החסרונות שלכם...כן כן...שלכם

שםאנילא

New member

לא פעם אנו יוצאים ומזדעזעים ממי שנמצא ממול אולם על עצמנו איננו מסתכלים כלל...למה? כי התרגלנו למראה שלנו... חבר שלי סיפר לי משהו מדהים (אין הכוונה לפגוע במישהו ח"ו): בחור ממוצע הן בגובה והן במראה בגיל 30+ נראה טוב יוצא הבחור לפגישה ורואה ממול בחורה חמודה אולם רוחבה היה יותר מדי מציק לעין...ממש אבל ממש רחבה... בכל מקרה לא הפריע לו ובאמת הבחורה היתה חמודה והוא נהנה מהפגישה איתה...הוא מספר לי שהוא רצה להמשיך לפגישה שנייה... והנה הגברת מודיעה לו שאין מצב להמשיך עם כל מיני תירוצים ידועים ומשונים... לאחר כשבוע מיודעי מדבר עם השדכנית ומה היא אומרת לו? שהבחורה הפריע לה שהוא מקריח...אתם קולטים?????? תגידי גברת...הסתכלת רגע במראה לפני שיצאת לפגישה? זה מה שבאמת אמור להפריע לך???
חכי שניה...שבי עם יועצת...תראי מה אנשים חושבים עלייך מבחינת מראה..ואז תביני על מה כדאי לך להתפשר... היי...הסיפור הזה מיועד גם לגברים שביננו ולא רק לנשים... כמה פגישות אנו זורקים לעזאזל על שטויות?? ובעצם אנו פוגעים רק בעצמנו... יש דברים שהם "בקטנה" מה שנקרא...אפשר להחליק אותם וזה לא סוף העולם... אז עצרו וחשבו... הנה לכם במחיר סמלי ופחות ממנוי שנתי לשידוכים: http://www.ikea.co.il/default.asp?c...itemid={FC2E5DCF-E5EF-43C7-A4B3-DDFCF665823A} תיהנו

יהודי23

New member
שםאנילא

אתה מדבר בצורה אמתי וישרה!! השאלה מה גורם לבחורות להוריד (יותר מאשר הגברים) מי אשם בזה?

שםאנילא

New member
זה קשור להרבה גורמים סביבתיים...לא ניתן לקבוע

כמו שאמרת... זה לכאן ולכאן...

קליט

New member
הבחורה צודקת

מפריע לה שיש לו קרחת, קיצוניות אסורה, אבל אם הבחורה מתגמשת בדברים אחרים אז אין כאן שום בעיה, יתכן שהבחורה מוכנה אפילו ג`ינג`י שמנמן עם נמשים ונמוך יחסית . . חוץ מזה שיתכן והבחור לא התאים לה מסיבה אחרת ו"קרחת" זה תירוץ נאה שהיא מצאה לה

פעם גם חשבתי ככה

ובאמת אמרתי לעצמי שאנשים חייבים להסתכל על עצמם קצת יותר במראה אבל אז הבנתי שזה לא נכון. אם היא מלאה זה לא אומר שהיא חייבת לרצות גבר מקריח! אם היא כהה זה לא אומר שהיא חייבת לאהוב גברים כהים. אם אנחנו ניראים כך או אחרת לא בהכרח העדפות שלנו הן בהתאם למראה שלנו. אולי גברים כאלו ממש דוחים אותה. ואם הוא היה שמן למשל זה לא היה מפריע לה. אני חושבת שלכל אחד באשר הוא ולא משנה מה הוא ואיך הוא ניראה יש זכות לדרוש כרצונו. אולי זה יקח יותר זמן, אולי בסוף הדברים שלא היינו מוכנים להתפשר עליהם לא יפריעו יותר. אבל אין טעם בכח להתפשר על משהו. אני ניסיתי וזה לא עבד! (ולא שאני חושבת שאני צריכה להתפשר)

שםאנילא

New member
טוב..אענה לך ולקליט ביחד...איני מסכים איתכם

מכיון שמדובר כאן במקרה שהגילאים הם מעל 30 כך שחישובים כאלו מול בנית בית ובמיוחד בהתקרחות שיכולה לבוא מיד לאחר החתונה... ועליה נאמר לצערי "אין הגמל רואה את הדבשת שלו"... הבנתי ממנו גם שרק זה מה שהפריע והיות והשדכנית קרובה לבחורה אז כנראה שזה באמת היתה המגרעת... ביננו...על דברים כאלו...אולי בגלל זה היא תקועה בגיל מתקדם...ובאמת חבל...דוקא בחורה טובה... בגילאים כאלו קרחת לדוגמא זה ענין של מה בכך... שוב...זה יכול לבוא מיד לאחר החתונה... ויפה שעה אחת קודם...

זה יכול להיות

שבעיניך להתקע על כאלו דברים זה לא טוב ובעיניה זה כן. אין מה לעשות. אם אני אצא עם בחור נמוך ממני למשל אז כל הזמן אני ארגיש לידו לא בנוח(וניסיתי) אז מה עדיף? לוותר ולהתחתן ולסבול כל הזמן מיזה שהוא נמוך ולהתבייש ברחוב? ומדברים כאלו מגיעים ה ישמור לדברים גרועים יותר.

שםאנילא

New member
נראה לי שפספסת את דבריי...אמרתי במפורש

וציינתי שמדובר במשהו שיכול להיווצר מידית לאחר החופה... הקרחה זה דבר בלתי נמנע וששולט בהרבה מהציבור... נומך או גובה זה לא משהו שבא לך פתאום...אולי בילדים ח"ו
לכן זהו דבר לגיטימי להימנע ממנו

מסכימה איתך

שיש אנשים שחיים בסרט... ולא מודעים לעצמם בשיט! ודורשים ודורשים בעוד הם מתנהגים\ניראים\מיוצגים\מייצגים- דבר לא קשור בכלל! מצד שני... זה שיש לה 'חיסרון' מסויים-שמנה לצורך העניין לא מחייב שגם היא תירצה בנאדם עם חסרון כלשהוא... וחוצמיזה,לך תדע מה הדברים שהיא לא מתפשרת עליהם... אולי מקריח זה אחד מהם..

שםאנילא

New member
אנחנו מדברים על דבר שהוא ביום יום...ראי בבקשה

את תגובתי לקליט ועומק... תודה

זירו0

New member
אהממ...

כל אחד והפשרות שלו... יש שאצלם קרחת זה לא מפריע ויש כאלה הפוך ועדיין זה לא אומר שהם לא מתפשרים בדברים אחרים...

למעלה