היה לי היום יומהולדת

ארינה

New member
מזל טוב על 120 שנה והרבה מאד אושר

וכמובן עושר. אוהבת מאד ארינה

adi from work

New member
איזה חמודים אתם... :cool:

היי, זאת תל-אביבית, ואני כותבת מהעבודה (כאילו שלא שמתם לב לפי השם)... :) אני אכתוב לכם מהשם הזה לפעמים (זה מה שאני עושה גם ב``יומנה של שלומצי``, אחלה פורום- דרך אגב!) :) . . . פכל מקרה, רק רציתי לומר ש... כן, בטח שאני יודעת מה שאני עושה!!!!!!! ואני אזהר, ואני לא אדרדר לאנורקסיה שוב, כמו שקרה לי כבר פעם... אני יותר חכמה מזה!!! (למרות שבאמת אין קשר בין חוכמה לאנורקסיה, אפילו שזה נראה ככה!!!) . . . לפני כמה ימים החלטתי החלטה: אנ`לא רוצה לרדת עוד 5 קילו ולשקול 50. אני אהיה רזה (אולי מדי, אפילו), ואני יודעת שזה עלול לדרדר אותי יותר ואני מכירה את עצמי ופוחדת שאדרדר שוב לאנורקסיה... כן, אני יודעת שאני צריכה להתגבר על זה, אבל, בינתיים, אני (די!) מרוצה מאיך שאני נראית - פחות או יותר... (וה``פחות`` שולט כאן! אבל לא משנה)... ;-) אז אני החלטתי, שאני מעדיפה להיות כמו שאני היום- אולי טיפה (רק טיפה) מלאונת, ולשמור, ולהיות מאושרת ולא לעשות כזה ביג-דיל מאוכל... זה יהיה קשה, הדרך היא ארוכה, אבל כמו שארינה המקסימה שלנו אמרה: אני ממש שמחה שיש פורום כמו זה, שיש אוזן קשבת (עין שקוראת, יותר נכון) B-) ואני יודעת לאן לפנות בשביל שיחזקו אותי... (אוווווווווווווווווווווו!) :) אוהבת את כולכם מאוד, שיהיה לכולכם יום מוצלח!!! אני צריכה לזוז (התיוקים קוראים לי)... :) עדי התל-אביבית

למעלה