"הטיפולים ממומנים, על מה הן מתבכיינות?"

פוקי29

New member
"הטיפולים ממומנים, על מה הן מתבכיינות?"

ככה פתחתי את הבוקר.
אחת העובדות (בחודש תשיעי להריונה השלישי) קירקרה לה בקול:
"אני לא מבינה את הנשים הבכיניות האלה, הכל ממומן מהקופת חולים. לא חסר להן שקל. כל היום הן מנפנפות בקלף הזה של כסף- טיפולים...
זה שהן מתפנקות ובוחרות לקחת פרטי? בעיה שלהן... אז שיתפנקו וישלמו על זה.
שכנה שלי עכשיו לפני פסח, מתבכיינת שהיא צריכה סיוע לחג, כי היא בטיפולים... סתם בכיינית. לא חסר לה כלום..."

היא לא יודעת עלי כלום. כבר בתחילת עבודתי כאן זיהיתי את האנטיפטיות שלה.
ישבתי, הקשבתי, ניסיתי לענות. אבל לא יצא לי קול...
אולי "המימון" לא מכסה את הכל?
אולי "הפרטי" הוא בבגלל הסתבכויות?
אולי תיהיי קצת יותר רגישה???

רק אתמול חישבתי 12,000 שקל הוצאות על סבב אחד ושתי החזרות...

בלב שלי, לראשונה בחיי, הרגשתי שינאה אמיתית מה היא!!!

nogah24

New member
אני בשוק!!

גועל נפששששששש

מה זה החשיבה הצרה הזו?????

אוףףףף

מי שלא מבין בטיפולים שלא ידבר עלינו

איפה את עובדת?!?

אני באה לתת לה בעיטה בראש!!
חוצפנית!!!!!! אמאלה איזה עצבים אם רק אני שומעת מישהי מדברת ככה חבל לה על הזמן!!!
יש בנות שאני מאחלת להם לעבור טיפול אחד בלבד רק בשביל להבין ולהרגיש את המאמצים שאנחנו עושות בשביל זה!
היא אחת מאלה!!!
שונאת שמבלבלים את המוח כשלא יודעים על מה מדובר ואיזה כוחות צריך בשביל זה גם פיזי גם נפשי וגם כלכלי!

יקירה אל תשימי לב לאנשים בורים וחסרי שכל! הם לא שווים התייחסות !
שולחת לך חיבוקים

כמה בורות יש בעולם הזה

ממש מרתיח!! ועוד לשמוע את זה ממישהי שהריון בא לה בקלות
זה פשוט מעצבן.שתגיד תודה על גורלה הטוב ושתשתוק.

בלונד23

New member
גם אני שמעתי ש"הכול ממומן" ועוד מאחות בקופה!

איזה ממומן ואיזה נעליים שיתביישו להם כולם חצופים ורעי לב

אלישבע12

New member
איכס, פשוט איכס

ולמה אכפת לה בכלל אם זה ממומן או לא? מה זה עניינה? שתשב בשקט ותשמח על גורלה הטוב...
אתמול חטפתי עצבים על מישהי, דיברנו על לידות ובתי חולים, ואמרתי לה שבעז"ה בלידה הבאה אני אלד באיכילוב, אז היא מחייכת ואומרת "קודם את צריכה להיכנס להריון" וואלה? לא ידעתי, חשבתי שאם כבר הייתי בהריון אז הפעם אני אצטרך רק ללדת... ואז היא חושבת רגע ואומרת בגאונות "או שאולי את כבר בהריון ולא רוצה לגלות" נכון, עלית עלי, באמת לא רציתי לגלות ועכשיו שאת אומרת את זה ככה אז אני אגיד לך! הודעתי לה בפסקנות שרק לפני חצי שנה ילדתי ואני צריכה עוד להתאושש, שלא תחלום שאני בכלל בכיוון...

Laline10

New member
לא מאחלת לאף אחת!!

