היה לי חלום..... ואין לי מושג מה זה

היה לי חלום..... ואין לי מושג מה זה

חלמתי שאני נוסע ברכב עם חבר טוב ושומע צלילים של הופעות חיות של זמרים האהובים על הבת שלי (בת 4) שאינם מופיעים הקיץ ברחבי הארץ. מיקום ההופעה הינו מסתבר בשדה ליד הבית שלי. החלטתי לסוע מהר לבית ולקחת את הילדה לראות את ההופעות. משום מה הגעתי לבית ענק ומדהים של איש עשיר מאוד החבר של אבי. (פתאום הייתי עם אבי). נכנסו פנימה וקיבלו אותנו בחמימות אנשים שלא היכרתי. הסתובבנו בבית, היו שם הרבה אנשים כולל הרבה חברים של הילדים של האיש אשר שיחקו ונכנסו לבריכה. משום מה ואני לא יודע איך פתאום גם אבי נכנס לבריכה עם בגדים דבר שלא אופייני לו בכלל. במהלך הסיבובים פתאום גם ראיתי את ביתי יושבת בגקוזי מכניסה את הראש למים ומוציאה אותו אחרי שהיא כמעט טבעה!. ניסינו לצאת מהבית אבל אבדנו את הצפון. לא הבנו איך יוצאים ובסוף יצאנו בדרך צדדים אחרי טיפוס מעבר לגדר. מה זה אומר?

לא פיה

New member
פרוש אפשרי

לדעתי מדובר כאן בקשר שלך עם אביך. בחלום רצית לעשות משהו כדי לשמח את בתך, ופתאום אביך היה שם ונכנס לבריכה עם הילדים- אבל הוא נכנס עם בגדים, משונה מאד. יתכן שאתה חש שאביך לא מבלה איתך מספיק זמן, או שלא הקדיש לך מספיק זמן כשהיית ילד, או אולי חש שמבוגרים אחרים גידלו אותך, אנשים עליהם יכלת לסמוך יותר מאשר על אביך. יתכן שהעובדה שמשום שהיית מרוכז במשהו אחר, לא שמת לב שבתך כמעט טובעת ושהיתה צריכה להציל את עצמה מראה שאולי אביך לא היה שם עבורך ושחשת שעליך להתמודד לבד עם דברים שהוא היה צריך לעזור לך בהם. אני מניחה שה"יצאנו" שבסוף החלום מתייחס אליך ואל בתך? לדעתי שוב, מוטיב ה"להוציא את עצמך לבד מצרות" מופיע כאן שוב. סליחה אם ההסבר שלי מעט פולשני, אך חלומות לא בוחרים מה להראות. אני מסתמכת אך ורק על הסמלים בחלום ויתכן שאני לחלוטין off base. ובנוגע לזמן שלקח להגיב להודעתך: אפילו אם מישהו קרא את ההודעה, אין זה אומר שהוא יכול לענות. אני ראיתי את ההודעה לפני כמה שעות, אבל לא עלה לי שום דבר. רק עכשיו פתאום גיבשתי רעיון. פירוש חלומות לא נעשה לפי דרישה, חלומות הם דבר מורכב ודורש התעמקות. להבא נא להתאזר בסבלנות

למעלה