החמרת חוקי שמירה על איכות הסביבה

oferplone

New member
החמרת חוקי שמירה על איכות הסביבה

קראתי היום כתבה עצובה באתר אינטרנט של המשרד לאיכות הסביבה עיריית באר שבע הזרימה שלא כחוק לנחל חצרים עשרות אלפי קוב של שפכים הקנס שהעירייה קיבלה - 8000 ש"ח פשוט צחוק ברור שעדיף להם להזרים את השפכים מאשר להשקיע במתקן טיהור מה הדרך לשנות את החוקים ולהחמיר עם ראש העיר? מצורף קישור לכתבה

יורם361

New member
משפטים לקריאה

נושא: משפטים תוכן: אולי תשפץ את הגרוטאה הזו?זרקו אותך כמו חתיכת אשפה אנושית אני מעמיד שתי סוויטות לרשותכם דובבתי אותו בטרם אמר את האמת מפלי הניאגרה אתה מפברק כל מה שקשורבהחלטה הם פדו המחאות מהבנק יש לי גירסה נוספת כדי להרשיע רק שלא תתמוטטי השופט אהב את השסע בחצאית בימ"ש עב"מים שכ"ד אח"כ ד"ר יש לי אחלה גו'ב בשבלך אני מתקין רדיאטור בחדר האמבט ככה זה על היריח אתה לא טורח לוודא דבר וחצי דבר התחרטי ומצאתי מקום לחזור אתה מתחבא ללא סיבה מובנת התחלתי לתהות מהו באמת צדק קחו כמה ג'ובניקים לדרך אני לא ירפא מימנה עד שתעמוד לדין יש חוליגנים בסביבה ביצעת את הטריק הראשון ואחרון שלך היא הניפה ספל קפה לעברו יש לך מבטא דרומי משהו ניראה שהזרימה למוח לא מבוקרת הצדק שנחזה נושא פרי הם לא הפחיתו במאומה את הכאב סטיתה מעט מדרכך זה לגיטימי אתה שועט כאן משעות הבוקר המוקדמות אל תפחד מהכלב תפחד מהבעלים שלו הכבוד הראוי למומחיותו של הד"ר קפה יהפוך אותך ליותר פרנויד סופ"ש נעים לכולם נדרשת טכנולוגיה מתוחכמת ואפ"י שאתה יוצא מהכלל אני ישמע אותך כנראה שהדימיון עלה לך לראש התוודתי בפעי היועץ הרוחני שלי מאפיונר פדראלי אני מתרשם לטובה מצחוק לשונך לציבור יש תאבון בלתי נדלה אני לא נוטר טינה לאיש מימלא לא היו דברים מעולם את בגילופין הם מסתנוורים מצחות לשונך הלוואי וידעתי הם ממש סוגדים לבקשתך אני והמזוודות בדרך לטרמינל זה הפך לסטנדרתי מעדתי בגרם מדרגות הרכבת שכחכתי את התיק אך לא את חומר הראיות אני פוקד עליך לסיים את השיחה נטשו אותי מהבית אבקש לוודא בקפידה בטרם תרצו את בית המשפט הויכוחים הנוקבים לא במקומם. השתרך תור ענק תלשת לי את רטט לבי ועוד יש לך תענות זה לא עולה בקנה אחד עם מה שאמרת אתה עוד תהיה במוקד התקשורתי בארץ יש לי הטמוטטות עצבים. האם התביעה רוצה להתבטה בנושא? החיטוט באף מזיק לבריאות תכונה שווה וראוויה הוא רקח אליבי עם אוחת של הד"ר אל תאלתר תענה ומיד וויגרה מסוכנת ללב

למעלה