היה כדאי לאחר לתיכון .

• פותח הנושא zz 4
  • פורסם בתאריך

WhiteBear

New member
בחירה שלך. אבל :

אתה תמיד מוזמן לחזור לבקר ולכתוב בפורום.
אם אתה מאויים באופן לא לגיטימי, אתה יכול להפנות את זה לפורום - כבר היה לנו ניסיון עם חמומי מוח בעבר (עד לאיומי תביעות וכו', אל תשאל...), בקיצור - אני לא מפחד

ל - ZZ אהלן

שמחתי לשמוע שמצאת את מקומך בשנית ושאתה מרוצה... רק תזכור הדלת של לחימה משולבת תמיד פתוחה לכל אחד, וגם לעוזבים אותה, במידה והם רוצים מתי שהוא לחזור... - תמיד נשאר המשפחה השניה שלך. יניב

דב-לבן צודק: אתה צריך להילחם בזה.

למנהלי הפורום יש די מעט כלים בשביל להילחם בהטרדה דרך המסרים, אבל להנהלת תפוז יש מספיק. אם המכתב היה מספיק חמור לדעתך, יש להפנות את העניין אליהם. הם יכולים להעיף את היצור הזה ממערכת תפוז לגמרי, או שהם יכולים לפנות להורים של התכשיט ולאיים עליהם בתביעה (מה שיגרום מנסיוני לניתוקו מהאינטרנט). בקיצור, אין שום סיבה לאפשר לדבר הזה לשוטט בינינו. ואם זה לא היה מספיק חמור, אז למה להתייחס לזה בכלל? רוב משתתפי הפורום מאד רוצים בהשתתפותך, ולו משום שעכשיו יש לך נסיון במצבי אמת שהרבה מאיתנו (כולל הנזק, מן הסתם) חסרים אותו. יאללה, חזק ואמץ

gafni

New member
באמת פיצי אתה צודק - ראית מישהו

מעיז לעורר אלימות מילולית ,בוא נפוצץ לו את הצורה שילמד שאלימות מילולית - לא אצלנו. אפשר גם לחתוך אותו לחתיכות ולשלוח להורים שלו חתיכה כל שעה ,שידעו שאנחנו לא מתלוצצים (מונטי פייטון בראין כוכב עליון)

יותר עדיף:

להכריח אותו לכתוב מאה פעם "הלאה הרומאים" בלטינית. אם שום דבר אחר לא ילמד אותו לקח, זה ילמד!

bennyTKD

New member
../images/Emo123.gif יש עונשים הרבה יותר אכזריים

מאז תקופת הרומאים התפתחו עונשים הרבה יותר אכזריים. אפשר להכריח אותו לראות את מטריקס 2, ואחרי שהוא יצא מהקולנוע שפוף ובהלם, להסביר לו שהוא יצטרך לראות גם את מטריקס 3...

אבל העונש האכזרי ביותר ../images/Emo2.gif

הפייבוריט של המורה שלי לתנ"ך - לכתוב את פרק קי"ט בתהילים (הפרק הארוך בתנ"ך), כל אות בצבע אחר - בהתאם לצבעי הרמזור

bennyTKD

New member
../images/Emo123.gif בוא נבדוק אם זה עובד

סלבו, בוא נבדוק אם העונשים האלו באמת שוים משהו. בוא נראה אם אתה זוכר מה 2 המילים האחרונות בתהילים קיט? זוכר?

bennyTKD

New member
אין צדיק אחד בסדום?!

מה קרה, מילא שסלבו כנראה לא זוכר, אבל אין צדיק אחד בסדום שיפתח תנ"ך (או גוגל) ויחפש תשובה? אתם שואלים מה הפרס למי שעונה נכון? הפרס הוא שהוא יבין את השנינות שמתחבאת בשאלה שלי אל סלבו...

יפה...

המילים: לא שכחתי. בשעה 1 וחצי בלילה קובע עיתים לתורה... (בני, רושם את המצווה הזו לזכותך).

zz 4

New member
אולי העונש הכי אכזרי זה לא להיתיחס

איך לא חשבתי על זה .

zz 4

New member
במחשבה שניה ניראה שבמיקרה כזה

לא צריך להלחם .הרי זה מה שמחפש כל מטריד .העונש שלו זה התעלמות וזהו .בטוח שהוא פנה אלי לא במירקה .כי חשב שאני איתקוטט איתו וירטואלית .אז חבר באמת אין לי זמן בגרות ועוד אז סליחה שאני לא יענה לך יותר .

למעלה