הטוב
הרע
והלא נורא

3קטנה

New member
הטוב../images/Emo189.gifהרע../images/Emo191.gifוהלא נורא../images/Emo88.gif

יום חמישי כבר כאן... וסופסוף סידרו לי את המחשב במשרד.. (וזאת גם הסיבה שנעלמתי..'צטערת..) אז זה הזמן לשמוע מה היה הטוב מה היה הרע ומה היה בכלל לא נורא בשבוע שלכן. הפינה השבוע מוקדשת לתחרות תפוח הזהב מי שמצביע-משפיע

ננסה...

ביום ראשון ראשון מתחילים טיפול ראשון ואמיתי סוף סוף (ואני לא יודעת כלום, חוץ מזה שזה הולך להיות הזרעה והרבה
התרגשות
ופחד
מהלא נודע
- תחזיקו לנו אצבעות.
שמנתי ואני לא מצליחה לעצור את הדחף לאכול שטויות בשעות לא שעות. אוף וזה עוד לפני ההורמונים...
ולא נורא....אין לי הפעם...

איליתיה

New member
נתחיל בטוב ../images/Emo13.gif

נולד לי השבוע אחיין קטן ומושלם ואני מאוהבת בו לגמרי !!!!
בעוד כמה ימים הברית ואני צריכה להתכונן נפשית ל"בקרוב אצלך" מכל הדודים והדודות.
א -י - ן, לעומת פלא הבריאה הזה הכל מתגמד.
שרק ימשיך ככה !!!!

אני יצטרף

הטוב-1.סופסוף מגיבה לטיפול.2.יום שבת בעלי בחופש ואנחנו נוסעים לטיול,בן היתר למקס ברנר בהרצליה.3.חבר טוב של בעלי הבן שלו חוגג בר מצווה יום ראשון הקרוב,ואני מחכה לזה בקוצר רוח.3.רוב הסיכוים ששבוע הבא אני עוברת הזרעה 4 במספר.4.ביום שני ה13/11 יש יום הולדת לחברה מהפורום החודש אני בהריון לא שכחתי..5.הדיכאון מתחיל לחלוף ממני הרע-סופסוף אין רע הלא נורא-גם אין

אני מצטרפת

הטוב--יום ראשון אני צריכה להתחיל טיפול של מונוגון הרע--שאני לא יכולה להתחיל טיפול בגלל נסיעה לאילת ביום חמישי ה-16.11 שבתאריך הזה צריכה לעשות בדיקת דם ואולטרסאונד ואז אני לא יצליח לעשות והלא נורא--שאני יעשה חודש הבא

איליתיה

New member
אי אפשר להיבדק באילת ?

תבדקי בקופ"ח שלך אולי ניתן לעשות את הבדיקה בסניף אילת.

nett2

New member
אפשר גם באילת

אפשר לעשות מעקב זקיקים בבי"ח יוספטל באילת. צריך להביא טופס 17 ולתאם זאת עם מחלקת נשים ויולדות ביוספטל.

טירונים

New member
פעם ראשונה שאני מעיזה להשתתף

- משפחה מקסימה ותומכת במיוחד לאחר החזרה מלפני יומיים ( שני דברים טובים בדבר אחד ) הרע
- תחושה נוראית שהכל סוגר עלי וקושי גדול לראות את הניסיונות הרבים של ההורים לנחם , לעזור , לתמוך וכו' ( ובנוסף תחושה שהעוברים כבר לא בבטן...) הלא נורא
- עוד 4 ימים חוזרים לעבודה

שלי ../images/Emo10.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo4.gif

הבאסה - חזרתי עכשיו מהרופא ובגלל שהפרוג' שלי גבוה, אז צריך להפסיק את הטיפול. אני צריכה לקחת 3 ימים נרות ואז לקבל וסת תוך שבוע! אוף! זה מרגיש כמו שלילי, רק שעדיין אפילו לא הגעתי לביוץ. והייתי ילדה כ"כ טובה עם הזריקות, כל יום בגבורה הזרקתי כל מה שהיה צריך. אז עכשיו הבשורה הזו טרייה ממש מעכשיו, אני מרגישה ממש מבואסת. יקח לי קצת זמן, אבל מבטיחה לחזור לעצמי.
הטוב - פשוט אתן כל כך מקסימות, וכל כך טוב לי איתכן. ממש אוהבת אותכן.
הלא נורא - בטח בעוד כמה ימים הבאסה של הפסקת הטיפול יהפוך ללא נורא! סופשבוע נעים לכולכן!

סתיוניתוש, תחושת הזדהות...

קודם כל אני שמחה שאיתי עם יד על הדופק... תארי לך שהיית ממשיכה את הטיפול וזה היה לשווא והיית מקבלת שלילי שהיה כואב יותר... אני בטוחה שהטיפול הבא יהיה מהיר יותר והלוואי הלוואי הלוואי שיהיה המנצח מכירה אותך ואוהבת אותך אופטימית - את תתרוממי תוך יום יומיים כולנו איתך
גם לי יש היום יום לא כייפי בכלל.... ואפילו עד כדאי כך שלא בא לי לכתוב מב טוב רע או לא נורא כי הכל אצלי כבר מתערבב... המתח הזה של הדופק פשוט היום הגיע לשיא מאתמול בערב כואב לי, דוקר לי, מדגדג לי, מציק לי, לא בא לי, לא נעים לי, בקיצור - לאאאאאאאאאאאאאאאא אחד גדול שבוע הבא יהיה שבוע של הבהרות לגבי ההריון שלי - יהיה או טוב או רע, מה שבטוח אין מצב של "לא נורא" זה לא שנגמרה לי האופטימיות - פשוט היום איבדתי אותה קצת, מקווה שתשוב מהר ו........ אולי סוף סוף ניפגש כבר אצל איתי
לימור

סביוניתוש ../images/Emo201.gif גם ממני

בטוחה שזה מבאס. מאחלת לך שהמחזור בשבוע הבא יהיה האחרון לפני הריון של 9 חודשים!

polypoly2

New member
אוי מותק שלי! אני כ"כ מצטערת לשמוע

אני יודעת שהיית ממש בסדר, זה באמת לא פייר. אבל אל תשקעי לדכאון, גם זה יעבור וחודש הבא יהיה יותר טוב. אני יודעת כמה זה מבאס אבל אין כרגע מה לעשות, רק לקוות לטוב. מאחלת לך שחודש הבא יהיה מבטיח יותר.

גפן כאן

New member
סביוניתוש-מצטערת יקירתי

מקווה שמחר כבר תרגישי יותר טוב ושאחרי המחזור בשבוע הבא לא תזכי לראות את המכשפה 9 חודשים מלאים.

למעלה