הטיפ היומי

הטיפ היומי

מי שעדיין אין לה, מומלץ לרכוש כרית הנקה כבר בחודש שישי להריון. הכרית טובה לשינה יותר מאשר להנקה...פשוט שמים אותה בין הרגליים, וישנים על הצד. אם הבן זוג בעניין, אפשר לשתף אותו ולהעביר אותה ביניכם. הכרית מאפשרת מפנות מקום לבטן ונותנת תמיכה. אגב, למטופלות שיאצו ביניכן- זו הכרית שאני משתמשת בה לטיפולים. בנקרה שלי זו כרית של יוגי, אבל יש עוד המון סוגים. לילה טוב עלינו ועל אוהלינו.

nonaa

New member
זה מה שנקרא "כריתי" ../images/Emo35.gif

"כריתי"זה מה שמומלץ או שיש המלצות אחרות\נוספות ? ו... איפה קונים (לגבי כל ההמלצות) ? נדמה לי שראיתי אפשרות להזמין "כריתי" ישירות מהספק (יבואן?) - זה כדאי ?

בולי27

New member
אכן מומלץ לשינה קצת יותר טובה../images/Emo1.gif

הרי במצבינו אין ניסים.... אבל באמת נח לשכב עם הכרית הזו על הגב או בין הרגליים. יש המון חברות שמייצרות אותה גם כריתי, אני קניתי בשילב. ולבעלי לקח זמן להתרגל לכרית כי היא די מרעישה בשקט של הלילה. לילה טוב....

She Dolphin

New member
נכון, היא באמת מרעישה ../images/Emo6.gif

בגלל שהיא ממולאת בכדורוני קלקר, היא מרשרשת נורא...
אבל מתרגלים...

כרית הנקה- איך להשיג

ניתן להשיג בכרכור, אצל יוגי, בבית האחרון ברחוב הראשי, אם אני לא טועה. פרטים ב- www.milega.co.il וסליחה על האיחור בתשובה

monni

New member
והטיפ שלי - להכין לבד! זה מזה פשוט

כל מי שיש לה גישה למכונת תפירה יכולה להכין כרית כזו לבד - לא צריך לדעת לתפור, זה נורא פשוט. אם מישהי תרצה הסברים - אני אתן. אני תפרתי לי אחת בצבע סגול בהיר.

bxLiat

New member
כל הכבוד!

היי, הכנת בעצמך - כל הכבוד! זה יהיה מאד נחמד לקבל הסבר איך זה בנוי ואיך לתפור את זה לבד, כי ככה ההוצאה הזו ממש גדולה עלי.

monni

New member
הוראות‮ לתפירת כריתי לבד - פשוט!

קודם כל צריך להבין שמדובר כמו בכל כרית רגילה, בשתי פיסות בד שטוחות תפורות אחת לשניה עם מילוי באמצע. רק שבמקום שתי פיסות בד מרובעות, כמו בכרית רגילה, הן חתוכות בצורת מעין נקניקיית פרסה. אז מה שצריך זה לקחת נניר סקיצה גדול, או כל נייר שקוף אחר. על הנניר לצייר בעיפרון צורת פרסה שכזו. המידות - לפי מה שבא לכן. מי שרוצה לדדיק שתסתכל על כרית כזו אצל חברה או בחנות ותראה או תמדוד את הגודל. אני נכנסתי לחנות, העמדתי את הכרית על הרצפה וראיתי עד לאיפה בקו המכנסיים היא מגיעה לי - מדידה גסה ביותר. עודי הנקניקייה שציירתי היה כ-25 ס"מ. אפשר לצייר ככה שהנקניקייה מתעבה באיזור הכיפוף, לא חובה. כמובן כדי שיהיה סימטרי, מציירים חצי, מקפלים הנייר לשניים ומעתיקים את החצי השני - זה נייר שקוף הרי. טוב אחרי שציירנו צריך להעתיק לבד: אז קונים שתי חתיכות בד - כי אנחנו תופרות פעמיים - כרית רצינית עם שתי שכבות. בד כותנה פשוט, איזה שרוצים, לי הספיק גודל מטר וחצי על מטר וחצי (פעמיים ). איך מעתיקים מהנייר לבד? מי שאין לה עזרים של תופרות: לעבור בעפרון רך על הציור של הפרסה. לפרוס את הבד על הרצפה. להניח את הנייר עם הצד של העפרון הרך לכיוון הנייר.כדאי לחבר כמה סיכות שלא יזוז. לעבור שוב עם עפרון על הציור שעל הנייר. באורח פלא הסימון מהעפרון יעבור אל הבד. לחזור על הפעולה פעמיים כל פיסת בד. עכשיו צריך לגזור - לא בדיוק על הסימון אלא כסנטימטר מבחוץ. עכשיו צריך לתפור במכונה כל שתי נקניקיות בד. כמובן להשאיר מקום לריצרצ'. לא לתפור סיבוב שלם! כן, צריך גם לקנות שני ריצ'רצ'ים, באורך כ- 15 ס"מ. רצוי לחזור על התפירה פעמיים, שיהיה חזק. כמובן שתפרנו בצד ה"לא נכון" של הבד, ואחרי התפירה הופכים את הצד הטוב החוצה. תופרים את הרוכסנים בפתחים שהשארנו בכל כרית. זהו עכשיו יש לנו שתי כריות, וכל מה שצריך זה להכניס אחת לשניה ולמלא בקלקרים הקטנים. בהצלחה - מקווה שההסבר ברור

