הטרדה מינית בבתי הספר

eliormagick

New member
הטרדה מינית בבתי הספר

קראתי כתבה שכל ילד רביעי מוטרד מינית בבית ספר(בגלל הזהות המינית שלו שבמקרה הזה הומו) עלידי ילדים ואפילו מורים ורוב המקרים לא מדווחים לדעתי זה מזעזע איך שמשרד החינוך מתעלם מזה ולא פועל מספיק לתת מודעות לעניין ולא מפקח אני בתור אחד שהוטרד מינית פעמים בחיים שלו לא מבין לא אף אחד לא עושה כלום בזה, ילדים צרכים לפחד לבוא לבית ספר בגלל הנטיות המיניות שלהם וכולם שותקים ולאף אחד לא אכפת אוך איזה מדינה אדישה!

Lior Hamekory

New member
../images/Emo45.gif

אתה יכול לשים קישור לכתבה? ואאם אתה מכון, אתה יכול לפרט קצת על מה שאתה עברת?

James Hammerton

New member
אתה יכול באמת לתת קישור לכתבה?

או בעצם אתה מתכוון לסקר הנוער שאיגי עשו?

eliormagick

New member
כן

התכונתי למה שהיה באתר של איגי עם הסקר וגם על הכתה הזאת http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3093013,00.html ובאופן כללי איך שילדים סובלים בבתי ספר ובנוגע למה שאני עברתי אני לא אפרט יותר מידי אבל בתור אחד שחווה את החוויה הלא נעימה הזאת אני כן יודע מה מרגישים אלו שנפגעים וזה ההרגשה הכי לא טובה שיש בעולם

James Hammerton

New member
אני מקווה באמת שיתחילו לעשות משהו

בעיקרון יש את הקו הפתוח של משרד החינוך, ואני מאמין שבמרבית בתי הספר מטפלים באלימות על כל רקע שהוא בלי קשר לנטיה מינית. אגב, המצב הזה קיים גם במדינות אירופה וארה"ב, כך שאנחנו לא בודדים או יוצאי דופן...

James Hammerton

New member
נכון, זה לא אמור לעודד ../images/Emo4.gif

אבל שם לפחות יש יותר הענות לתוכניות מסודרות נגד הההומופוביה. גם ארגוני הגאווה יותר פועלים בכיוון הזה... אולי כדאי שבארץ יבדקו ויאמצו חלק מהדברים שרוצים לעשות גם שם.

למעלה