היד שלי נגעה בטעות בתנור הרותח

liat ליאת

New member
היד שלי נגעה בטעות בתנור הרותח ../images/Emo7.gif

בדיוק כשהלכתי להוציא את תבנית האורז. וזה שורףףףףףףףףףףףףףף
מה הכנתם היום צהריים? אצלי התבשלו קציצות בשר, תפוחי אדמה - פירה ואורז בתנור. יאללה שרשרו שאקבל רעיונות להמשך השבוע

sjarjar

New member
לשטוף בהרבה מים קרים, ותמיד להחזיק

שפורפרת ג'ל אלוורה במקום נגיש במטבח. בחד"א היה היום תבשיל הודו ברוטב בהיר. דווקא טעים.

אוי - לא נעים!!

מקווה שיעבור לך במהרה. אני לקחתי את הילדים לאכול פלאפל בחוץ, עלה לי 20 ש"ח וחסכתי עבודה. ו... עוד מעט תבוא חברה עם הילדים שלה, עוגת שוקולד בתנור, הביצים קשות על האש, ואני אכין מלאווח + רסק לכולם. תרגישי טוב...

bali

New member
מנהל
מסכנונת...

שימי אלוורה... ולהמשך השבוע את מתכוונת בישולים? עוף עם תפוחי אדמה בתנור, עם הרבה פפריקה ובצל ושום...

אופיר35

New member
ליאת אומנם באיחור

אבל תרופת פלא שלימדה אותי פעם חברה רופאה ועובד נפלא ,החזיקי במקומות מועדים כמו המטבח פולידין נוזלי וברגע שיש כוויה שפכי על מקום הכוויה.כמובן התרופה הטובה מכולן קראי לי ואעשה פוווו על כוויתך

ritosh

New member
פטנט מדהים לכוויות../images/Emo101.gif

ליאת, אני מקווה שהכאב נרגע אחרי הפוו של אופיר
לימדה אותי פעם עוזרת שהייתה לי משהו מדהים. ניסיתי וזה עובד! למרות שזה נשמע מופרע...ומזוכיסטי ממש... איך שנכווים מורחים מעט שמן בישול על הכוויה. מדליקים את הלהבה הכי קטנה בכיריים ומקרבים את האיזור ללהבה, הכיקרוב שאפשר לסבול למשך 5-10 ד'אמרתי לכם שזה מופרע.... אבל, זה עובד! בחיי. ניסיתי על היד שלי. הכאב נעלם ומה שיותר מדהים אחרי כמה זמן גם לא נשארה צלקת מהכוויה! במקרה של כוויות במקומות אחרים מחזיקים מצית דולק קרוב לכוויה.

r66

New member
../images/Emo12.gif שמעתי על הפטנט הזה, אבל.......

דחילק, לא הייתי מציעה אותו לאוייבים שלי

למעלה