החל מיום שלישי צריך למצוא חיים...

דנה1982

New member
החל מיום שלישי צריך למצוא חיים...

הלילה "אבודים" יורדת, מחר "24"... בשבוע שעבר נגמרו העונות של "עקרות בית" וה"אנטומיה של גריי" (שתיהן בעונה 6) ששתיהן היו מעולות (בייחוד האנטומיה)... מה יהיה? מה אני אמורה לעשות עכשיו? למצוא חיים? לצאת מהבית? לקום מהכורסה? תיכף תגידו לי להפסיק לעשן, לאכול בריא ולעשות ספורט... גם אליפות צרפת בטניס לא מנפיקה משחקים גדולים עדיין... וגם הארווזיון זה כולה כמה שעות חד פעמיות ואחרי שבת גם לזה כבר אין מה לחכות... בקיצור, שבוע קשה מאוד צפוי לעבור על כוחותינו... הגיע הזמן למצוא עבודה, להשקיע בלימודים, לצאת, לראות עולם, אולי להכיר בחור נחמד ולהתחתן (אימא תשמח)... אחחח ג'ק, אני אתגעגע אליך...

Y. Welis

New member
דומה בחוסר ההשראה...

אם כי אוניב' ת"א לאחרונה מפמפמת קורס פילוסופיה לאנשי עסקים - שיהיה להם על מה לדבר בין לבין.

poland1

New member
גברת דנה, את מתה שג'ק ימות ואחרי

זה רושמת שאת תתגעגעי אליו? צבועה!
טוב נו.. אני חייב להודות שההודעה שלך נגעה לי ללב. אני אמנם מכור רק ל-24, אבל אין דבר יותר קשה מזה. ג'ק באוור הפך לחלק מאיתנו.. ועכשיו... לוקחים אותו מאיתנו בבת אחת, בלי סיכוי שהוא יחזור שוב אי פעם למסכינו במתכונת של זמן אמת בסדרה הזו. יום שלישי יהיה יום עצוב לכולנו... בסוף אני אתחיל לעשן מרוב עצב
אני ד-ו-ר-ש עונה 9!!! אני מוכן לעשות הכל, פשוט הכל בשביל עוד עונה אחת- אחת בלבד!
את 2 הפרקים האחרונים אני הולך לראות ברוגע.. אולי את פרק 23 אראה על הבוקר ואת פרק 24 אראה רק בערב... אני חייב לדחות את הקץ (לא נראה לי שאצליח) מה שבטוח, אני הולך לראות את 2 הפרקים האחרונים כמה פעמים, כולל ביום רביעי ב-HD. בנוסף, אני הולך לראות שוב את כל העונות מההתחלה בחודשים הקרובים!

Y. Welis

New member
ה-6 מתחילה בכבלים. + פלאשפורוורד מחמישי

שווה לבדוק - אקשן טוב ומעניין, עם ג'וזף פיינס (אח של; 'שייקס' מאוהב').

מוצארט

New member
את פלאשפורוורד

יצא לי לראות חצי שעה מהפרק הראשון. קונספט פשוט נהדר, אבל הרבה יותר מתאים לסרט קולנוע, לא לסדרת טלביזיה.

טיי 1

New member
אה, באמת ? עד שאישרו לה להמשיך עד סוף העונה?

לפחות יסיימו את העונה בסוף סגור שייסים את הסידרה ?

RYaniv

New member
את זה נדע ביום שישי ../images/Emo58.gif ל FF

או ביום שישי הבא. לא בטוח כמה פרקים נשארו. בכל מקרה זה לא יהיה הסוף שהם תכננו מראש כי באחד הפרקים הם רמזו על סוף העולם ב 2016, מה שמותח אותה ל 6 עונות פוטנציאליות. כנראה שממש רצו להיות אבודים...

Y. Welis

New member
בדוק עד הסוף. אוירה נהדרת

ומשמח לגלות בקאסט גם את השחור המחוטט מ'היחידה'.

דנה1982

New member
שמעתי שזה טוב

יש לי חברה שכבר חודשים מנג'סת לי על זה. אבל אחרי טראומת "אבודים" אני לא מתכוונת לראות אף תוכנית של מישהו מיוצרי/כותבי הסדרה הזאת...

טיי 1

New member
היה לזה פוטנציאל מעולה ,

אבל הביצוע חלש . לא מאוד חלש, אבל לא מספיק טוב. פוטנציאל מעולה. .. לסדרות עם רעיון מהפכני (כל הזמן חשבו "מה עוד אפשר כבר לחדש אחרי 24 או אבודים שהיו פורצות דרך עם רעיונות מקוריים) יש פה רעיון חדש... הרבה דמויות וכל אחת עם סיפור משלה , שזה תמיד מעניין לראות איך הפאזל מתחבר... אבל , זה היה נראה כמו חיקוי למשהו, ובהחלט ניסיון לשחזר את הפורמט של אבודים (גם אם הסיפור נראה במבט ראשון לגמרי שונה). ניסיתי לתת לה כמה צ'אנסים ופרשתי בערך בפרק 7-8

טיי 1

New member
לצערי מה שאני יכול לצפות בקרוב זה רק

WEEDS (שחוזרת רק באוגוסט)... ו "פיוצ'רמה"... ששתיהן לא פיצוי מספיק הולם (גם חצי הנאה. פרקים באורכי חצי שעה). מה ימלא את החלל ? יש כמה סדרות חדשות עכשיו שצריך לבדוק...סידרת המסתורין א-לה טווין פיקס החדשה Happy Town מעניין איך היא.

טיי 1

New member
לא ייאמן.. "אבודים" ו24"

יורדות באותו היום... סופה של תקופה. וסליחה על הבנאליות של ההודעה, והעובדה שזה משפט שבערך שמעתם ביומיים האחרונים בכל עיתון/פורום/תחנת רדיו/תוכנית בוקר בטלוויזיה :)

למעלה