הטרייד הגרוע של עונת הפנטסי שלנו

BB FuNaTiC

New member
הטרייד הגרוע של עונת הפנטסי שלנו

אני זוכר בערך אחריי חודשיים היה לנו טרייד בליגה גרט אתקינס תמורת ברנדון ווב. בזמנו אמרתי לעצמי טרייד גרוע כי שני הצדדים ויתרו על שחקנים שנבחרו ממש גבוה בדראפט מתוך חוסר אמון. בסוף אתקינס נזרק , אני הרמתי אותו והוא לא הסתכל אחורה. ווב זה בכלל סיפור אחר. הוא מועמד חזק לסיי יאנג שני ברצף וזרק 3 שאטאאוטס ברצף ומאיים על השיא של הרשייזר! יש נוסחה לגבי פיצ'רים. אתה לוקח את כמות הסטארטס הצפויים לו בעונה ומפחית את הסיבוב בו נבחר. זה כמות הסטארטס שמחכים שיראה את היכולת שלו. בכל מקרה לירון היה עלול להיות מקום ראשון

LADodger

New member
איזה הום-ראן אטקינס הביא אתמול!

הסתכלתי במשחק וראיתי איך שהוא בא לכדור בדיוק כמו שצריך והביא את הסווינג בדיוק לאן שצריך. ידעתי עוד לפני המכה עצמה שזה בחוץ....

לא מסכים בכלל

א. לא עשינו את זה מתוך חוסר אמון, אני חיפשתי מישהו קבוע וטוב ב3B. היה לי פיצ'ינג מעולה ויכלתי לוותר על ווב כדי לחזק את ההתקפה. ינון היה צריך מישהו כמו ווב, ואם אני לא טועה היה לו תחליף (או שהוא הרים אחר כך?), לואל שלא יורד מאטקינס השנה. היה לנו MATCH פשוט במה שכל אחד צריך. מה שכן, אני שמח מזה שלא נשארתי עם אטקינס רק בשביל שהטרייד יראה טוב, הבן זונה המשיך להסריח אז פשוט זרקתי אותו והרמתי את ראיין ברוון. ההחלטה הכי חכמה שלי העונה (יחד עם בריאן רוברטס מהוויברס). ברוון מביא לא פחות נקודות מווב בימים האלו, ויותר בממוצע. הוא הצטרף בסוף מאי וכבר הוא רק איזה 100 נקודות מתחת לווב (שצריך לזכור שעשה את ה100 הראשונים בערך אצלי). הוא מביא 27 נקודות בממוצע בעוד ווב מביא 24. כל זה למרות שווב ברצף מדהים וברוון בסלאמפ לאחרונה. עוד כמה AB כדי שהוא יהיה QUALIFIED ואז הוא יוביל את הNL באוורג' ואת המייג'ורס בSLG (ואת הMLB בOPS חוץ מבונדס והווקים שלו). הוא שלישי בHR מבין 3B למרות שהתחיל את העונה בפאקינג יוני! ואין מצב שהייתי במקום ראשון עם ווב. סה"כ, קיבלתי בסה"כ פחות או יותר (בטח קצת פחות) אותה תפוקה מברוון וקיבלתי את ה3B שרציתי. והפיצ'ינג שלי הכי טוב בליגה גם ככה, בוא לא נשכח שלפעמים זה עדיף שיהיה עוד מקום...לדוגמא אם ווב בפתיחה אחת בשבוע אז לפעמים עדיף מישהו עם 2 פתיחות, אבל ווב הוא כמה פיבי, הייתי משאיר אותו לא משנה כמה פתיחות יש לו...אז לפעמים זה טוב שזה פינה מקום לעוד 2 פתיחות במקום אחת. לדעתי הטרייד של שפילד תמורת קאדייר היה יותר גרוע. שפילד האאוטפילדר החמישי הכי טוב בעוד קאדייר אי שם 150 נק' מתחתיו באזור ה30-60. ואני בטוח שיש עוד איזה טרייד חד צדדי שאני שוכח.

BB FuNaTiC

New member
אם זה ככה אז זה שונה אבל

עדיין אתקינס היה על הפנים באותה תקופה. ואת ברון הרמת גם ככה אז היית יכול להחזיק ברון וווב. בכל מקרה יש גם את הטרייד שלי עם סטריט קפואנו בשביל האלידיי+ריי. למרות שהאלידיי פצוע אז. אני אישית מעדיף להחזיק בהמון פיצ'רים טובים ולגלגל בנייהם לפי פתיחות ומצ'אפים. אני לא בטוח שהרוטציה שלי נופלש משלך

הלכתי לפי נקודות

ראיתי לא מזמן שהפיצ'ינג שלי מוביל על שלך ועוד כמה בכמה נקודות...

למעלה