החתול שלי חולה

אנה מ

New member
החתול שלי חולה../images/Emo7.gif

מחכה לוטרינר, שיגיע בצהריים, ובינתיים יושבת, מסתכלת על הפשוש וכואב הלב. הוא כבר כמעט בן 17, מעורב עם פרסי, ליווה אותי כל חייו, ופתאום, מאתמול - משלשל עם דם ומקיא, ואני נטרפת מדאגה. למישהו/י היה פעם סיפור כזה עם חתול, ומה היתה הדיאגנוזה?

f e l i n e

New member
מסכנון../images/Emo7.gif טוב מאוד שהוטרינר בדרך

חכי לו הוא יתן לך אבחנה טובה משלנו. ודאי משהו במערכת העיכול. מקווה שהבעיה תפתר בצ'יק

liri g

New member
אני מאוד מאוד מקווה שהוא יבריא...

אני מקווה שהוא ירגיש טוב, וכמה שיותר מהר

אנה מ

New member
הלוואי, אני עם גוש דמעות בגרון, וכל

הזמן לידו. אעדכן ברגע שהוטרינר יגיע ויזהה את הבעיה.

אנה מ

New member
זיהום חמור במעיים, כנראה אכל משהו

כשלא שמתי לב. קיבל חצי כדור פנג'יל (לדלקות וזיהומים במעיים), וימשיך לקבל במשך שבוע, מקווה שיצא מזה. תודה, המון המון, על התמיכה. רק חדשה וכאלה חדשות
. מקווה שבמשך השבוע יהיו לי עדכונים טובים יותר...

בנוסף לכדורים

צריך להקפיד על תזונה לייט קלה לעיכול . הכוונה עוף מכובס ואורז (או מי אורז) כמו כן ניתן לקנות אצל הוטרינר מזון רפואי (I.D כמדומני) שעשוי על אותו העיקרון ,וחוסך את ההתעסקות של הבישול ,ולדעתי גם טעים יותר לחתולים. שיהיה בריא ,הרבה פינוק מנוחה ואהבה .

אנה מ

New member
עשיתי עוף מכובס, ויש לי ID ו AD,

הוא לא נוגע בכלום (ממה הוא משלשל ומקיא? לא נשאר לו כלום). הוטרינר חושב שבגלל ששלשום הוא אכל עוף גריל (נשנש אצלי, כמו תמיד, אבל לא את העצמות רק את הבשר), העוף המתובל עשה לו שמיח. בכל אופן, המוזר הוא שנראה לי שהוא רעב, רק כל מה שאני מגישה הוא מסובב את הגוף והולך. וזה חתול שבדר"כ מנקה צלחות. בטח ההרגשה הרעה שלו, מקווה שיתאושש מהר. תמונה ראשונה שלו - עם כל הגודל (ש 80% מזה - שיער)

טליה ג

New member
מסכן../images/Emo7.gif שיהיה בריא, ומהר!

חשוב מאוד להקפיד שהוא אכן יבלע את הכדור במלואו. אם הוא יירק חצי ממנו או יסרב לגעת בו, הוא לא יקבל את הטיפול הדרוש. במקרה כזה רצוי לגשת על הווטרינר כל יום, כדי שהוא ייתן לו את הכדור. וכמו שכבר נאמר, להקפיד על תזונה נכונה. מכיוון שמדובר בחתול לא צעיר, כדאי לת לו מזון רפואי שמתאים לגילו. העיקר שיהיה בריא!

liri g

New member
אני שמחה לפחות שזה רק זה....

פחדתי שזה יכול לנבוע מגידול כל שהוא, מפצע באיבר פנימי, או מכלי דם חשוב שהתפוצץ. אני שמחה שזה רק זה. אל תידאגי! טיפול טוב, והרבה אהבה מיצידך, והוא יבריא! בהצלחה!

Applebite

New member
אני רוצה לעודד אותך בכך שהחתול שלי,

שהוא גם כמעט בן 17, (אחוות הקשישים
) היה חולה לפני שנתיים בדלקת די חמורה בלבלב. גם אז הוא נחשב למבוגר, והוטרינר היה צריך להשאיר אותו אצלו ללילה או שניים כדי לת לו עירוי נוזלים- הוא לא אכל ולא שתה והיה כל כך מיובש ומסכן... הוטרינר לא בישר טובות בכלל ואמר שרק לעיתים רחוקות הם יוצאים מזה. אני כבר הייתי "אכולת סרטים" לגמרי... ועכשיו, שנתיים אחרי הוא עדיין כאן איתנו, בריא ואיתן, שרק יישאר. אז אני מבטיחה לך שהוא יהיה בסדר
תמסרי לו ד"ש והמון המון איחולי החלמה ממני!

אנה מ

New member
בישלתי עוף, יש לי ID ו AD, אבל

הוא לא נוגע בכלום (ממה הוא משלשל ומקיא? לא נשאר לו כלום). הוטרינר חושב שבגלל ששלשום הוא אכל עוף גריל (נשנש אצלי, כמו תמיד, אבל לא את העצמות רק את הבשר), העוף המתובל עשה לו שמיח. בכל אופן, המוזר הוא שנראה לי שהוא רעב, רק כל מה שאני מגישה הוא מסובב את הגוף והולך. וזה חתול שבדר"כ מנקה צלחות. בטח ההרגשה הרעה שלו, מקווה שיתאושש מהר. נ.ב. לא מצליחה לשלוח תמונות שלו. אנסה מאוחר יותר

אנה מ

New member
בישלתי עוף, יש לי ID ו AD, אבל

הוא לא נוגע בכלום (ממה הוא משלשל ומקיא? לא נשאר לו כלום). הוטרינר חושב שבגלל ששלשום הוא אכל עוף גריל (נשנש אצלי, כמו תמיד, אבל לא את העצמות רק את הבשר), העוף המתובל עשה לו שמיח. בכל אופן, המוזר הוא שנראה לי שהוא רעב, רק כל מה שאני מגישה הוא מסובב את הגוף והולך. וזה חתול שבדר"כ מנקה צלחות. בטח ההרגשה הרעה שלו, מקווה שיתאושש מהר. נ.ב. לא מצליחה לשלוח תמונות שלו. אנסה מאוחר יותר

אנה מ

New member
ואחרי תספורת - נראה כמו קישקע ממולא

לא נראה מרוצה במיוחד, אבל אין לי ברירה, הוא תמיד מתמלא קשרים.

arthurangel

New member
אחד מהם (AD או ID) לא מתאים!

התייעצי עם הוטרינר, כי אחד מהם (אני חושדת בAD) לא מתאים למקרה של בעיות מעיים. בהצלחה ושיעבור מהר!

למעלה