היה ברור לי שהשמאל מפחדים מהפופלריות העצומה של בן גביר ומחפשים ללכלך עליו

לכן לא טרחתי לראות את העובדות של פלסטין 12.
השמאל הוא פסיק קטן בפוליטיקה הישראלית.
הוא עלה לשלטון רק בזכות בוגד קטן שבגד בערכים שעליהם הוא גדל ואף ירק בפרצופם של הוריו.
וכשגם הבוגד הזה לא הספיק להם אז הם התחברו לאחים המוסלמים תומכי טרור.
למה הדבר דומה?
שבבחירות לבונדסטג של ברלין 1943 המפלגות היהודיות יתחברו למפלגה הנאצית.
כדי להפיל את הנשיא פול פון אינדנבורג נתניהו.

העניין הוא שאיך שלא תסובב את זה אבל עובדה היא שהאשכנזים מביאים לעולם ילד אחד וכלב.
בוא נגיד שעוד עשור או שניים הם יהיו מיעוט זעיר שאף אחד לא מחשיב את דעתם.
אלא אם כן הם יצליחו לחוקק חוק שגם כלב יוכל להצביע בבחירות לכנסת. |כלב|

גוטרמן3

Well-known member
צודק:mad: שאינני מצליח להירדם בלילות ושנתי נודדת עלי וקורא אני למלך המלכים הנח למחשבותי ושים עלי תנומה
אלא ששוב ושוב מופיע בן גביר מולי ומכה בי בשוטים ובעקבים עד כי כולי מכוסה זיעה קרה ואני מצטנף במיטתי כילד מפוחד:mad: שנאמר
וביום ההוא אביא עליכם השמאלנים את בן גביר ויפליא בכם את המכה ה 11 עד שתתחננו שיסלח לכם

marabo

Well-known member
צודק:mad: שאינני מצליח להירדם בלילות ושנתי נודדת עלי וקורא אני למלך המלכים הנח למחשבותי ושים עלי תנומה
אלא ששוב ושוב מופיע בן גביר מולי ומכה בי בשוטים ובעקבים עד כי כולי מכוסה זיעה קרה ואני מצטנף במיטתי כילד מפוחד:mad: שנאמר
וביום ההוא אביא עליכם השמאלנים את בן גביר ויפליא בכם את המכה ה 11 עד שתתחננו שיסלח לכם
בן גביר יהודי צדיק

Danny Stern

Well-known member
בין המפלצת שלי ובין המפלצת שלהם, זה לא קונץ להעדיף את שלי. אבל זאת לא ההשוואה
ה''מפלצת'' שלנו הוא בכלל אומר את האמת , האמת היא מפלצתית , לכן אתה נישאר חוסר אונים, וגם חסר עונים .....רק מסוגל להיות כמו היען שלך , אל מול המציאות!!
בן גביר לא יען !ההוא!!

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה בדיוק כך - הכנופיה השמאלנית תקשורתית מודאגת מבן גביר ולכן נשלחה אילנה דיין בכדי לבצע בו דה לגיטימציה....כמו דה הלגיטימציה נגד רגב הנהדרת או אטבריאן הלביאה האמיצה שאילו הייתי בנעליה בהחלט יתכן שהייתי פועל בדיוק כמוה בכל הנוגע לטיפול בבנה.

הכנופיה השמאלנית הזאת השלטת בבג"צ , בפרקליטות , בתקשורת ובאקדמיה מאיימת למוטט את הדמוקרטיה שלנו והימין סוף סוף מתחיל להבין שאם הוא רוצה בהישרדות הדמוקרטיה עליו לנקות את השחיתות אשר פשטה במעוזי הכח הללו.

בפעם הבאה שהימין יעלה לשלטון צפו להפסקת ההתרפסות מול השמאל המצחין....סוף סוף יוחל בשלטון גאה וללא התנצלות מול השמאל.

