החתולה שלי הלכה לעולמה היום )-:

danistar

New member
החתולה שלי הלכה לעולמה היום )-:

כל מי שמכיר אותי יודע שהיא היתה חלק בלתי נפרד מחיי ב 17 שנים האחרונות . היום אחרי מחלה נאלצתי בהמלצת הוטרינר להרדים אותה . אחרי 17 שנה של גרגורים , זנב אנטנה שרץ בכל הבית , אחרי התיצבות מיידית על כל פתיחת מקרר , אחרי קבלות פנים לבבית בכל פעם שאני נכנס הביתה , היום הבית ריק ושקט )-: . נשארו רק התמונות והזכרונות , פיצי שלי הלכה היום לעולם שכולו טוב .

leong

New member
דני יקירי, אני שותף לכאבך... ../images/Emo150.gif

בביתנו היו 7 חתולים (אחד לכל ילד, אחד לאשה ושניים ספייר...) ושימי (ע"ש שימי תבורי, כי גם הוא היה שחור עם עיניים בולטות...), החתול החמוד של ביתי הקטנה יצא בוקר אחד לטיול ולא חזר. זה היה חתול מדהים שנולד על המיטה שלנו, אהב לנסוע בעגלת בובות ולאכול בכיסא תינוקות של בובות, ישן עם ביתי במיטה עם הראש על הכרית והגוף מתחת לשמיכה ואיתי מידי פעם ב"כפיות" ובגרגורים מחרישי אזניים. הוא היה בן 4.5 בערך ופשוט נמוג לפני 3 חודשים והשאיר אותנו דואבים. ביתי הקטנה בכתה בלילות ולא נרדמה שבועיים ועד היום מדווחת שהיא חולמת עליו. אחרי החפירות שלה, בדיוק היום, נסענו עם רוב הפמליה (הבן שלי בחו"ל, מרביץ תאיקוונדו לערלים...) לראשל"צ והבאנו לקטנה חתלתול סיאמי חמוד ביותר. עוד לא הצלחנו לחשוב על שם (הצעות טובות ייענו...) אבל הוא כבר נכנס לנו ללב ושוב יש לנו 7 חתולים.... גם החתול הראשון שלנו - "ילדנו הבכור" שאירח לרעייתי חברה בלילות המשמרות והלימודים שלי, נפטר בגיל 15 (לפני כ- 11 שנים) אחרי שחלה בסרטן (סרטן עור מכל הסרטנים...) - ו- 3 ניתוחים לא הצילו אותו. בקיצור, ליבי איתך. מקווה שתמצא לך בקרוב חברה לחיים, אפילו אם היא תהייה רק יללנית כמו זו שאיבדת...

