היא הייתה
דוגמנית בארץ רחוקה

aphanisis

New member
היא הייתה ../images/Emo68.gifדוגמנית בארץ רחוקה

הוא ראה אותה..נדלק..רדף ...השיג אותה!! הוא ממשפחה אמידה..גבר נאה משכיל ..אומרים מושלם! היא התפתתה...הלכה אחריו ..התגיירה.. ילדה לו שלושה ילדים... עזבה מאחור משפחה ..חברים ..קריירה ואז כעבור עשור אחד הוא החליט שנגמר שדי היא עכשיו רודפת אחריו מרגישה נטושה מרגישה כעורה מרגישה בודדה והוא? הוא כבר בכיבוש הבא כל כך נרגש זה הולך לאט לאט והילדים? מנסים, מתקשרים .. הוא אוהב רק מרגיש שכולם מתעלקים די! מה לא מבינים? זה נגמר!!!

aphanisis

New member
../images/Emo4.gif כן! סיפור אמיתי

מה שאומר שאין ביטחון בדבר כמה שמשקיעים בקשר זה עדיין לא אומר שהוא יצליח וישרוד

מיקושה

New member
../images/Emo4.gifזה לא חשוב מה היא היתה מקודם..

זה כבר "עבר" עכשיו היא.. כבר לא.. והוא גם..

ק o ם

New member
../images/Emo4.gif

צורם לי ה- "היא התפתתה...הלכה אחריו ..התגיירה..ילדה לו שלושה ילדים..." היא ילדה להם שלושה ילדים... אני רוצה להאמין, שהכל נעשה מבחירה חופשית שלה ושאף אחד לא הכריח אותה ללכת אחריו... עצוב לי עליה ועל הילדים ובכלל עצוב לי כשצד אחד רוצה משהו שהצד השני לא... אבל כשאיני מכירה את כל התמונה קשה לי לתת את הדעת :)

"ואז כעבור עשור אחד ..."

את באמת חושבת שככה זה בחיים, פתאום מרגישים שזה נגמר...? פרידה היא תהליך, לרוב – תהליך ארוך, מחושב, כואב. זה לא "בום וגמרנו". אני לא רואה כל רע בזה שהילדים מתקשרים ומנסים לגשר בינהם לפעמים אנשים עושים בחיים החלטות שגויות, פזיזות ואימפולסיביות... יש בחשיבה מחודשת, בעיקר בעזרת שיחה עם חבר [חבר שאינו 'יועץ אחיתופל'], כדי לראות את הדברים באור אחר, שונה ולהביא לשינוי ההחלטה. 'קסם' צודקת – כשלא מכירים את התמונה על כל צדדיה, קשה לחוות דעה מגובשת.

למעלה