אז תעלה שוועתם השמיימה.....ואנו ניתן להם לזעוק את זעקת הקוזאק הנגזל והצבוע... אנו נחייך אל מול פרצופם הנאלח.

גוטרמן3

Well-known member
זה בדיוק כך - הכנופיה השמאלנית תקשורתית מודאגת מבן גביר ולכן נשלחה אילנה דיין בכדי לבצע בו דה לגיטימציה....כמו דה הלגיטימציה נגד רגב הנהדרת או אטבריאן הלביאה האמיצה שאילו הייתי בנעליה בהחלט יתכן שהייתי פועל בדיוק כמוה בכל הנוגע לטיפול בבנה.

הכנופיה השמאלנית הזאת השלטת בבג"צ , בפרקליטות , בתקשורת ובאקדמיה מאיימת למוטט את הדמוקרטיה שלנו והימין סוף סוף מתחיל להבין שאם הוא רוצה בהישרדות הדמוקרטיה עליו לנקות את השחיתות אשר פשטה במעוזי הכח הללו.

בפעם הבאה שהימין יעלה לשלטון צפו להפסקת ההתרפסות מול השמאל המצחין....סוף סוף יוחל בשלטון גאה וללא התנצלות מול השמאל.

אז תעלה שוועתם השמיימה.....ואנו ניתן להם לזעוק את זעקת הקוזאק הנגזל והצבוע... אנו נחייך אל מול פרצופם הנאלח.
מה למשל תעשו לנו כשתהיו בשלטון כדבריך ומי המנהיג שתבחרו לצורך זה?

גוטרמן3

Well-known member
למה לספר לך ?
אני משאיר זאת לדמיונך.
קשקשן
אתם תמשיכו כהרגלכם ללקק ולהתחנף אלינו כמו שעשו כל מנהיגכם מאז ומתמיד
בגלל זה אתם המזרחיים הביביסטים הכי שונאים אותנו כי אצל הפרימיטיבים כמוכם וכמו הערבים הכבוד הכי חשוב

שחר 676

Well-known member
מנהל
קשקשן
אתם תמשיכו כהרגלכם ללקק ולהתחנף אלינו כמו שעשו כל מנהיגכם מאז ומתמיד
בגלל זה אתם המזרחיים הביביסטים הכי שונאים אותנו כי אצל הפרימיטיבים כמוכם וכמו הערבים הכבוד הכי חשוב
אני שונא שמאלנים מפני שרובם המכריע גזענים , צבועים , כזבנים , אוטואנטישמים ובאופן כללי מוגדרים כ "גויים לעתיד"....זה כנראה מפני שהם כל כך "נאורים ומתקדמים". |פנים|

העם היהודי שרד 2000 שנות גלות למרות "יהודים" מסוגך.

סוף סוף טיפשוני הימין מבינים לאיזו אנדרלמוסיה גוררים אותנו "חכמים בלילה" מהסוג הלא פרימטיבי חחחחח

בפעם הבאה שהימין יעלה לשלטון אתה תראה ימין חזק שלא מחשבן או מתרפס בפני עלובי השמאל....עוד חזון למועד עיוני.

גוטרמן3

Well-known member
אני שונא שמאלנים מפני שרובם המכריע גזענים , צבועים , כזבנים , אוטואנטישמים ובאופן כללי מוגדרים כ "גויים לעתיד"....זה כנראה מפני שהם כל כך "נאורים ומתקדמים". |פנים|

העם היהודי שרד 2000 שנות גלות למרות "יהודים" מסוגך.

סוף סוף טיפשוני הימין מבינים לאיזו אנדרלמוסיה גוררים אותנו "חכמים בלילה" מהסוג הלא פרימטיבי חחחחח

בפעם הבאה שהימין יעלה לשלטון אתה תראה ימין חזק שלא מחשבן או מתרפס בפני עלובי השמאל....עוד חזון למועד עיוני.
אז מה תעשו לנו חוץ מלאיים?

למעלה