החנות של דפנה

החנות של דפנה

מול ביתי, ליד החנות הישנה, בין הרחוב ההומה לאדם הטועה ישנה החנות של דפנה אופנה לכל יד ורגלי לא תדרוך שם לעולם אך כשאני עוברת במקביל מהעבר השני של הרחוב אני רואה את "נטשה" בובה בחלון הראווה ללא אהבה. ללא ניע וללא הבעה היא עומדת שם בזריחה ובשקיעה ניזונה ממבטי העוברים ושבים הנועצים בה עיניים. ילד אחד דיבר איתה היום הוא הושיט לה יד לשלום וכשלא נענתה לאיחוליו הוא פשוט הלך לשום מקום. היא נראת לי עצובה כל כך למרות שחוייכה היא במכחול אך גם לא בגדים חדשים כל יום משמחים את "נטשה" הייתי רוצה לעבור שם מחר ולראות את חלון הראווה מיותם מבובה כי אז אולי אחשוב שמישהו לקח אותה לתת לה אהבה.

תודה רבה

...Blue

New member
נוגה..אך כל כך יפה..

פחית הקולה.. בקצה שום מקום ליד רחוב בלי מוצא התיישב איש ללא שם מול אישה בלי פנים והביט בפחית ללא הבעה שעמדה בזוית השולחן נוטה ליפול. עייף מקשיי היום ומרכות הקרקע לרגליו המאיימת להיקרע כים סוף ולהטביע עקבותיו זורק חיוך מאולץ לעבר בעלת הסינר המגישה לו כוס זכוכית מלאה בקפה המתחזה לנס. אור מעומעם מכיוון בלי נתיב מלטף אישה בלי פנים המושיטה ידה לעבר הפחית להרוות צימאונה בגמיעה אך צנחה פחית ללא הבעה ועוותו חיטוביה על רצפה קרה, נשפך נוזל רוויה כנהר ללא מים לרגליו של איש ללא שם ומצדודית עינו הבחין בדמעה מלוחה זולגת מעיניה של אישה ללא פנים הנמסה בלבו..

קרוסלע

New member
../images/Emo140.gif

האנשת חפצים לא פגה בבגרות..היא רק מוחבאת מאחורי כמה פרצופים של רצינות כאלה שסיגלנו לעצמנו..
כתבת מאד יפה קרוסלע

P o e m a n

New member
אפוקליפסה

זה יופי. לטעמי חסר קצת ליטוש בקצוות אבל הרעיון והכתיבה מרעננים. אגב, למה מכל השמות בחרת ב"נטשה"?

למעלה