הטמטום חוגג והפאדיחה לא איחרה להגיע

אלפיני

Well-known member
חכם בלילה, נותן לי דוגמה של מקומות שהמגורים שם זה בוילות, מרוחקים אחד מהשני ובעלי מס' נפשות מועט.
מושב תפרח מוביל את אחוזי ההדבקה בישראל למרות שטח פתוח רב. כנ"ל רכסים. , אני נותן לך מקומות בהם הנכונות להתחסן הגבוהה ביותר. מה לעשות שהם גם נוטים פחות להפר סגרים. אז הנקודה היא שוב, רואים זאת בנתונים שאחוזי ההדבקה הגבוהים קיימים באותם ישובים שלא מקפידים ולא מתחסנים.

דיברגנט חדש

Well-known member
מושב תפרח מוביל את אחוזי ההדבקה בישראל למרות שטח פתוח רב.
לא מדויק, כי במקום יש 2 ישיבות מאוד צפופות.
אז הנקודה היא שוב, רואים זאת בנתונים שאחוזי ההדבקה הגבוהים קיימים באותם ישובים שלא מקפידים ולא מתחסנים.
אז זהו שלא, אתה לא יכול להשוות מקום עם התקהלות למקום מבודד, יינו הכנסת למשוואה את אחד הדברים הכי משמעותיים להדבקה והוא מגמד את שאר הפרמטריים כמו חיסון שאתה חושב שהוא הסיבה לגאולה (משיח?).

אלפיני

Well-known member
לא מדויק, כי במקום יש 2 ישיבות מאוד צפופות.

אז זהו שלא, אתה לא יכול להשוות מקום עם התקהלות למקום מבודד, יינו הכנסת למשוואה את אחד הדברים הכי משמעותיים להדבקה והוא מגמד את שאר הפרמטריים כמו חיסון שאתה חושב שהוא הסיבה לגאולה (משיח?).
וודאי שאני יכול. אדרבא. מושב תפרח זו דוגמה קלאסית המפריחה את טעוני החרדים להדבקות מחמת חוסר במקום. יש במושב את כל המרחבים שבעולם ויחד עם זאת אוכלוסיה חרדית הבוחרת במודע להתקהל, להצטופף , לצפצף על תקנות, ולא להתחסן. עצם זה שהם מובילים באחוזי ההדבקות מוכיח יותר מכל שזאת לא שאלה של מקום אלא אכפתיות והתנהלות מבחירה.

דיברגנט חדש

Well-known member
וודאי שאני יכול. אדרבא. מושב תפרח זו דוגמה קלאסית המפריחה את טעוני החרדים להדבקות מחמת חוסר במקום. יש במושב את כל המרחבים שבעולם ויחד עם זאת אוכלוסיה חרדית הבוחרת במודע להתקהל, להצטופף , לצפצף על תקנות, ולא להתחסן. עצם זה שהם מובילים באחוזי ההדבקות מוכיח יותר מכל שזאת לא שאלה של מקום אלא אכפתיות והתנהלות מבחירה.
ואיך תגובתך קשורה ל"יעילות" החיסונים?

AVIKO13

Well-known member
תגיד אתה משקר בכוונה או שאתה באמת לא מבין

531 מתוך כמה ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
הרי זה עיקר העניין .
יש גם אנשים שמתו מאכילת גזר.

dannygin

Well-known member
ממונה הקורונה אש: 531 מבני ה 60 פלוס שחוסנו במנה השנייה של החיסון נדבקו בקורונה + 258 מתחת לגיל 60 שנדבקו אף הם לאחר קבלת החיסון השני.

עכשיו אתם מבינים למה עדיף להמתין בסבלנות עד שנראה את התוצאות וההשלכות של החיסון על אלה שהסכימו לשמש כעכברי מעבדה?

לא סתם נאמר שהחיפזון מהשטן ושהסבלנות בסופו של דבר הכי משתלמת.

ככה היה עם כל דבר חדש וניסיוני, כמו למשל הטלפונים הסלולארים שאלה שמיהרו לרכוש אותם ראשונים שילמו עליהם ביוקר ואילו אלה שהעדיפו להמתין בסבלנות רכשו מכשירים הרבה יותר טובים יותר ובמחירי רצפה.

וצריך לזכור שפראיירים אף פעם לא מתים, הם רק מתחלפים. תמיד היו פראיירים ותמיד יהיו פראייירים. ואם יש משהו שתמיד אפשר לסמוך עליו זה על זה.
נראה לי שאתה שמח תתבייש , הרי עם חסון שני חייבים ללכת עם מסיכה ולא להתקהל ,ולהערכתי זה לא נבדק

סטילהוק1

Well-known member
נראה לי שאתה שמח תתבייש , הרי עם חסון שני חייבים ללכת עם מסיכה ולא להתקהל ,ולהערכתי זה לא נבדק
נראה לך שאני שמח? אם אני הייתי מנהל את הסגר, המדינה הזאת כולה היתה סגורה ואטומה ולא היה אפילו נדבק אחד כבר מתחילת הפנדמיה.
תראה איך ניו זילנד נהגה באחריות והיום אין בה אף נדבק, בעוד שישראל עדיין סופרת את מתיה ובתי הקברות הולכים ומתמלאים מחודש לחודש. שלא לדבר בכלל על ארה"ב שמרוב טמטום חגגה כל השנה האחרונה עד שאפילו הנשיא חסר האחריות שלה בעצמו נדבק בקורונה.

