הטראומה לא עוברת לילדים...

קראתי פסיכלוגים שמדברים על

העניין אם זה טוב או לא שילדים ישתתפו בהתנתקות או לא, ולדעת חלקם התוצאה הייתה שזה עדיף מאשר שהם לא ישתתפו.

One Echoe

New member
אוקיי.

רוב הפסיכולוגים לא יחשבו ככה. פסיכולוג שחשב ככה כנראה היה נגד ההתנתקות, והוא נטש את המקצועיות שלו או שהוא לא מקצועי בכלל, למען פרסום המתנחלים. אין אדם הגיוני שיגיד שלילדים טוב לספוג כזאת טראומה.

הא?!

-תכלס,ילדי הגוש היו הילדים הכי מאושרים בעולם,שאהבו ואוהבים את ההורים שלהם עד השמיים! השמאלנים החצופים עוד מעיזים להאשים את ההורים בטראומה שנגרמה לילדים,פשוט בושה.- מה זה?! ילדי הגוש היו הילדים הכי מאושרים בעולם?! את מתארת את זה כיאלו הם דמות מאיזה סרט של וולט דיסני איזה משפט הזוי כתבת. מובן שילדי הגוש אוהבים את הורים שלהם כל אחד אוהב את ההורים שלו במיוחד אם הוא בן 5 ולא כל כך מבין מה קורה סביבו במיוחד אם הוא בן 5 ורואה "אנשים במדים" הורסים בתים ורוצה לאמא ואבא שלא מנעו ממנו את הזוועה- מה שהוא לא יודע- ושהיום הוא צריך לפחד מחיילים כמו מאויב. השמאלנים החצופים? גם, וגם האמנה לזכויות הילד, אגודות סוציליות שדואגות שלילד יהיו הורים שדואגים לו וכד'... אלוהים, את תיארת את זה בצורה כל כך ילדותית אני לא חושבת שההורים המתנחלים לא אוהבים את הילדים שלהם וכמובן מעולם לא שיערתי שהילדים שונאים את ההורים אבל זה לא משנה את העובדה שההורים שמו את ילדיהם במקום ה-2 בהתנתקות. הם יכלו למנוע את זה מהם, ומאיתנו ומהחיילים אבל הם בחרו להראות לכל העולם דמעות של ילד, להגברת הרחמים כדרכם הדמגוגית משך כל ההתנתקות וזה בכלל לא משנה שהילד הזה הוא שלהם ושהוא הולך לסבול מטראומות נפשיות לכל החיים. ילד במדינת ישראל שמפחד מחייל. אם זה לא ניראה לך מצב מוגזם, אז אני לא יודעת בעצם מה כן ואיפה בלכל עובר הסף של הטעם הטוב אצלך. אני רוצה לראות את הילדים המסכנים האלה בעוד כמה שנים מנהלים חיים נורמאלים אחרי הטראומה הנוראית שהם עברו... השמאלנים החוצפנים מדברים מדאגה ולא משנאה זה מעשה חסר אחריות לנהוג כך בילד, בטח כשהוא שלך ושתינו יודעות שהאמהות שעשו זאת חשבו שהאדמה שהם דורכות עליה חשובה קצת יורת ושכדאי שהילד שלהם יראה את זה, יתקרב לאדמה, יבין את זה אבל לא לקחו בחשבון מה זה יעשה לו. זכור לי סיפרו אחד מהתנ"ך בו אלוהים עושה מבחנים לאיוב בכדי לבדוק עד כמה זה מאמין בו איוב עומד בכל המבחנים וכמעט ומקריב את ילדו- בשרו בשביל להוכיח לאלוהים את אמונתו אך אלוהים עוצר ממנו לעשות דבר נורא שכזה כי אסור להקריב את הילד שלך והמתנחלים כנראה לא שמעו בקול אלוהים או כהרגלם- עשו להם אלוהים אחר וחוקים רבים לו. מה שהכי מצער זה שכתבתם דברים כמו הילדים רצו להיות שם, הם מבינים טוב על מה המריבה קשורים למקום ומאמינים בו. קשה לי לזלזל בזה ואני יודעלת שגם ילד בן 3נקשר למקום ולסביבה שלו אבל אם אני הייתי אמא שלו ואם ידעתי שהולכים לפנות אותי משם הייתי מוציאה את הילד שלי קודם כל מעין הסערה ואח"כ לפחות עד גיל בגרות מנסה לרכך אצלו את המכה להסביר לו שעברנו דירה ושגם כאן הוא ימצא חיים ויהיה לו טוב עם כל הצער, זה הילד שלך! הוא הרבה יותר חשוב מאידיאולוגיה! וזה אולי מה שההורים מסרבים להבין, מבחינתם הכל כשר במזבח המדומה שהם בנו לעצמם וזה, מתוקה, ד ו ח ה .

למעלה