לא מאחלת לאף אחת להכנס לנעליים של "מטופלת פוריות" להרגיש על בשרה את הקושי הבכי והכאב, לעבור את עשרת מדורי הייסורים ולהרגיש בכיסה את ההוצאות מידי חודש.... (ואת כמה וכמה כשמדובר ביחידניות על אף שזה לא העניין)
מגעיל אותי ומקומם אותי המחשבה ה"קלה" הזו של נשים.....

acka

New member
לאנשים פשוט אין מושג

לא מה המחיר הכלכלי של הטיפולים ולא מה זה אומר בפועל.
כשאני במצב רוח מתאים אני משתדלת מאוד להסביר מה בדיוק צריך לעשות ביום יום של הטיפולים, איך זה מרגיש פיזית ונפשית וכמה כסף זה אוכל לי.
אולי ככה הם לא יגידו שטויות כאלה ליד מטופלות אחרות.

loewy

New member
טיפשה, חסרת רגש

אין מה לעשות, מי שלא חוותה את זה, לעולם לא תבין.
אבל המשפט הזה הוא פשוט נבזות. ולא בגלל הסבסוד אלה בגלל ההתייחסות לשכנה.
מה כואב לך כ"כ שהיא צריכה סיוע בחג בגלל הטיפולים, ומה זה משנה אם זה סיוע כספי, נפשי, פיזי?
היא לא יודעת מה זה הקושי הנפשי, הכאב הפיזי, העלייה התלולה למעלה עם כל תקווה והתרסקות מטה עם כל שלילי או סבב שנדחה.
ואפילו אם לא היינו צריכות לשם שקל אחד, לקושי הנפשי אין מחיר, והוא כל כך יקר.

לא מאחלת לאף אחת להבין - "טיפולי פוריות מהם?"

איזה טיפשות, באמת!!!
אנחנו "מתפנקות"...

אין לי מילים... באמת... לבורות כזו - אני נאטמת באותה השנייה!!!

חיבוק בנות אהובות!

meorero01

New member
אם הטיפשות הייתה מחלה כואבת ...

טיפשוּת!
כפי שאמרו חברי הגשש החיוור: "אם הטיפשות הייתה מחלה כואבת, אתה כל החיים שלך היית בגבס!"

רק הפרגובריס לחודש עלה 2300 ויותר. וזה אחרי השתתפות מקופת חולים.

אפשר לחשוב שזה יוצא מהכיס שלה...

סתם אישה ממורמרת- אני מבינה שהיא לא יודעת שאת בטיפולים, אבל אם היא הייתה יודעת הייתי במקומך מחייכת אליה מאוזן לאוזן ושואלת אותה מתי היא חושבת שהצ'ק שלה יופקד אצלי בחשבון.

נוקי30

New member
איזה כיף שיש נשמות טובות בעולם

גם אם היא לא יודעת עליך, אין לזה שום קשר!!!
באיזו זכות היא באה ושופטת את השכנה שלה??? מה היא מבינה בדיוק בעניין?
אפילו אם לא לוקחים פרטי, רק התרופות הן אלפי ש"ח!!!
אין מה לעשות יש אנשים שהשמש זורחת להם מXXXX (מקום מסויים שלא נזכיר כאן) וחושבים שמותר להם להביע ביקורת על כולם
אני במקומך הייתי באה ואומרת לה, את יודעת מה גם אני בטיפולים ואת יודעת כמה זה עלה לי החודש?
נראה לי שזה היה משתיק אותה!!!

חצופה!!!!

כאילו שזה על חשבונה.
היא באמת חושבת ככה??? אז שתשאל אותי ואני אספר לה שאני על ארבעה טיפולים עם תרומת ביצית הוצאתי קרוב ל20,000 אירו (כל טיפול זה 5,000 אירו שזה 20,000 ש"ח ועכשיו תעשו לבד את החשבון כמה אני משלמת) אז נכון שאני קיבלתי על שניים מהטיפולים החזרים מהקופה אבל, על הטיפול האחרון בחו"ל לא קיבלתי החזר כי לא מגיע לי ובואו לא נתחיל לדבר על הזריקות, התרופות, התשלום לרופא והנסיעות אליו כשאין רכב וצריך אוטובוס ואם יש הריון ורוצים לעקוב אחריו אצל רופא פרטי אז זו גם הוצאה לא קטנה.
ממש מטומטמת!!!

ולך
ובפעם הבאה תעני לה כמו שצריך.

אני פעם עניתי למישהי

וחישבת ילה כמה כל הזרעה עלתה לי... בהיותי כעם תואר המנהל עסקים ואחת שדווקא אוהבת חשבנאות- חשיבתי לה כמה עלה לי במשכורת כל איחור לעבודה, וכו'
אח"כ גם שאלתי אותה אם היא נוסעת לחופשה בקיץ. כשענתה שכן- כי הילדים בחופש הסברתי לה שאם אני רוצה לעשות טיפול בחודש שהילד שלי בחופש אני צריכה גם בייביסיטרים וגם לא לנסוע לחופש כי כל המעקב פה...

למעלה