"כריתי" היא שם החברה המייצרת

כריות הנקה, ויש עוד חברות כריתי נחשבת טובה מאוד - וניתן לקנות ישר מהיצרן עד כמה שידוע לי (אני חושבת שהמחירים נעים בסביבות 175-195 לכרית - תלוי בגודל

הטיפ היומי

לנשים בהריון מומלץ לא לאכול חצילים, אלא בכמויות קטנות מאד. (כרגיל, אני מביאה לכן את דבר הרפואה הסינית) חצילים גורמים לפעילות רחמית, ואת זה אנחנו לא רוצות עכשיו.....

בולי27

New member
נראה לי שיש פה כמה נשים שמאאאאוד

ישמחו לפעילות רחמית...

Arfilit

New member
../images/Emo6.gif בנות -

רוצו לשוק הסמוך למקום מגוריכן - וקנו הררי חצילים!

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif הכל שאלה של תזמון. אני אזכור

זאת עוד שבועיים שלושה. (כי אני כבר החלטתי - אני יולדת בשבוע 38, בערב, והלידה תקח שעתיים).

ronnieyuval

New member
ועוד שאלונת...

האם יש עוד ירקות/פירות/מאכלים המעודדים פעילות רחמית? דווקא הייתי שמחה לעודף ברגע זה... הולכת לטגן חצילים!

מצב צבירה של חצילים

נכי גרוע זה כמובן חי, אבל מי אוכל חי... ככל שהוא מבושל יותר זמן- הסיכון יורד, אבל אם אפשר בלי, למה לא. עגבניות, תפו"א (הידעתן, מאותה משפחה?) וכל יתר החסילונים פחות משפיעים. לא להתרגש גם מהחצילים יותר מדיי. ראיתי נשים נוהרות לשוק עם בטן ענקית וחמישה סלים..... פעם אחרת נדבר על איך לעודד לידה, חצילים זו לא הדרך המועדפת עליי

תודה שרון,משום מה לא ראיתי את

התגובה...ד"א זו משפחת הסולניים ולא החסילונים. וחוץ מזה שיש פה הרבה נשים שישמחו לדעת איך לזרז לידה...(אצלי המצב הפוך...)

ונילה 100

New member
ולא לשכוח שחצילים גם עושים צרבת

אתמול אכלתי חצילים (הזמנו מהסינית טייק אווי של בקר בחצילים), אמנם היה טעים אבל עשה לי צרבת איומה ואש בבטן. לפני כחודש וחצי אכלתי את אותה המנה וגם אז היו אותם תופעות לוואי (רק ששכחתי מהם לפני שאכלתי
)

טיפ לאמיצות שנמאס להן לסחוב את

ההריון: טיפ שנתנה לי חברה ממוצא טוניסאי (לא ניסיתי בעצמי) : לערבב כמון עם ערק ולשתות. הלידה מובטחת תוך פרק זמן קצר.

למעלה