הטסת חיות לאיטליה

atomic kitten

New member
הטסת חיות לאיטליה

אני יודעת ששאלו כבר מליון פעם , אבל ידיד שלי מצא שלשום גור חתולים והוא חוזר לאיטליה (הידיד) עוד חודש בערך. איך הוא יכול לקחת את הגור איתו? יש לו כבר כרטיס טיסה לעצמו. אבל האם צריך אישור מוט פרטי אט עירני או חיסונים ואיזה? תודה

drora121

New member
כדאי שתיגשי איתו ביחד לוטרינר המחוזי

ותבדקו מה עליו לעשות כדי שיתאפשר לו לקחת את החתול איתו. עליכם לקחת בחשבון שאם הגור צעיר מדי, יתכן ולא ניתן יהיה לאשר את העברתו של הגור בטיסה של ידידך. במקביל כדאי שידידך יבדוק באיטליה, מהם חוקי הכניסה של בעלי החיים לשם והאם יהיה עליו לשמור את הגור בהסגר או שאישור בריאות מהארץ יספיק שם. אם הכל בסדר, הרי שבגיל כל כך צעיר ניתן לקחת את הגור בתוך תיק נשיאה ולהעלות אותו יחד עם הנוסע ולשים מתחת לספסל במושב שלו. יהיה צורך לדווח על הגור, להוסיף סכום כלשהו, אבל לא יקר במיוחד. בהצלחה, דרורה צחור כי כלבים זו אהבה אצלך ואילוף כלבים זה המקצוע שלי

היי

את מוזמנת לראות בשאלות הנפוצות - תחת טיסות ונסיעות עם הכלב, יש הרבה אינפורמציה

B0NB0N

New member
חברתי טסה עם החתולה שלה לארה"ב

מה שהיא היתה זה אישור ותעודת בדיקה של וטרינר. חיסון נגד כלבת. היא התעקשה ביותר ולא ויתרה שהחתולה תטוס לידה במטוס וכך היא טסה 12 שעות עם המנשא על הברכיים. בתא המטען קר מאד, אבל גם אפשרי. אני לא יודעת לגבי גור, כי אי אפשר לחסנו נגד כלבת.....

למעלה