הטלפיסטית - חלק א

הטלפיסטית - חלק א

יומנה של טלפיסטית א יומני היקר,אחרי שהתעוררתי מהניתוח במעבדתו של המדען הרגשתי רגשות , לא רגשות שלי , אלא רגשות של אחרים , רגשות כאב וצער שלא ידעתי ממזמן , זה היה סיוט לא מהעולם הזה , צרחתי ובכיתי עד שהמדען הגיע והזריק לי זריקת הרגעה ב לא בלב קל הסכמתי להיות נסיינית של דוקטור גידי . אבל הייתי צריכה כסף , והוא אמר לי שאם אסכים לעבור את הניסוי הוא ייתן לי כסף והרבה ובשלושת החודשים גם אגור בביתו כדי להסתגל למצב החדש , להיות טלפיסטית ג המעבדה של גידי היתה עמוסה במכשירי לייזר . מול המכשירים הייתה מיטה . גידי הסביר לי שהם ינתחו אותי ויכניסו לי מכשיר קטן לראש , המכשיר הזה יעשה את כל הפעולה . לא ממש הבנתי מה הוא יעשה כי הוא דיבר במילים מפוצצות אבל ממה שהבנתי זה יגרום לי לפתיחת מוחי לרגשות ולמחשבות של אנשים אחרים . ד אחרי ששכבתי על המיטה , הוא חיבר אותי לאלקטרודות . הוא אמר לי לעצום עניים . הוא הזרים איזה גז לחדר ועד מהרה נרדמתי . שקעתי בחלום מוזר בו אני רודפת אחרי משהו ולא מסוגלת להשיגו . ה החדר בבית של גידי היה מאוד יפה, זה היה חדר צבוע בלבן , מלא ספרים על כל מיני נושאים מסטיים בניהן טלפסטיה לאן? והאם חייזרים קיימים? לקחתי אחד מהספרים שנקרא האם אנחנו יכולים להיות כאלוהים? מסתבר שזה ספר שטוען שבעזרת המדע הבלתי רציונאלי המדע יכול לפרוץ את גבולות הבלתי אפשרי.

חלק שני

א יומני היקראחרי יומים שבו שהיתי בבית של גידי וחשתי לפעמים לא טוב , קולות עמומים ניסו לחדור לראשי . הם אמרו לי כל מיני דברים , לפעמים הם גבלו בארוטיקה ולפעמים דברי אהבה . גידי לפעמים ניחם אותי , הוא אמר לי שיבוא יום בו אסתגל למצב ואז אוכל להיות הטלפיסטית הראשונה , אחרי יהיו רבים מאוד ב יום אחרי יום עבר , הקולות התגברו בראשי , לא יכולתי להתרכז, גם לפתח שיחה איתם לא יכולתי כי הייתי הנסיינית הראשונה של דוקטור גידי . כמה פעמים ביקשתי ממנו שיוציא לי את המכשירים האלו אך הוא סרב לשמוע ורק ליטף את זרועי ואמר לי שאני עוד אביא את הבשורה לאנושות ג התחלתי לשנוא את גידי , הוא נראה לי השטן בעצמו , הרגשות והמחשבות שאני חושבת ומרגישה כבר לא שלי . אני כבר לא יודעת מה כן שלי ומה לא שלי. לפעמים אני חשה עצב ומיד אני חשה שמחה גדולה . לפעמים באות לי מחשבות ארוטיות על גברים שבכלל לא שמעתי על קיומם . וכנל לגבי נשים . ד היום החלטתי לשים סוף לסיוט הזה , החלטתי להתאבד, אני יודעת שיש סכין במטבח , אני אחתוך את הורידים ואמות . גידי לא היה בבית , הוא הלך למעבדה שלו , בטח עושה ניסויים על עוד נסיין אומלל . אני מקווה שכשימצאו אותי הוא ישלם על הפשעים שלו ה לקחתי את הסכין הכי חדה , התחלתי לחתוך וריד אחרי וריד, זה כאב נורא אבל שמחתי , סוף סוף זה כאב שלי , כאב פרטי שלי שאני חווה . נפלתי על הרצפה והרגשתי מעורפל , הערפל הלך וגבר , ראיתי את המנהרה והלכתי בה ...

