הטרגדיה על עזיבתו האפשרית של נמני

MoTi_NiMnY

New member
אל תספר לי על אליפויות

קהל שלא מעודד את הקבוצה שלו לא שווה בכלל התיחסות מאז האליפות האחרונה שלכם אתם צל של עצמיכם (הקהל) מתי תבינו שאוחנה פרש ? אז במקום להבירח את כל העולם מבית"ר תדאגו שירצו לבוא אליכם אם לדעת ךהקהל שהרוס הכי הרבה מכוניות של אהוד יהקבוצה היריבה הוא מספר אחת המדד שלך דפוק ולא יעזור לך שום דבר תמשיך להווכח עם האוויר הקהלל מספר אחת בא מקרית שלום

MoTi_NiMnY

New member
גם אם כל אנשי פורום יודו ויגידו

זה לא ישנה את העובדות ואת דעתי...

roy_ma

New member
נאלץ להסכים עם הקומץ בעניין הקהל.

לא שלבית"ר יש יותר קהל מחיפה או ממכבי, אבל בטח נאמן הרבה יותר ומעורב הרבה יותר. ובכל זאת- נגד הקומץ של השכונה- כל מחנה יהודה לא מסוגל. (בן-טובים, 1984.)

MoTi_NiMnY

New member
בן טובים 84?!

אנחנ וחיים בהווה פע םאחרונ השבדקתי שנת 2001 זה ממש לא אותו דבר....

ואל תתעסק איתנו יותר......

בבקשה מן המקורות...... מוקדש לכל המתווכחים עם אוהדי ביתר...... תמתינו כמה שניות עד שיעלה.....

MoTi_NiMnY

New member
לא התעסקתי איתכם

כי אין לי שום עסק עם אנטי-אוהדים שחושבים שהם הקהל מספר אחת :)

אתם בטח דוגמא לאוהדים

ולוני הוא דוגמא למנהל לא???? מה עם הצעקות והקללות נגדו? נשכח??? הזיכרון שלך קצר כמו הזין שלך

MoTi_NiMnY

New member
אין קשר לשנאת ערבים פה..

אלא לאהדת הקבוצה לא מזיז לי שאתם שונאים ערבים בימים אלו(כל השנה האחרונה) אני לא מחבב אותם בעצמי

MoTi_NiMnY

New member
כשאין מה להגיד עוברים ל

אתה קטן, אתה טיפש, אתה זה ואתה לא יודע :) קורה לגדולים מכולם וואחד וגם לך

החל מהאיצטדיון דרך הישגי שחקנים

שיצאו מהמועדון (להזכירך אוחנה-גביע מחזיקות-כשעוד מצצת לאמא שלך מהשד....)ועד הקהל והכבוד שהוא מקבל מקבוצות ברחבי הארץ-אנחנו עולים עליכם

roy_ma

New member
אתה אוהב להסחף, הא וואחד?

אוחנה ענק, גם אני אומר, בטח כמי שאהב אותו בשכונה והעיקר הירידה שלו על השחצן ברקוביץ´. אבל מכאן להגזמות שלך, קומץ... אוהווווו.

MoTi_NiMnY

New member
אל תשווה מסורת למסורת

או שחקנים כי בזה אף קבוצה לא מתקרבת למכבי בארץ. כבוד שאתם מקבלים בארץ? אני לא חושב שקהל שהסטיגמה שלו היא קופים בבונים מקבל הרבה כבוד... מועדון הכדורגל המפואר בארץ נוסד עוד לפני שתכננו את הזרע שלך אז מה אתה משחק אותה גדול בן כמה אתה בכלל ? אבי נימני אלוהים

בטח שלא מתקרבת....דפוק:

יצרתם משאבת וואקום-כל ילד שמשחק טוב במישור החוף-אתם ישר משחדים את ההורים שלו ומביאים אותו למכבי תראה לי שחקן שיצא ממכבי לאירופה וזכה באיזה הישג....אין ובקשר לכבוד-זה כבוד שנובע מפחד כשתגדל תבין

מה הוא עשה?

שם גולים עצמיים בליברפול???? מישהו השתווה פעם להערכה שלה זכה אוחנה???? רק אחד-רביבו על רוזנטל אפילו אוהדי ליברפול היו ממציאים בדיחות שלום תקווה התייבש בליאז וברקוביץ רק מקבל מכות אפילו משחקני קבוצתו

למעלה