הטפסים החדשים של התמ"ת למעונות

הטפסים החדשים של התמ"ת למעונות

שמתם לב להבדלים ולעניין הוויתור סודיות. אני מתלבטת מה לצרף ומה לדווח. כיוון שאני גם שכירה וגם עצמאית, אני אמורה להוסיף המון אישורים ואני גם לא מצליחה למצוא רובריקה בטופס שלהם שמתאימה למצבי (עובדת בכמה מקומות כפרילנס, שלא בטוחה שהמונח "עסק" מתאים להם). עד עכשיו צרפתי רק תלוש משכורת. נראה לכן קריטי לצרף גם את האישורים הרלוונטים כעצמאית? נראה לכם שיבדקו את זה או שאחרי שייראו את הצהרת ההורה יחיד יסתפקו בזה+ תלוש? מישהי יודעת גם עד איזו רמת הכנסה מגיע לנו דרגה 3? נראה לכם שזה מחייב ביקור אצל רואה חשבון (וזמן וכסף יקרים)? אוףףף, למה זה כזה בלאגן השנה?

יולי 7

New member
הטפסים השנה יותר מסורבלים ואכן

נוספה עוד הצהרת ויתור סודיות (שצריך לחתום עם עו"ד). תתייעצי עם מנהלת המעון שלך לגבי חוסר הבהירות, חבל שהדרגה תתעכב לך בגלל בירוקרטיה. החדשות הטובות הן שהבטיחו שהדרגה תעודכן 24 שעות לאחר שהטפסים יתקבלו בתמ"ת. נחיה ונראה...

יערה36

New member
גם אני מבולבלת מהטפסים

האם טופס ויתור הסודיות הוא במקום טופס ההצהרה על הורה יחיד?

יערה36

New member
אז איפה נמצא טופס ההצהרה על הורה יחיד?

זה לא הגיע בערכה. ושאלה נוספת - האם צריך לצרף תלוש משכורת?

Precious37

New member
צריך לצרף תשלוש משכורת וצילום ת.ז.

זה מופיע בהנחיות. הנה טופס ההצהרה להורים יחידים:

יערה36

New member
תודה רבה!

אני ממש הולכת לאיבוד בכל הטופסיידה הזו. ועוד קיבלתי גם ערכה שלמה להרשמה לשנה הבאה לגן עירוני טרום טרום חובה...

יערה36

New member
ועוד שאלה (מקווה שאחרונה בהחלט...)

תלוש משכורת של איזה חודשים אני צריכה לצרף?

Precious37

New member
הבנתי. אני אביא תלוש משכורת של החודש האחרון

אם אין דרישה מפורשת עם תאריך, נראה לי שכך אעשה.

תותיג

New member
לי אמרו שצריך לצרף תלוש אחד מרץ - ספטמבר 2010

לא משנה של איזה חודש.

Tara5

New member
אני התקשרתי לשאול

ואמרו שלי שתלוש ממרץ עד נובמבר זה בסדר

puja1

New member
מנצלשת - שאלות של אמא ירוקה

אנלא יודעת עדיין אם אשים את בוני במשפחתון\מטפלת\מעון נעמת...אבל רוצה להיערך בכל מקרה. הטפסים שמדובר עליהם זה להרשמה לשנה שתתחיל בספטמבר 2012 (תשע'ב)? כבר? הסתכלתי באתר התמת ויש טפסים והסברים על תשע"א....מאיפה משיגים תטפסים לשנה החדשה? ואם יש פה חיפאית שמכירה את מעון נעמת ברמת גולדה? וואי וואי איך שהזמן טס... רק ילדתי... אי אפשר לחכות איזה שנתיים-שלוש בשביל לחזור לעבודה!??

Precious37

New member
ההרשמה שמדברים עליה עכשיו היא לשנה הנוכחית

עוד לא התחילה ההרשמה לשנה הבאה. היא תתחיל באפריל. בעצם לא מדובר בדיוק בהרשמה כי הילדים כבר בגנים השנה, אלא פניה למשרד התמ"ת לקבלת סיוע בשכ"ל. הטיפול בזה התעכב השנה והחל רק עכשיו.

למעלה