החרדים החדשים?

snift

New member
החרדים החדשים?

האם מתגבשת פה סביבנו דת חדשה? "אנחנו, בעלי הכוחות העל טבעיים, יודעים מה מותר ומה אסור. אני קורא לאורי גלר לא לשבש קשרים ומימדים אנרגטיים גבוהים הקשורים לחלל החיצון. מי כמוהו יודע שכוחות על טבעיים אינם ניתנים למסחור ולרייטינג"... "חברי הצוות הרוחני בשבט שרואים בניסיונך להכתיר יורש בחייך עבירה אתית מהמדרגה העליונה העומדת בסתירה לחוקי השבט... כוחות אלה שניתנו בידיך הנם מתת שמיים ולא פיקדון שניתנו בידיך". תחליפו את השם "אורן זריף" בשם של מקובל כל שהוא ואת השם "אורי גלר" בשם של מקובל אחר וזה ישמע בדיוק אותו דבר, לא?
 
אינך מעודכן !

פורסם היום במעריב, שיש ישראלי המתיימר לכופף את הבננות מעל פיסגת פסל החירות. ואילו מדובר בשרטנים, לא ידעתי מדוע חוששת ממשלת ארה``ב שלא מאפשרת לישראלי הזוי לכופף את קרני משה מנדלסון?
 

גוססי

New member
וכתמיד עולה השאלה:

מדוע ענקי הרוח האלה אינם מיישבים את הסיכסוך ביניהם בדו-קרב טלפאתי? פעם, כשגברים היו גברים והמערב היה פרוע, אנשים היו מתייצבים זה כנגד זה ברחוב הראשי של העיירה והטוב מביניהם היה זוכה בויכוח בעזרת אקדחו. לדעתי שני הליצנים צריכים להתעמת במקום מרכזי בירושליים ולעיני קהל רב לנסות לכופף זה את זה, אבל במקום זאת, אוי לה לבושה, הם מתרוצצים בבתי משפט ומבקשים צווי מניעה כאחרון האזרחים חסרי הישע.
 

snift

New member
זה ידוע שמאז שהוציאו את הדו-קרב

אל מחוץ לחוק, בית המשפט הפך לזירת ההתגוששות המרכזית. אם אתה מעוניין, בפורום אומנויות לחימה (148) ניתן למצוא מספר שירשורים ומאמרים בנושא.
 
למעלה