דיברגנט חדש

Well-known member
נראה לך שאני שמח? אם אני הייתי מנהל את הסגר, המדינה הזאת כולה היתה סגורה ואטומה ולא היה אפילו נדבק אחד כבר מתחילת הפנדמיה.
תראה איך ניו זילנד נהגה באחריות והיום אין בה אף נדבק, בעוד שישראל עדיין סופרת את מתיה ובתי הקברות הולכים ומתמלאים מחודש לחודש. שלא לדבר בכלל על ארה"ב שמרוב טמטום חגגה כל השנה האחרונה עד שאפילו הנשיא חסר האחריות שלה בעצמו נדבק בקורונה.
ארה"ב אתמול חגגה את הסופרבול עם 25000 אוהדים נטולי מסכות קרובים אחד לשני כך שאל תאשים רק את טראמפ אלא אך ורק את הטמטום האמריקאי.

dannygin

Well-known member
ממונה הקורונה אש: 531 מבני ה 60 פלוס שחוסנו במנה השנייה של החיסון נדבקו בקורונה + 258 מתחת לגיל 60 שנדבקו אף הם לאחר קבלת החיסון השני.

עכשיו אתם מבינים למה עדיף להמתין בסבלנות עד שנראה את התוצאות וההשלכות של החיסון על אלה שהסכימו לשמש כעכברי מעבדה?

ככה היה עם כל דבר חדש וניסיוני, כמו למשל הטלפונים הסלולארים שאלה שמיהרו לרכוש אותם ראשונים שילמו עליהם ביוקר ואילו אלה שהעדיפו להמתין בסבלנות רכשו מכשירים הרבה יותר טובים יותר ובמחירי רצפה.

וצריך לזכור שפראיירים אף פעם לא מתים, הם רק מתחלפים. תמיד היו פראיירים ותמיד יהיו פראייירים. ואם יש משהו שתמיד אפשר לסמוך עליו זה על זה.
לדעתי אתה שקרן מסית וראוי לחסום אותך

קירשנבאום8

Well-known member

איזו טפשות זאת לומר ש-531 נדבקים מבני 60 ומעלה זה פחות מ-5% מהמתחסנים כאשר יתר המחוסנים בני 60 ומעלה לא נדבקו כי הם לא פגשו בדרכם שום חולה קורונה, אחרת גם הם היו נדבקים.

קירשנבאום8

Well-known member

הקשיבו נא

marabo

Well-known member
אתה לא רואה את התמונה המלאה. מדובר ב 500 מתוך מיליון. שברי אחוזים

jackie111

Well-known member
צריך לשאול מספר שאלות:
1. כמה זמן מאז החיסון השני הם חלו?
(החיסון השני משיג את האפקטיביות המירבית אחרי 10 ימים)
2. איזה אחוז מהמחוסנים הם מייצגים?
(פורסם ש5 אחוז מאלה שקיבלו זריקות לא חוסנו)
3. מה דרגת התחלואה שלהם?
(פורסם שהסימפטומים שלהם פחות קשים)

דיברגנט חדש

Well-known member
1. כמה זמן מאז החיסון השני הם חלו?
(החיסון השני משיג את האפקטיביות המירבית אחרי 10 ימים)
כבר העלת ל-10 ימים ;)
2. איזה אחוז מהמחוסנים הם מייצגים?
(פורסם ש5 אחוז מאלה שקיבלו זריקות לא חוסנו)
לא כ"כ חשוב, כמו השאלה שאתה לא יכול להשיב עליה, איזה חלק מאלו שנחשפו למחלה הם מייצגים?
3. מה דרגת התחלואה שלהם?
(פורסם שהסימפטומים שלהם פחות קשים)
זאת, באמת, השאלה החשובה ביותר, מהי דרגת חומרת המחלה? האם באמת היא פחות קשה מדרגת המחלה הממוצעת בחולים שחלו ללא חיסון?
אם התשובה, היא 'כן', אז שווה להתחסן.
בקיצור, נשמח לדעת יותר פרטים על עקומת הגאוס של אלו שחלו עפ"י דרגת חומרת המחלה.

WHAAAT

Active member
סביר להניח שלא מעט מהם היו כבר נשאי קורונה לפני החיסונים.

אפילו אם החיסון לא מעניק 95% הגנה אלא "רק" 80% או 60% זה אומר שאם כולם יחוסנו בטווח של גילאי 16 ומעלה, או אז מליוני בני אדם לא יידבקו בחודשים הקרובים בהנחה ולא תצוץ מוטציה חזקה, וגם אם אז יפתחו חיסון מעודכן נגדה בתוך 6 עד 8 שבועות.

רוב הזמן נח

Well-known member
אפילו אם החיסון לא מעניק 95% הגנה אלא "רק" 80% או 60% זה אומר שאם כולם יחוסנו בטווח של גילאי 16 ומעלה, או אז מליוני בני אדם לא יידבקו בחודשים הקרובים בהנחה ולא תצוץ מוטציה חזקה, וגם אם אז יפתחו חיסון מעודכן נגדה בתוך 6 עד 8 שבועות.
אמרו שכבר 5 מיליון התחסנו בישראל. איך זה השפיע על משהו?

למעלה