איש יקר../images/Emo24.gif

מהכרותי הקצרה איתך החתולה מילאה חלק חשוב בחייך, אבל במידה רבה אתה גם אוהב מושבע של יצירה בכלל ויצירה עברית בפרט. את הגשש אתה מדקלם בע"פ ושירה עברית לא זרה לך. הדתיים אומרים בבנין ירושלים תנוחם, אני הקטן חשבתי על קטע ארכיוני , הומור נפלא ברגעים קשים. אוו דן דן דן דן דן איך.. איך הלך מאיתנו דן בלי אזהרה מוקדמת! נפלה כותרת ראשינו נפלה! מת זה מת באופן דחוף.. איך יאללה נפלו גיבורים באמצע הסעודה רק אתמול..וואלה רק אתמול אכלתי איתו ליד שולחן אחד... אני פה הוא שם..עכשי תראו אני פה והוא שם!!! וואלק י'עארס באמצע האוכל הולכים?! ואל תחשבו דווקא אכל יפה... אבל אכל נפל..נפל הלך ...הלך לא שילם... אין דבר שילמתי אני שיהיה לו לבריאות מסכין בחיי נפל בשעת במילוי תפקידו ולא הייתה לו אף פעם מחלת הנפילה בתפקיד פעם ראשונה נפל באמת... אווו יא דן דן דן דן אתה מסוגל לאכול הכל אתה בשם אלוהים זה רק תתנו לו יאכל את הארון ימח שמו איך נחמד היה אני לא שווה את הנעל שלו ודווקא היו לו נעליים וואלה בראבו עכשיו מי ילך בהם?..מי?! וואווו וואוווו איך אהבתי אותו איך... בחיי אהבתי אותו כמו את עצמי כמו אבא הייתי לו אינעל אביב! איך אהב זה אנשים איך עשה הכל בשבילהם...צרות עשה... איך דיבר תמיד יפה על אחרים איך צחקו כשדיבר יפה על אחרים אוךך ואיך היה צנוע המנוול הזה על עצמו דיבר רק במצב חירום ותמיד טובות לא כמו אחרים .. איפה???. איפה אתה דן חביבי י'עיניי י'איבן חלל איפה אתה איבני... וואי וואי וואי וואי הלך דן הלך י'וואלי י'וואלי י'וואלי אינינו חאלאס.. איך איך הלכת לנו ככה בבת אחת... למה לא אני במקומך או אפילו יותר טוב למה לא אמנון אחוניימה (אין לי מושג אם זה השם) במקומך לא שווה את הסנדל שלך זה בחיי לא שווה למה ..למה רק דן הלך למה? איך היה נחמד עם העיין הזכוכית שלו איך היה מחייך יפה.....מפחיד ילדים... רח (הלך) דן רחחח בידיים שלי יצאה נשמתו י'חרב ביתו ולא לחצתי באמת התורה לא לחצתי וואלה בכיתי כמו ילד קטן... וואי וואי וואי לא אשכח מה אמר לפני סגירת העין העין הטבעית... י'אבא אמר...חאלאס אני הולך לאבי אהה..אבל מכירים אותו אנחנו זה לא יביא שם דבר אח"כ י'נאס (אנשים) פתח את העין ואמר ...י'אבא להתראות י'אבא אההה אמרתי לו שו להתראות? מלאך המוות שיתראה איתך! עאלק כבר להתראות.. מה להתראות נא(משולשת) להתראות! עשה לי את החיוך הנחמד שלו ואמר...בצחוק אמרתי.. תמיד צוחק זה...הולך למות צוחק אינעל ראבו חושב זה מצחיק למות...משוגע בחיי ראה שאני כועס מה עשה.. הוציא את העין הזכוכית שלו שם אותה ביד שלי ואמר.. קח י'אבא שים עין על אישתי... או תן אותה לילדים ישחקו בנדורות הממזרים יותר לא אמר כלום רק נתן לי צביטה קטנה איך היה נחמד זה בזמן הגסיסה.. ימח שמו.. אח"כ נעשה לבן.. יוצא מן הכלל לבן ראיתם פעם אשכנזי נעשה לבן? וואלה יולדת אם תראה אותו תפיל חם ושלום קיבל צו קריאה מלמעלה הלך הלך לקבע י'וואלי י'וואלי אווו יא דן יא דן יא דן שברת לנו את הלב מנוול שכמוך! וואלה לו הצער מים אנחנו ברכה לו הכאב עץ אנחנו חורשת קק"ל אבל המוות... י'חרב ביתו מי שהמציא אותו! יא דן י'רוחי רק אתמול שתינו יחד רק אתמול היית ברמן היום אתה בן מינן וואווו וואוווו נמחקת מספר החיים נמחקת נבל הפרח שלך יא נבל! מה נעשה עכשיו? מי יאכל איתנו ולא ישלם?... מי יקלל אותנו ככה? מי יספר לנו עליך טובות? מי יזכור אותך?! כתוב בתורה ...חכם שמת (לא הבנתי מה אמר אחרי זה) אבל אתה מסכן גלמוד היית וגלמוד תשאר אין לך קרובים אין אין אבל חבר אחד יש לך וואלה בחיי הקהל הנכבד הזה לא אשכח אותך אף פעם הנה תשמע ..כאן על הקבר הפתוח אני נשבע לך לפני עם ועדה אם אשכח ירושלים תשכח ימיני לא נשכח אף פעם איך היית טוב אלינו לא נשכח מה השארת לנו.. השארת אישה ושלושה ילדים את מי י'אבא את מי?! את מי תפרנס עכשיו המסכנה!?! השארת חובות..לא הרבה אבל גדולים.. השארת בגדים שלו יתאימו לאף אחד ימח שמך!!! למה?...למה הלכת ולא לקחת איתך כמה אחדים מהחברים שלך אינעל ראבק תמיד חשבת רק על עצמך! נכון קמצן לא היית...אבל חסכן גדול היית... כמה פעמים י'דן אמרנו לך צדקה תציל ממוות ואתה חשבת צוחקים.. אווו י'דן דן דן דן וואנק (איפה) י'דן איפה אתהההה???? בגן עדן אתה יושב ואוכל את שור הבר שיהיה לך לבריאות... אבל תשאיר משהו לצדיקים...אינעל אללה טבעק באמת.. איך נכנסת אתה לגן עדן? באמת לא מבין איך נכנסת אבל אם אתה שם י'דן.. ואם אתה רוצה שנתראה פעם.. תבקש מהר העברה לגיהנום... אל תחשוב נפטרת מאיתנו ככה וואלה נבוא אליך כולנו תראה נבוא... ראס בן ענק נבוא (בכוח) שלום חביבי שלום...תנוח בשלום... להוריד את הארון .. לסגור את המגירה... לכסות לכסות... תעבוד שם י'ינקל! זה לא בית קברות של הסתדרות! תכסה תכסה אינעל דיינתק אוך אוך אוך אוך השם נתן השם לקח.. ברוך השם אני גמרתי... דן בן אמוץ

