החרפת מצב - הילה לתביעת משרד הביטחון?

שלום,יש לי מחלות נפשיות כתוצאה מגנטיקה-לפני צבא זה היה מאוד קל -באמצע הצבא היה אשפוז ולאחר מכן יציאה מהצבא -ולאחר מכן הסתגרות ואשפוזים פסיכיאטרים ולקיחת תרופות-עד היום אינני מתפקד או מצליח להתמיד בעבודה-האם יש הילה להחמרת/החרפת מצב נפשי עקב שירותי בצהל? הייתי גובניק אבל בכל אופן נאמר לי שלא היו צריכים לגייס אותי ...עד היום אני חי עם טראומות ופחדים נפשיים -אין סספק שלאחר השירות אני בנאדם אחר לגמריי-לפני שירות לא לקחתי תרופות פסיכיאטריות או הייתי באשפוזים רציתי לשאול האם יש הילה להגיש תביעה למשרד הביטחון?והאם יש סיכוי למרות שאני יודע שמאוד מאוד קשה -שבכל אופן יכירו בי כנכה צהל?השאלה האם זה שווה את המאמץ?כי על החמרה אין לי מושג כמה אחוזי נכות מקבלים וכמה כסף זה-ויכול להיות שהתביעה תיקח 4 שנים וקרו מקרים של חיילים משוחררים שהם לא חזקים מספיק ואמרו שהם שקרנים והם היום באדמה-לכן אני שואל את השאלות האלו יש לי תיק רפואי של הצבא-שמרתי אותו עד היום עבר כבר 10-11 שנים... קראתי שבמקרים מסוימים חוק ההתיישנות מתבטל עצם טענה שהתובע לא ידע או יכל להגיש תביעה או ידע את זכויותיו עד היום אני מסתגר בחדר בבית-מצבי הנפשי השתפר מאז פלאים אבל עדיין הנזק שנעשה לי בלתי הפיך אני חשבתי אולי לשאול את הפסיכיאטר שליווה אותי בפגישה ה-1 שעוד הייתי חייל ולשאול לדעתו האם יש הילה לתביעת משרד הביטחון-לאחר מכן חשבתי על להוציא את התיק הרפואי הנפשי הסוציאוקנומי האורטופדי שלי ממכבי-ובכך לבוא לעורך דין מומחה ולהגיד לו "תראה את כל מה שקרה מאז שחרורי מהצבא ועד היום " -ויש מה לראות ונגרם נזק פשוט מפאת צניעות אני מעדיף שלא להרחיב בנושא אני הוכרתי לאחר הצבא כנכה נפשית 100 אחוז בביטוח לאומי בעקבות האשפוז הפסיכיאטרי לאחר הצבא אני לא קיבלתי מענק שחרור מהצבא-כי הוציאו אותתי על התנהגות רעה וחמורה-למרות שכבר עוד בטירונות ובמהלך תקופה של כל הסדיר הוצע לי 21 נפשי שוב ושוב אני מאוד מתקשה לתפקד-נפשית ופיזית-בעיקר נפשית-אני סטודנט כיום אבל אני נכשל פעם אחר פעם עקב עומסים נפשיים-אני לא חושב שיש לי עתיד כלשהו-וחשבתי אולי יש אפשרות שמשרד הביטחון יכיר בי כנכה -אני יודע שזה לא קל-הפחד שלי זה שאם אני מגיש תביעה למשרד הביטחון-אני שמעתי מקרים של חיילים שלא עמדו בלחץ ובעומס הנפשי והתאבדו-לכן אני באמת מתייעץ עימכם מה עליי לעשות תודה והמשך בוקר טוב.

אני רק אציין שאני בן 28...אני יודע שחלה חוק התיישנות אבל בזמנו לא הייתי במצב לתבוע את הצבא.. וגם לאהייתימודע... אשמח לדעת האם יש הילהומה דעתכם המקצועית מניסיונכם

למעלה