החתולה מנסה לצאת מהדירה...

Nofit6

New member
החתולה מנסה לצאת מהדירה...

יש לי חתולה מקסימה, פרסית מעורבת. היא אצלי כחודש, לאחר שלקחתי אותה מאחת העמותות. ההתנהגות שלה היא יותר כמו של כלב: כל הזמן רוצה להיות לידי, לא מפסיקה ליילל כשאני יוצאת מהבית,תמיד ממתינה לי מחוץ לחדר אמבטיה ומסרבת לישון לבד. אני גרה בבניין קומות. אני תמיד משאירה לה את החלון קצת פתוח, כי היא אוהבת לשבת עליו ולהשקיף החוצה לרחוב. הבעיה היא שעכשיו הבניין עובר שיפוצים, אז יש פיגומים מחוץ לחלון שמאפשרים לה לצאת החוצה. היא כל הזמן מנסה לצאת החוצה... ואני ממש לא רוצה שהיא תצא. אני גרה ברחוב רועש ומלא מכוניות. מה כדאי לעשות? לא לפתוח את החלון? האם היא סובלת כשהיא כל הזמן בדירה? אשמח לעצה..... תודה

חתוליטה

New member
אל דאגה..

כן, חשוב לשמור על חלונות סגורים. אני כבר חודשיים בשיפוץ, עם שני חתולים בני 4 שהיו רגילים להתפנק במרפסת פתוחה כשהייתי בבית. בקיצור - אנו סגורים ומסוגרים, המרפסת נסגרה בשיפוץ, הבית מוקף פיגומים. החלטתי לסגור את החלונות כדי לא להסתכן באיבוד החתולים מחמלי נפשי... היה לי ברור שהסקרנות שלהם תוביל אותם למסעות פיגומים, ומשם אין לדעת. להפתעתי הם הסתגלו מהר מאד. לא נראים סובלים בבית. כשאני לא פה הם ישנים, אלא אם כן יש רעשי שיפוץ ואז אני רואה איפה התחבאו (יש סימנים מרשיעיםמיאו..). השאלה אם את יכולה לסבול להיות בדירה הסגורה... בתקווה שיש לך מזגן ושהשיפוץ יעבור מהר. בהצלחה
גל

למעלה