הידעתם? קווים ביש"ע מסובסדים ב-50%.

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member

מתוך הידיעה על קו 386 החדש למכללת אריאל באתר דן: "כאמור כרטיסיות בקווים כלו יסובסדו ע"י המכללה בשיעור של 25% בנוסף לסבסוד הקיים של המדינה על קווי אוטובוס ברחבי יש"ע בגובה של 50%." http://www.dan.co.il/news/news.asp?id=1931

צחקן

New member
הם גם משלמים מיסים כמוך וכמוני.

מתוך הידיעה על קו 386 החדש למכללת אריאל באתר דן: "כאמור כרטיסיות בקווים כלו יסובסדו ע"י המכללה בשיעור של 25% בנוסף לסבסוד הקיים של המדינה על קווי אוטובוס ברחבי יש"ע בגובה של 50%." http://www.dan.co.il/news/news.asp?id=1931

Image of me

New member
שוב אתה מתחיל ויכוח פוליטי?

הבאתי מידע מעניין שקשור לתחבורה ועשוי לעניין את חברי הפורום, לא ביקשתי לעורר דיון פוליטי על טיבן של ההתנחלויות.

צחקן

New member
בסדר.

הבאתי מידע מעניין שקשור לתחבורה ועשוי לעניין את חברי הפורום, לא ביקשתי לעורר דיון פוליטי על טיבן של ההתנחלויות.
בסדר.
ב"ה נכון, אבל רק צינתי לאה שלא יודעים. אגכב, לדעתי הסיבסוד מוצדק, כי מדובר במוסד אקדמי חשוב (אני מכיר לא מעט אנשים שלומדים שם).

levikon

New member
גם האוניברסיטה בתל אביב חשובה.

בסדר.
ב"ה נכון, אבל רק צינתי לאה שלא יודעים. אגכב, לדעתי הסיבסוד מוצדק, כי מדובר במוסד אקדמי חשוב (אני מכיר לא מעט אנשים שלומדים שם).
אז למה לה יש סיבסוד של 10% בלבד? וגם שאר המכללות חשובות. ולמה לעזאזל יש סבסוד של מחירי נסיעה ביש"ע??? מילא סבסוד לבניה של אוטובוסים ממוגנים. אבל לנסיעות? ברמה של 50%??? אם כבר, צריך להוסיף על התשלום כי זה אזור סכנה גבוהה...

צחקן

New member
מוזר מאוד. פנו למשרד התחבורה.

אז למה לה יש סיבסוד של 10% בלבד? וגם שאר המכללות חשובות. ולמה לעזאזל יש סבסוד של מחירי נסיעה ביש"ע??? מילא סבסוד לבניה של אוטובוסים ממוגנים. אבל לנסיעות? ברמה של 50%??? אם כבר, צריך להוסיף על התשלום כי זה אזור סכנה גבוהה...
ב"ה כל מי שמשלם מיסים ואזרח טוב- מגיע לו כמו כולם.

levikon

New member
בדיוק. כמו כולם! לא יותר מאשר לשאר!

ב"ה כל מי שמשלם מיסים ואזרח טוב- מגיע לו כמו כולם.
בדיוק. כמו כולם! לא יותר מאשר לשאר!
וזאת בדיוק הנקודה.

Image of me

New member
הסיבסוד הוא ע"י המכללה, אז אני לא

אבל יכול להיות שדן מסבסדת
ב"ה לחודשים הראשונים, למשוך סטונדים לקו? .
הסיבסוד הוא ע"י המכללה, אז אני לא
מבין מה הבעיה. המכללה החליטה לסבסד, מותר לה, לא?

Image of me

New member
אני לא מכיר את המכללה הספציפית הזאת

ומי משלם למכללה?
אבל באופן כללי, עד כמה שאני מבין, המכללות הן פרטיות ופועלות לצרכי רווח. לכן גם שכר הלימוד במכללות גבוה בהרבה מאשר באוניברסיטאות. אני טועה?

לאו דווקא....

אבל באופן כללי, עד כמה שאני מבין, המכללות הן פרטיות ופועלות לצרכי רווח. לכן גם שכר הלימוד במכללות גבוה בהרבה מאשר באוניברסיטאות. אני טועה?
לאו דווקא....
ברוב המכללות שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי.

522 אוקטן

New member
לפני כמה שנים אירגן איזה ח"כ מהימין

הנחות לתושבי יש"ע במגוון תחומים.בין היתר הם מקבלים נסיעות בחצי מחיר. אני חושב שזה הוכר בממשלה כ"אזורי פיתוח" או משהו דומה. בין היתר קיבלו שם התושבים עוד כל מיני הטבות. למשל קרוב משפחה שלי שמתגורר בקרית ארבע קיבל מחשב חינם וכמוהו עוד הרבה שם. מוצדק? ממש לא לדעתי. אבל זו השחיתות והאיפה והאיפה הראשונה במדינה? ואני ממש מתאפק לא להיכנס לפוליטיקה..

גם אני מתאפקת../images/Emo46.gif

הנחות לתושבי יש"ע במגוון תחומים.בין היתר הם מקבלים נסיעות בחצי מחיר. אני חושב שזה הוכר בממשלה כ"אזורי פיתוח" או משהו דומה. בין היתר קיבלו שם התושבים עוד כל מיני הטבות. למשל קרוב משפחה שלי שמתגורר בקרית ארבע קיבל מחשב חינם וכמוהו עוד הרבה שם. מוצדק? ממש לא לדעתי. אבל זו השחיתות והאיפה והאיפה הראשונה במדינה? ואני ממש מתאפק לא להיכנס לפוליטיקה..
גם אני מתאפקת

כששילמתי על כל יחידת בגרות לבנים שלי 21 ש"ח ילדים אחרים מהשטחים שילמו 3 ש"ח ליחידה. וזה מה זה הרתיח, אבל המקום מחייב להתאפק

כנראה סיבה בטחונית

כנראה סיבה בטחונית
מסוכן לנסוע שם בטרמפים

orensaab

New member
למה בשטחים מסובסד

למה בשטחים מסובסד
ובשדרות וקרית שמונה לא ????????????????

צחקן

New member
גם גוש דן הוא שטחים.

למה בשטחים מסובסד
ובשדרות וקרית שמונה לא ????????????????
גם גוש דן הוא שטחים.
ב"ה וכן, בזה אתה צודק מאוד, זה חשוב מאוד כי הם שומרים לנו על המדינה מהטילים של חיזבאללה החמאס והפתח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה