הטנגו האחרון בפריז. סצנת אונס

רוב הזמן נח

Well-known member
הטנגו האחרון בפריז. סצנת אונס

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4887656,00.html
במאי "הטנגו האחרון בפריז" הודה: סצינת הסקס המפורסמת היא למעשה אונס

האמת שלא הבנתי. גם אם בסרט קולנוע יש סצנת סקס היא לא אמיתית. אז איך הגיעו לאונס?

בכל מקרה, דבר ראשון שעשית אחרי ששידרו כתבה על זה בטלויזיה, זה לצפות בסרט באותה סצנה בשביל לראות על מה מדובר. כי בערוץ 10 מישום מה החליטו לצנזר את הקטע הזה, למרות שמדובר בסרט מוכר וישן שכולם כבר ראו ואי אפשר באמת להבין ממנו מה קרה שם באמת.

לאIנרד

New member
מה יש לא להבין?

השחקנית חשבה שהסצנה תהיה בכאילו ולא תהיה באמת חדירה.
הבמאי והשחקן תיאמו ביניהם לבצע משגל אנאלי בלי הסכמתה כדי לצלם את תגובתה האמיתית שכמובן היתה הלם וכאב.
יש רגעים שאני מסכים עם פנתרית. גברים יכולים להיות ממש טינופות.

מתברר שדפקטים שמאלנים כמוך יכולים ללמוד מבבונים דרך ארץ

אבל אתה דפקט ולא תבין את מה שכתבתי
אבל מה שחשוב שאחרים יבינו וזה כל המטרה
חלהאיר לכלל הגולשים כמה אתם מסוכנים לחברה.

האונס היה מעשה דוחה ופלילי הראיון עם הבמאי דורש חשיבה מחודשת

איך מענישים אנשים כמוהו.
בראיון הבמאי עדיין חושב שזה היה נכון לאנוס את השחקנית כדי לקבל
את "הקטע" לא כמשחק אלה "קטע" אמיתי.
מציע להכניס את הרוע המרוכז עם עשרה חולי נפש ענקים בכל איבר בגופם
ונצלם איך זה במציאות אונס של איש שלא מבין מהו רוע ומהו אנושיות
טבעית לכל אדם.

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה בטוח?

יש כאלה שהבינו אחרת.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4887656,00.html
תגובה
131.
הכותרת הינה הטעייה גדולה! פשוט הטעיית הקוראים
אריאל, הדרום (03.12.16)
הטעייה קשה - חשוב לדייק בעובדות -
לא ברור לי למה בעיתונות המקוונת בישראל החליטו פתאום להעלות את הסיפור הזה (שהוא כולו תיעוד של ראיון שביצעה מריה שניידר עצמה בשנת 2007), אבל יתרה מכך, לא ברור מדוע יש פה ניסיון לתאר את המקרה כאילו מרלון ברנדו ביצע בשחקנית חדירה אנאלית שלא בהסכמתה. זה ממש לא המקרה, וחשוב שהעובדות האמיתיות יהיו ברורות. לא היה בסרט אף אקט מיני של חדירה בין ברנדו לשניידר. ההשפלה (הבאמת מחליאה) שמדובר עליה היא בעובדה ששניידר יודעה על סצינת מריחת החמאה רק רגע לפני שהסצינה צולמה. מדובר היה באקט משפיל מבחינתה, והיה עליה (לדבריה) להתנגד לו. אבל בין זה ובין הטענה המשתמעת מכותרות העיתונים כאילו בסצינת אונס בסרט בוצע אונס ממשי - יש מרחק ניכר.
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-469646/I-felt-raped-Brando.html

חוץ מלמכור עיתונים (או לייקים) לא ברור לי מה המטרה של הפרסום המגמתי הזה.

תגובה
178.
מה נסגר אתכם קצת הבנת הנקרא! למי שלא הבין הסבר כאן
אסף (03.12.16)
לא היה באמת אונס. היתה סצינה של סקס עליה מריה שניידר לא ידעה. היא הסכימה להופיע בעירום בסרט באופן כללי אבל לא ידעה שבנקודה מסויימת בסרט מרלון אמור להוריד לה המכנסים לחשוף את ישבנה מול המצלמה ולקיים יחסי מין. הם עשו את זה כדי לקבל ממנה תגובה אמיתית. הסקס עצמו היה כמובן חלק מהסצינה לא סקס אמיתי הבעיה היתה שהיא לא ידעה שאמורה להיות סצינה כזו.

ה כ ל

New member
עכשיו אני מבין מדוע אינטואיטיבית נמנעתי מלראות את הסרט הזה

rush123

New member
אין שום חדירה,זה רק בכאילו

תראה את הסצינה,לא הבאתי אותה כי חששתי שליאון ימחוק ויחסום אותי,אבל אני מוכן להביא אותה.הדבר היחיד שחדר לישבנה של מריה היא חמאה.

למעלה