היה לי ממש כיף הסופשבוע הזה

סוזן מ

New member
תודה ברוך השם נגמר הערב היה

בסדר אבל בבוקר אחרי היה לי כבר קשה מידי לשחק אותה בסדר וגם כאב לי החור בלב וקשה להסתיר את זה וגם בבית של סבתא יש תמונות שלו תלויות על הקיר וזה קשה לראות לא עשה לי טוב וגם הקאתי פעם אחת לא יכולתי יותר אני נלחמת להפסיק אבל הסיטואציה קשה מידי לראות אותו שם וכל הזיכרונות משזה היה קורה אצל סבתא עלו ופשוט לא יכולתי אני מקווה שעכשיו שבבית יהיה יותר קל אוף רק רוצה להיות בריאה כבר נמאס מסחרחורות ועייפות נמאס למה מרגישה שלא מגיע לי לאכול למה מרגישה כל כך אשמה למה ? אוף כבר כואב לי הראש מהכל בכל אופן מקווה שעבר עליכם סדר קל ושכיף לכם רוצה לאחל המשך חג שמח וסופשבוע נהדר ממני באהבה מיה שולחת גם המון חיבוקים לכולם והמשך יום מקסים

סוזן מ

New member
מזל שהיה שיעורי ריקוד היום

במוצאי החג ממש הייתי צריכה את זה יותר מתמיד להתאושש מהכאב ראש הזה למרות שהיה כיף לראות את סבתא וסבא שאני כל כך אוהבת ועם זאת לזיכרונות שלי מהמקום לא התגעגתי מה לעשות אני אוהבת את סבתא וסבא מזל שהייתי כל כך מתגעגעת אליהם הלוואי שסבתא תרגיש טוב ותבריא ותוכל לבוא אלינו גם היום היה לה התקף קוצר נשימה וזה היה כל כך מפחיד אוף היא לא דואגת לעצמה כל היום מבשלת עומדת והיא עם הבעיות שלה הלב שלה רק יצאה מהדלקת ריאות אוף ולא מקשיבה לאף אחד לא מסכימה לנוח כנראה שאפשר להבין מאיפה באה "לי " העקשנות אבל די סבתא אני אוהבת אותך אל תעמיסי על עצמך, אני דואגת לה אני רק רוצה שכולנו כבר היה בריאים ועכשיו אני יודעת שצריך לשמור את הסוד הזה שלא יפול לאוזנים שלהם חס וחלילה במצבה .... טוב גם ככה בחיים לא הייתי עושה כלום כי זה משפחה לא צריך צדק רק שכולנו כבר נהיה בריאים כל השאר שטוית וחיבוק אחד גדול לכולם ממני מיה .

למעלה