היבט שמש פלוטו בשמיים

דקל111

New member
היבט שמש פלוטו בשמיים

הי יאיר היבט מולות זה שבעוד כמה ימים יהיה מדוייק, יכול להפעיל הרבה מאבקי כוח, אך שאלתי היא באילו אופנים ניתן להפעיל את ההיבט הזה במידה וישנה מודעות ושליטה? מהם הצדדים החיוביים של ההיבט הזה? האם זו העשייה/ פעולה עצמה? ושאלה נוספת, על מי ההיבט הזה ישפיע יותר? לי הרי יש היבט טרין מדוייק בין שמש פלוטו, אז האם המולות בשמיים יפעילו את הטרין או שארגיש את ההיבט בעוצמות גדולות יותר בעזרת המעברים? זה תמיד מבלבל אותי הקטע הזה של המעברים.

bat5

New member
פלוטו יהיה במולות מדוייקת

לשמש שלי, ביום הולדתי, ואני כבר מאווררת את כפפות האגרוף האהובות שלי. נדמה לי שכבר הייתה לי מולות כזאת, לאחרונה. פלוטו כבר היה בנקודה זו, התקדם וחזר, לא? מאבקי הכוח שהיו לי בתקופה של המולות הזאת היו דווקא שגרתיים, וניהלתי אותם בעצלתיים. בעבר ידעתי קרבות של ממש, ובלי ההיבט הזה. אולי הפעם צפוי מאבק, אבל אין לי מושג עם מי. כרגע אין שום דבר כזה על הפרק.

eynat4

New member
ומה תגידו

אם לי הוא עובר הלוך ושוב על מרס, משגע לי את הצורה והמעבר הולך להסתיים רק בדצמבר 2008? המועמדים הבאים: סטורן ואורנוס, ב0 מעלות גדי, שליטי בתים 7 ו8. יהיה מעניין.

ובכן

מהצד החיובי, ההיבט בין פלוטו לשמש גורם לכולנו לחפש את המשמעות הנסתרת שבדברים, בעיקר זו הנמצאת מול המטרות שלנו, בעיקר כי אנו זקוקים עכשיו למשמעות רבה יותר למטרות הגדולהמשמעותיות, ולחבר אליהן את היכולת להתחדש רגשית, ולהתמודד על עמדות כוח עם אלה שמחזיקים בהן מולנו, ועם הערכים הרגשים שלהם, ואלה שהם מייצגים. פלוטו אינו רק כוכב כוחני: הוא דורש מאתנו להעניק יותר עומק למאבקים שלנו, לפעול מתוך ערכים מוסרים עמוקים ונעלים, לגלות מחוייבות עמוקה לדברים שאנו מאמינים בהם, להיות מחוייבים לצרכים הרגשיים שביחסים שלנו עם העולם ועם עצמנו, למחוייבות עמוקה לגוף שלנו ולדרישותיו, לעומק שיש ביצריות ובהתחדשות המינית כשהיא מגיעה מתוך המהות הרגשית שלנו, וליכולת להשתמש בה ובעומק הזה ביזמות שלנו בעולם, בדיאלוג שלנו עם סמכויות, ובנכונות שלנו ליטול אחריות רבה יותר על חיינו מהאספקטים הרגשי והפיזי שנמצאים בהם. עומק, משמעות, יכולת התחדשות ואמונה ביכולת שלנו ללכת עד הסוף - אלה הערכים הפלוטוניים. השמש מייצגת את הגוף הפיזי, ואת ה'אני הממוקד' של הדברים. עימות בין השנים האלה מאפשר להתבונן בערכי שני הצדדים לעומק, לחפש את נקודת החיבור, ואם ימצא המכנה המשותף - נוכל למצוא ציר פעולה מדהים שמחבר גוף ומטרה לעוצמה וכוח אישי, ולהשיג את מה שחשוב לנו באמת.

דקל111

New member
תודה יאיר...ההבדל הוא כנראה בכך

שאנשים לרוב עם היבט כזה באמת מצליחים למצוא את המשמעות בדרך כוחנית

לא בטוח

זה מאוד תלוי בערכי האדם עצמו, במודעות שלו, וביכולת להגיע לתובנות פנימיות עמוקות באמת, ומכאן - גם לתת לעוצמה שלו להגיע או להתבטא באופן רוחני או מעמיק מבלי שימוש בכוחניות.

למעלה