חלק שלישי

א יומני היקר , לא מתתי אך גם לא התעוררתי , חייתי בין חיים למוות במעבדה של גידי . הוא מצא אותי במקרה כי שכח משהו בביתו. הוא לא הזעיק משטרה או אמבלונס אלא העביר אותי היישר למעבדה שלו כדי להחיות אותי ב כשהתעוררתי שמעתי קולות זועמים , קול של המדען וקול של גבר לא מוכר לי . הגבר דרש מהמדען לקחת את הנערה הזאת אליו . המדען אסר עליו אך הוא לא אבה לשמוע . הרגשתי את רגשות הזעם של שניהם , הם נראו לי כפרים משתוללים הפעם לא צרחתי ולא בכיתי אלא הקשבתי ברוב קשב. ג חשתי משום מה שהגבר הזה יציל אותי , לא יודעת איך ידעתי אבל ידעתי . הגבר הזה יציל אותי מין השטן הזה , שטן בדמות אדם שהרס את חיי . איחלתי לגבר הלא מוכר שינצח את המדען . ד הקולות הזועמים הלכו וגברו בראשי , הראש שלי חישב להתפוצץ כמעט . לפתע נפתחה הדלת בסערה . מולי ניצב הגבר הלא מוכר . הוא אמר לי שהוא יחלץ אותי מפה . המדען אמר לו שקודם כל הוא צריך לשלם לו. הגבר הוציא ציק , רשם מה שרשם ונתן לו . אחר כך הוא פנה אלי. ה הוא אמר לי שעוד מעט אני יוצאת מפה . הוא שחרר אותי מהכבלים בו המדען כבל אותי למיטה . הוא לקח אותי בידו ויצא מחוץ למעבדה . עניו הזועמות של המדען ליוו אותו אבל הוא לא יכל לעשות כלום

חלק רביעי

א הוא קרא לעצמו "אוהב חניתה". הוא אמר שהוא סוכן חשאי של אס או אס ושהוא בא כדי שאני יעשה משהו . אחר כך , הוא הבטיח לי שהוא ייתן לי תרופה שתהפוך אותי לבין אדם נורמלי ב אוהב חניתה הביא אותי אל המטה הסודי שנמצא מתחת לאדמה . בבונקר סודי וחשוך כמעט , הוא הוביל אותי אל חדר קטן שם ישב הבוס הגדול שלו . אוהב חניתה אמר לו שהוא היביא אותי . הבוס אמר לו שיחכה בחוץ עד שהוא יקרא לו ג הבוס היציג את עצמו אבל אסר עלי לפרסם את שמו לכן נקרא לו הבוס. הוא אמר לי שאני יכולה להציל את האנושות . הוא הסביר לי שיש טרוריסט מרושע שמתכוון לפגוע במטרה כלשהי ברחבי העולם . הוא ערמומי כנחש ואף אחד לא יכל לתפוס אותו אלא רק מישהי שיכולה לקלוט מחשבות של אחרים . ד ניסיתי לקלוט ממנו רגשות או מחשבות אך לא הצלחתי. זה היה בן אדם אטום לגמרי . לרגע נבהלתי , איך יכול להיות בן אדם כזה? הוא כנראה חש בזה ואמר לי: למדתי להסווות את רגשותי ומחשבותיי , מדובר בו באויבים רבי עוצמה שלא יבחלו בשום אמצעי כדי להרוג אותי ה אוהב חניתה נכנס לחדר . אמרתי לו שאני מוכנה להציל את העולם . הוא אמר לי שהחלטתי נכון . הוא אמר לי שמסוק מחכה לי וכדאי לי מאוד להזדרז. הוא הוביל אותי לעבר מטוס פרטי , ישבתי על הכיסא השני והוא ישב על הכיסא של הטייס. וכך המראנו

חלק חמישי

א יומני היקר,הלכנו בג'ונגל , זה היה מקום מחבואו של הטרוריסט המבוקש "ג'ק המקפץ" . הוא היה אחראי לרוב האסונות בעולם וכנראה הוא מימן את בן לאדן . חושך אפלולי שרר בכל , שבטים פראיים התהלכו בג'ונגל . ב לפתע הרגשתי בו , נחש פראי , הוא זחל לעברינו , לאט אבל בטוח, הוא היה ענקי מאוד. אוהב חניתה אמר לי לא לזוז ואפילו לא להשמיע קול. הוא הוציא לאט לאט את הרובה שלו וירה בו זריקת הרדמה. הנחש נרגע בין רגע. ג היגענו לפתח של מנהרה , ירדנו במדרגות , היגענו למנהרה חשוכה . הוא אמר לי שעכשיו את תובילי . אם תרגישי מישהו קרוב תסמני לי . הלכנו במנהרה בשקט , בשקט . לא הרגשתי שום רגשות שאינם שלי . או מחשבות שלא שלי . ד לפתע זה היכה בי , רגש של שנאה ותעוב שאי אפשר להגדיר. אמרתי לו שזה בא מצד שמאל . הוא הסתכל לצד שמאל אבל ראה רק קיר חלק. הוא מישש אותו ולפתע ראה ידית . הרים אותה ואז הוצפנו באור חזק ה זה היה מין חדר גדול , על כס מלכות ישב הטרוריסט המבוקש, מולו היו כל מיני ערוצי טלווזיה וטלפונים . הוא נראה מאוד זקן , הוא אמר בקול צרוד: איך היגעתם ? איך ? אוהב חניתה ענה לו: בעזרתה, היא טלפיסטית . ההבנה הכתה בעניו כשאוהב חניתה ירה בו מאקדחו וסיים את הפרשה כשחזרנו למטה קיבלתי את התרופה שלי , מאז יכולתי להיות בן אדם נורמלי , המחשבות שלא שלי והרגשות שלא שלי נעלמו .

למעלה