החרדים צריכים נמוכי מצח שמאלנים שיצביעו לשמאל

blackbomber

New member
החרדים צריכים נמוכי מצח שמאלנים שיצביעו לשמאל

כי כל קול עבור השמאל ולא עבור כחלון או לפיד, מגדיל משמעותית את הסיכוי שהחרדים יהיו בקואליציה ללא מפלגת יש עתיד.

לסיכום בעבור אלו המתכננים להצביע שמאל:
אם תצביעו לשמאל ולא לכחלון או לפיד, בעצמכם אתם מביאים את החרדים לקואליציה.
אם תצביעו כחלון או לפיד, אתה מעלים את הסיכוי שהחרדים לא יהיו בקואליציה, כמו הממשלה היוצאת.

תצביעו עבור מה שמשרת את האינטרסים שלכם! לא את האינטרסים של נבחרי הציבור שישבו באופוזיציה עם זועבי.
אל תהיו נמוכי מצח, יש לכם הזדמנות להפתיע ולתת סיכוי אמיתי לממשלה טובה לישראל.

לאIנרד

New member
בתור אומן שחמט אתה בטח תוכל להסביר לנו

מדוע גם דרעי וגם ישי טוענים שהם הולכים עם ביבי.
הם לא יודעים את מה שהמצח הגבוה שלך יודע?

מה הקשר? דווקא הטענה שלו מאוד אינטלגנטית ונכונה

סביר להניח שנתניהו יהיה זה שיכריב את הממשלה.
אפשר גם להניח שלאחר שנכווה ברותחין נתניהו לא יילך על קואליציה עם ליבני או לפיד כלומר ממש לא משנה כמה הם יקבלו.
2 האלטרנטיבות היחידות הם ממשלת ימין-חרדים או ממשלת ימין- מרכז וככל שהמרכז יגדל כך יגדל הסיכוי שנתניהו יילך על האופציה הזאת.
למשל : ליכוד -25+בנט-15 +14כחלון +8 ליברמן-=62 מנדטים.
כמובן שנתתי לכחלון ולליברמן יותר ממה שהם מקבלים כרגע על מנת להראות שבמקרה שהם מקבלים עוד 4-5 מנדטים מעבר למה שהם
מקבלים כרגע זה יספיק כדי להקים קואליציה ימין-מרכז

לאIנרד

New member
הטענה הזו מתאימה למי שמקבל את תוצאות הסקרים כגזרה משמיים.

כל אחד צריך להצביע למפלגה שמתאימה לערכיו ולחברי כנסת שמייצגים את דעותיו.
כל החישובים המתימטיים מתאימים לבוקר של היום שאחרי.

blackbomber

New member
זה בדיוק מה שמעוניינים החרדים, אנחנו צריכים להיות חכמים יותר

אילו מהסקרים היה עולה שאין סיכוי להרכבתה של ממשלת ימין, אני למרות היותי תומך ימין, לא הייתי מצביע עבור הימין!!!
הציבור היצרני בישראל צריך להיות אינטרסנטי, כך שהוא יהיה זה ששולט במדינה, במקום שמיעוט סחטני לא יצרני ישלוט במדינה.

מי שנמוך מצח ומצביע שמאל בכל מחיר כמו "ביתר ירושלים באש ובמיים", אין מה לעשות.
אני פונה אל האחרים, המשכילים יותר, המחושבים יותר, אלו שחושבים על האינטרסים שלהם.

לאIנרד

New member
אני לא מאמין לך

אין שום תרחיש סביר שבו אתה היית מצביע לשמאל התבוסני הקומוניסטי!

blackbomber

New member
תאמין, כי אני מצביע בהתאם לאינטרסים המשתנים

זכותך להיות כמו אוהד בית"ר ירושלים "באש ובמים"...
אבל במציאות שהקבוצה משתנה כל הזמן, אני רואה בזה משהו לא מובן ובטח שלא חכם.

מה עדיף לך?
ממשלה דומה ליוצאת, כאשר כחלון לוקח חלק מהקולות שאיבדו ליברמן ולפיד, או ממשלת ימין + חרדים וכחלון?
אלו הן כרגע 2 האופציות הברורות ביותר בהתייחס לסקרים!!! האופציות האחרות לא רלוונטיות מול האופציות שהיצגתי.

מי שאינטרסנט ולא סתם נמוך מצח, חושב איך באמצעות הצבעתו הוא יקבל את המקסימום מתוך מה שאפשרי לקבל.
בחרת שמאל, הגברת את הסיכוי לקבל מה שאתה לא מעוניין בו, יען ממשלה עם החרדים.
בחרת כחלון או לפיד, העלית את הסיכוי לקבל מה שאתה מעוניין בו, כאשר זה המקסימום האפשרי.
אז מה תבחר?

blackbomber

New member
מועמד לאומן, 2 דרגות פחות מאמן.

הם אומרים את מה שהם רוצים שיקרה, זכותם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה