוב, אז לכל העולם טוב!

נעמצי,

אני חייבת להגיד לך שאני כבר קוראת בפורום הזה תקופה די ארוכה, והכי אני אוהבת לקרוא את הודעותייך. ההודעות שלך (ושל ג'וליה16) משקפות בעיני הכי טוב כיצד מרגישים כאשר עוברים למדינה זרה. שתיכן כשרוניות בצורה בלתי רגילה בלהעביר את ההרגשות בצורה האותנטית ביותר שרק ישנה. את אחלה ילדה, ובטוחה שתמשיכי להשתלב היטב, ותמשיכי להנות עם כריס! משהו אחרון, ממה שאת כותבת עושה רושם שאבא שלך ממש איכפתניקי ודואג לך, אל תתעצבני על כל מיני דברים שלא נראים לך, אנשים רבים היו מאחלים להם אבא אוהב כמו שלך.

נעמצי

New member
תודה ../images/Emo66.gif

תראי,קודם כל תודה על המחמאות , אני מסמיקה
דבר שני למה את עדיין לא קבועה? יו וולקאם להצטרף אלינו! אבא שלי הוא לא אכפתי! הוא קרצייה ונודניק. הוא מחליט מה צריך להיות, בלי להתייעץ. מזל שהארווי ( הפסיכולוג ) לא מרשה לו להכנס פנימה והשיחות הם ביננו בלבד, ואז הוא יכול פחות להכנס לי לנשמה. אבל אנחנו עובדים על הכל..... אבא אוהב??? אולי, כרגע אצלי הוא על תקן קרציה בינלאומית. גם כריס יודע לשבת לי על הראש ולהיות קצת נודניק בקשר לאוכל והכל, אבל כריס הוא חמוד אז אני סולחת לו!

Gaily Trinity

New member
ניצול שירשור

אושר זה לא דבר מדבק, האנגינה שלי לעומת זאת כן... הסיפור מתחיל ביום חמישי (דרך אגב הים שבו רילודד יצא בארץ) אני התעוררתי לי שמחה וטובת לב, עד כמה שאפשר היות טובי לב בשש בבוקר, הלכתי לבצפר וקפאתי את נישמתי כי מזג האוויר המחורבן הזה החליט שיום אחד ממש ממש חם ויום למוחרת צריך להיות חמישים מעלות (פרנהייט...). ואז הגיע המועד לשיעור אנגלית, שבו העברתי הרצאה של סילביה פלאת' שכידוע התאבדה לה. היה משעשע ואפילו סביר להניח שקיבלתי ציון טוב.. שיעור לפני זה קיבלתי את חמישה עשר עמודי החומר על ניקסון שלי וקיבלתי 97... אוווף לא הלכתי לישון כדי לסיים את העבודה המפגרת הזו והיא לא יכלה לתת לי עוד שלוש נקודות? קיצקצ, הגעתי הביתה ונרדמתי בשניות משו שהוא מאוד לא גיאליי לעשות (אני לא בן אדם שהולך לישון מבחירה ובטח שלא בקלות) כשהתעוררתי חמש שעות אחר- כך לא יכולתי לזוז הכל כאב לי ראש אוזניים גרון... you name it... ואז גם לא יכולתי לשון כל הלילה. התעוררתי ליום שישי קפוא במיוחד והיה לי בוחן פתע בכימיה.. o well כימיה זה קל. אחר כך היה לי מתמטיקה ולא עשינו כלום ובסוף הצטלמנו עם מורי האהוב, רק חבל שניראתי כל כך חולה, ושהוא התעקש להוכיך לי שפייט קלאב הוא סרט יותר טוב ממאטריקס (הוא היה מת!). אחר כך סאם החליט שאני לא מרגישה רע מספיק, אז הוא החליט לחוות דעתו על פרידתינו (שוב...) הוא שוב הסביר לי שנפרדנו כי אני לא מסוגלת להתמודד עם קצת קושי במערכת יחסים וכי כשאני מתחילה להיות קצת תלויה במשהו אני עוזבת... אני יכולה לחיות עם זה.. אה כן וגם חידוש אני גם צינית מידיי, גם על זה אני אתגבר. אחרי הנאום של סאם שדרך אגב לא הוצאתי בו מילה, סתם בהיתי בו בלי הבעה מיוחדת, הלכתי לאחות. היא ראתה שיש לי חום ותעצבנה שהגעתי לבצפר כי אני עלולה להדביק אחרים זה דווקא די שיעשע אותי... אבא שלי החביב בא לקחת אותי מבצפר והגעתי הביתה ותכננתי לעשות שיעורים (hehe that didn't happen) פשוט ראיתי טלוויזיה עם כל מיני ריאליטי שואוז (אתם לא תאמינו מה יש בטלוויזיה האמריקאית המעוותת הזו. משהו חי עם עשרים נשים ובסוף הוא בוחר לעצמו אחת להתחתן איתה, חח ואחר כך בחדשות יש כתבה על עליית שיעור הגירושין בלוס אנג'לס, מעניין למה...) יום שבת היה, יותר מהכל, מוזר. הלכתי למשהו מהשיכבה שלי לעזור להם לעשות משהו לא משנה סיפור ארוך... פילאי הטבע ניסו למנוע מאיתנו להגיע מה שאתם לא רוצים קרה, בדרך היו ארבע תאונות על האוטוסטרדה רחוב אחד היה סגור ובאחר היה שיטפון (אנחנו עדיין מנסים להבין את פשר השיטפון ללא גשם או התפוצצות ביוב...) בכל מקרה בסוף הגענו היה משעמם למדיי והחלטנו ללכת לסרט (Bruce almighty), ג'ים קארי (לא) במיטבו... חזרנו הביתה סוף כל סוף וגיליתי שקיבלתי 1120 ב SAT וזה הרג אותי יותר מהכל... ועוד 670 במתמטיקה שהתוצאה הכי נמוכה שלי עד אז במתמטיקה היתה 720 (אווווף) ואז היום הלכתי לסיפריה של UCLA והיה משעשע למרות שעם החום שלי קפאתי מקור... פגשתי שם מישהו שעשה עבודה על הסיכסוך הישראלי- פלשתיני והוא שאל אותי מלא שאלות... על ניקסון, דרך אגב, הוא לא ידע כלום. חזרתי לביתי הקט ותכננתי להתחיל לעשות שיעורים אבל היה הפרקליטים ואפילו פרק שלא ראיתי אז התנחלתי לי בסלון ובשתים עשרה בלילה ישבתי לכתוב את העבודה המפגרת הזו אני בתחילת העמוד השני שיבעה עוד לדרך... הזמן לכתיבת ההודעה היללנית הזו היה ההפסקה. ok back to Nixon... Bye

