היה כדאי לאחר לתיכון .

• פותח הנושא zz 4
  • פורסם בתאריך

zz 4

New member
היה כדאי לאחר לתיכון .

לאחר לילה של התרגשות .ילד מה לעשות .ניפגשתי בבוקר במכון עם האומן שהיזמין אותי .וקיבלתי שיעור של החיים .ים של זיעה .לאחר שיחה קצרה עם אדם מקסים .בנוכחותו של עוד אדם בוגר שבא איתי .הושמו עלי כל מגיני הגוף שרק קימים והגבר החל ליתקוף אותי בעוצמה שלא ידעתי מעולם .תוך כדי צעקות שמזמן לא שמעתי .ותוך כדי הסברים איך להגן .המהירות שלו ועוצמתו.הם לא מהעולם הזה .ממש כמו בסרטים .איך אני יסביר .גם עוצמה וגם רכות .כאחד .סותר אבל כך הרגשתי .קשה מאוד היה לבלום אותו בלתי אפשרי אבל אחרי כ20 דקות תוך כדי הסברים .הגוף מתחיל להגיב יותר נכון .נכון זה היה בגדול עדין על קצה המזלג .אבל הרגשתי שאני הופך להיות זריז ומיתחמק מהמכות בצורה יותר טובה .בדקות האחרונות של האימון הוא ביקש ממני ליתקוף אותו .הכי טוב שאני יודע .ובכל הכוח ובלי שום התחשבות .אז התנפלתי עליו עם אגרופים וכל מה שאני יכול .האמת שכל מכה שנתתי לו .השאירה לי סימן כחול .אבל אני מאמין שהוא גם הרגיש .כך לפחות אמר לי .כאשר התקלחתי בבית לאחר המיפגש .גיליתי שהגוף שלי מלא חבורות .אבל אני מאושר וזה מה שחשוב .

שי רגב

New member
לפי התיאורים שלך מדובר באדמו"ר דניס

(הוא צעק Fight בקול צרוד??
). ואם זה דניס, אז ב-א-מ-ת אדם, יהודי, עם לב רחב וגדול!

zz 4

New member
לחומד ששלח לי את המסר .ניצחתה

הבנתי .אני קטן .מושתן .צפוני מפונק .הבנתי אני לא רצוי כאן .אז ביי לכולם ובהצלחה .

שי רגב

New member
ZZ, אל תעצבן את הפיוז../images/Emo70.gif

כי אתה הבנאדם הכי רצוי כאן בפורום
ולו בשל העובדות האלו: 1. אתה אולי היחיד כאן שמודה ללא שום בושה בטעויות. 2. אתה היחיד שאין לו שום בעיית אגו!. 3. אתה לומד מהר מאוד(!!) ומוכן לקבל (הייתי מוסיף: "בשפלות קומה") כל ביקורת ועזרה. 4. אין בך ציניות. 5. אתה הבנאדם הכי רגיש כאן בפורום (ולכן, לדעתי: הכי בנאדם!). | ק י ד ה |

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

קרוקדיל

New member
שי אתה לא נסחף?

חשבתי שאני הכי בנאדם והכי רצוי פה מה זה לגנוב ממני את התואר?

bizhar

New member
אתה יותר מרצוי!

ועזוב אותך משולחי מסרים.. שים מגינים וקסדות ולמד לקבל גם ביקורת נבזית. לא רק מכות
.

chinabird

New member
מה מה מה?

הנני כאן: קורא שתוק נוסף שיוצא מן הארון. zz - עקבתי בעניין (ובאמפתיה לא מועטה), אבל את ההודעה האחרונה שלך לא הבנתי. אז מישהו שלח משהו. הרשה לי, נטול ניסיון כמעט בכל דבר שהוא, לעוץ לך עצה (והפעם כזו שלא תחייב אימונים של ארבעה חודשים): עזוב. פשוט עזוב את זה. היית במצב מאוד לא נעים, שעורר מיני סוגיות בינך לבין עצמך ובינך לבין אחרים. עד כמה שאני יכול לשפוט, אתה מתמודד עם זה למופת (בלשון המעטה). קיבלת בעיקר תגובות ענייניות, עוררת כאן דיון מאוד מעניין, ועלית מייד על הסוס כדי להיות מוכן להבא. אז להיעלב ממסר אנונימי? למה?! (אע"פ שלהיות צפוני, יש להודות, זה באמת לא מציאה גדולה - גם אם כמה מחברי הטובים וכו' וכו').

zz 4

New member
חברי אתם נהדרים .אתם לא מבינים

איזה מסרים אני מקבל .לא מבין למה .הרוב מפרגנים .אבל היום מישהו הגזים .קילל וכו .

שילך לעזאזל../images/Emo70.gif

ידידי ZZ, אני לא נוהג להתבטא בצורה הזו, בעיקר לא מעל גלי הפורום, אבל אם מישהו קילל אותך (לא ברור בגלל מה), לעומת רבים אחרים שאתה רצוי בחברתם - אז המישהו הזה יכול ללכת להטביע את עצמו באסלה! חבל בגלל קוץ יבש במדבר, לא להיות חלק מערגות פרחים נדירים...

איקו

New member
zz4 אתה רצוי מאוד אוהב אותך !

גם לי קרה שמאוד נעלבתי בכמה פורומים וגם כאן. אבל חייבים להבליג הכול הרי וירטואלי בגלל זה אנשים מרשים לעצמם. ותאמין לי שהם מאוד מאוד מצטערים על זה בלילה שהם לבד. אז גבר תן בראש לכול המניקים הקנאים !!! - קידה -

WhiteBear

New member
במחשבה שניה

יכול להיות שקראת לי נדיר, או שכינית אותי ערוגה... אני כבר מתחיל להתבלבל, אז נעצור את זה פע לפני שנידרדר...
(הנה, רואים שזה עצר את "זה")

zz 4

New member
סלבו .השתגעתה שיטבע באסלה ?

הוא עוד עלול להגיע לים .וכידוע הים כבר מזוהם מספיק .לעצם הענין .התגובות שלכם גרמו לי להבין .שאולי הייתי כיצד ילדותי .אף אחד לא שווה .שאני יעזוב פורום שאני אוהב .והתשובה שלי צריכה להיות .הכלבים נובכים .והשיירה עוברת .

WhiteBear

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif - המים זורמים...

ודפי הפורום מתמלאים

למעלה