lark1

New member
לדני ויונה

לדני ,שותף לצערך אכן בעלי החיים ,החיים בביתנו הופכים לבני משפחה לכל דבר. וליונה בהזדמנות זו שהוצאת את דן בן אמוץ מקיברו ,האיש היה מוכשר מאוד אבל שנוי במחלוקת אבל אהבתי את האימרה הבאה שלו "רק במדינה של גנבים ושקרנים התואר איש ישר נחשב לתואר של כבוד"

../images/Emo140.gif במקומך הייתי מאמצת גור או גורה

כמה שיותר מהר. יש הרבה שישמחו לקבל את האהבה שלך. הנה כאן. אני כבר התאהבתי ומהר מהר סגרתי את האתר שלא להתפתות (גם ככה כבר שבועיים בא לי עוד אחד)

danistar

New member
בינתיים אני צריך הפסקה ויש את ים המלח בדרך

אולי בעתיד אני אכניס עוד חתול הביתה , בינתיים לא .

zepelin

New member
תנחומי דני, זה הזמן לאמץ ללבך חתלתולה הולכת ע

על שתיים
. גדולת מימדים, או פיצי, העיקר שיהיה לה לב רחב. אגב כך, אתה יכול בינתיים להתקין "חתולה וובקינס". אישית מעולם לא גידלתי בעל חיים רציני, הם תמיד מנותבים ישירות למנגל בחצר. בעבר הרחוק, גדלתי צב, הוא היה שותף שקט וחביב, מעולם לא היה אחוז תזזית.

danistar

New member
תודה לכולכם אנשים נפלאים ../images/Emo16.gif

על התגובות החמות שלכם ויונה יקירי , התגובה שלך העלתה חיוך על שפתי . אף דן בן אמוץ ןמסיבת הפרידה שלו מהחיים , אולי הוא היה בן אדם מאוד שנוי במחלוקת אבל אם הייתי יכול לשים את היד על כל קלטת המסיבה ההיא ( זוכרים את שייקה אופיר בתפקיד השרת הערבי ?? ) . הנה קישור למה שכתבתי בפורום חתולים למי שמעוניין :

belran

New member
תמיד תחשוב שעדיף שהיא תנוח על משכבה בשלווה...

עדיף מאשר לראות אותה סובלת.

נירקהבר

New member
../images/Emo54.gifהחתול

בתקופה האחרונה למדתי להבין מהו קשר בין אדם לחתול.יש לי חברה מגרמנייה שלפני 4 חודשים אימצה כאן בישראל חתול.עם חזרתה לגרמנייה החליטה שהיא רוצה לקחת אותו איתה.היא ערכה את כל הנוהלים החוקיים (משרד בריאות,משרד החקלאות ו...)קבלה אישורים להוציא אותו מהארץ.ביום רביעי האחרון היא הגיעה לישראל ל 36 שעות כדי לקחת אותו לגרמנייה.הסיפור אמיתי.

זהב 21

New member
משתתפת בצערך

גם אני נאלצתי השנה להרדים בהמתת חסד את הכלב שלנו שהיה איתנו 15 שנה. זה ממש כמו אבל על בן-אדם קרוב לך שנפטר ויש געגועים. חתול חדש יוכל אולי לנחם אותך, כשתהייה מוכן לכך.

למעלה