תמי ב

New member
החלמה מהירה בובה!!!!

נשמע כאילו היה לך כייף אה? בלגן בלגן בלגן...

justnoa

New member
אוווווווווך

זו הייתי אני התבלבלתי ושכחתי להחליף את הניק של אמא שלי סורי

Odish16

New member
תמי ב?

מאיפה הניק הזה מוכר לי? קראתי משהו כזה עם הניק שיצאו לאכול או משהו..אוייש אני לא זוכרת.. אם איזו אחת מפורום אחר..לע משנה

J0nathan17

New member
כנראה משעמם לי

כי אף פעם אין לי כח לקרוא את כת ההורעות הארוכות האלה..
1120 בפסיכומטרית? זה רע? כמה אפשר לקבל? התכנית הזאת עם ההוא שבחר אחת מתוך פול נשים הייתה גם בנורבגיה... עכשיו יש אישה שתבחר בין מלא גברים או וול btw fight club should be in close second (or third(forgetting sw DEFINITELY TOP 5 ANYWAY!!

charmed Orly

New member
איזה כיף לך! ../images/Emo8.gif ../images/Emo142.gif

הלוואי וגם לי היה סוף שבוע כיפי כזה, או בכלל שהיה לי זמן לעשות משהו פאן.
כל הזמן אני בחרישה לבגרויות ולמגנים,
יום חמישי מגן בצרפתית, אבל שטויות, אני מקבללת מעל 90 בלי להתכונן בקושי... ואני לא משוויצה, זה פשוט קל!
לפחות ציון אחד נורמלי... טוב, מה הקשר? אני לא יודעת... ד"א זאת אני אורלי, שיניתי ניק ניים.

kit k@t

New member
מקובלות ולא מקובלות?

זה לא עובר היכנשהו ביסודי? oh well. today is my boyfriend and mine one month together, and he is in Arizona.... kat

לא, קאט.

זה עובר אחרי שאת יוצאת מהאינפוזיה בבית חולים בגלל שנעשית בולמית ואת שוקלת 20, עד שאת כבר קולטת שמה זה משנה להיות מקובלת או לא, את כבר לא שמנה.

אמממ דווקא יש לזה.... תקראי שוב.

ולהסבר: שאלת אם הקטע של מקובלות ולא מקובלות מפסיק היכנשהו ביסודי... אז עניתי לך. זה מפסיק אחרי שאת נהיית בולמית ויוצאת מבית חולים ואת כבר קולטת שזה לא משנה מקובלת או לא, העיקר שאת לא שמנה.

סיון?../images/Emo12.gif

"...באנו הביתה. אכלנו אבטיח,בכיתי לה שאני רוצה דייט עם הפרסי לפני שאני עוזבת (להזכירכם: אני לא רוצה אותו..." ע-ו-ז-ב-ת
זאת אומרת שאת חוזרת לישראל

למעלה