החתול שלנו "מנקה" אותי!

s t a r k

New member
החתול שלנו "מנקה" אותי!

תופעה שעוד לא נתקלתי בה אישית. הגור החדש שלנו, 3ח', "מנקה" אותי לפעמים... איזו הרגשה מצחיקה.. מה זה אומר? וגם מרחרח אותי קשות בין השערות שמאחורי האוזניים ובבית השחי ( גם מיד אחרי מקלחת! זה לא מה שאתם חושבים! ) ומה אפשר להבין מזה???

Maurey

New member
חחח הם כנראה הם אוהבים את ריח הגוף...

(כמה שיותר מסריח יותר טוב :)) החתולה שלי גם מלקלקת אותי עם הלשון המחוספסת שלה
והיא ואחיה אוהבים להתמרח בתוך בגדים מלוכלכים או בתוך נעליים מסריחות. חמודים...

anakinskywalker

New member
אוי הטיקו הזה ....../images/Emo152.gif

הוא הורס ... מה זה הגמישות הזאת?
אגב, את מצלמת ממש תמונות יפות, נראה לי שכדאי לך לבדוק את הפטונציאל המקצועי שלך בצילום כי את "תופסת" רגעים מגניבים.

../images/Emo13.gifרציתי ללמוד צילום, זה מין חלום שכזה

ובינתיים אין כסף... רגעים מגניבים כן, יש לי כישרון לתפוס
אבל בצילום אני לא מבינה כלום, אבל מ מ ש כ ל ו ם... מקווה שמתישהו בעתיד אוכל ללמוד...

anakinskywalker

New member
אני גם לא מבין בצילום

מהבחינה הטכנית, אבל צילום זה קודם כל אומנות, ולפי כל התמונות שאת מעלה כאן לפורום (אפילו האחרונה של טיקו מושיט כפה אוהבת) את מוכשרת, גם בלי להבין בזה כלום. יש לך את זה כנראה, אל תוותרי על החלום, לפי מה שהבנתי את עדיין מספיק צעירה כדי לרדוף אחרי החלומות שלך, יש מילגות והלוואות ועוד המון דרכים להגיע לזה, מחזיק אצבעות.... נשיקות לטיקו

liron430

New member
איזה מתוק, הוא הזכיר לי

את החתול הזה מהפרסומת לצ'יטוס

Yuli Gama

New member
אם זה תמיד אותו האזור שווה להיבדק אצל רופא

חתולים וכלבים לפעמים מזהים גורמי מחלה מתחת לעור שעוד לא הגיעו לשלב הסימפטומתי. היה על זה תוכנית בערוץ שמונה. על חיות וזיהוי מוקדם של מחלות.(כמו סרטן למשל) או שאולי פשוט יש לך חתול מקסים
שלי לא מסקימה לתת ליק תמורת שום דבר שבעולם.

s t a r k

New member
../images/Emo2.gif אבל מה אני אגיד לרופאה?

שהחיה שלי מריחה אותי??? אני שואלת ברצינות, כי לקחתי את העיצה, אבל זאת לא נשמעת לי תלונה שייתיחסו אליה. לא כמו שאני רוצה שיתיחסו, בכל אופן...

שלי נהגו להתנפל עלי כל פעם ששמתי קרם גוף

וללקק ממני את הקרם. פיצית נהגה ללקק ממני את המים של המקלחת. יש לחתולים פטישים משונים לפעמים. אישית, לא הייתי נותנת לו לגעת בבית השחי, כיוון שבדיאודורנט יש חומרים רעילים.

../images/Emo13.gif גם לי הן מלקקות את קרם הידיים

במיוחד אחרי שקניתי לאחרונה קרם שהוא על בסיס יוגורט, כל פעם שאני שמה אותו הן מתיישבות אחת על כל יד ומתחילות ללקק. אני כמובן לא נותנת להן, כי אין לי מושג איזה עוד חומרים יש בקרם שבטח לא טובים להן.

s t a r k

New member
אני עצמי לא שמה דאודורנטים רגילים בדיוק

מאותה סיבה.. יש תכשירים טבעיים וכל מני שיטות להתמודד עם הזיעה.

Mind Games

New member
אצלי ג'יימי מלקק

בהתחלה הוא היה מתיישב עלי ופשוט מלקק מה שמולו. הרבה פעמים הוא מלקק לי את האף, השפתיים, הלחיים. הוא ממש מנשק ומראה חיבה :)

noeme

New member
תגובה בקשר לחתול הגור שמלקק אותך.

החתולה שלי לבנוש היא מרגישה מתיאני חולה או במצברוח לא טוב. והיא באה שוכבת עלי ומגרגרת וזה מאוד מרגיע אותי. אומרים שלחתולות יש אנרגיות טובות שמשפיעות. ושאני נותנת לחתול שלי טולי בבוקר אוכלהוא מלקק אותי במצח. החתוליםהם מאוד רגישים ומרגישים יותר ממה שאנחנו מתארים לעצמנו..

למעלה