החל מאיזה גיל אפשר להשתמש במנשא ?

Nיה

New member
החל מאיזה גיל אפשר להשתמש במנשא ?

נועם הקטנטן הוא בן שבועיים, וכולו רכיכה - לא מסוגל להחזיק את הראש שלו בעצמו. היה לי נוח להסתובב איתו בדירה, ושיהיו לי שתי ידיים פנויות. מנשא נראה לי פתרון אידאלי. מאיזה גיל אפשר להשתמש במנשא ? יש המלצות על דגם מועדף ?

במנשא קשירה מגיל 0

יש תנוחת ערסול מעולה בה הם פשוט שוכבים להם במנשא קרוב לאמא ומרוצים מהחיים. מומלץ בחום.

ולי יש מנסארי ואני מרוצה

וגם התינוכיס נראה אחלה. והאמת שכולם נראים לי אותו עקרון (יש הבדל ברוחב רצועת הבד, משנה בעיקר לגבי נשיאה על הגב (במנסארי אסור) ואלסטיות הבד.

Dimaya

New member
מגיל 0

פתרון מצויין לידיים פנויות. אם שמים בתנוחת ערסול - עוזר מאוד להקל על הגזים (במידה ויש). בנות כאן ממליצות על מנשארי, תינוכיס, לופי (מנשאי בד "שבטיים"). לנו יש מנשא "רגיל", שיש בו אפשרות רק לתנוחה עם הפנים כלפי ההורה (בגיל צעיר יותר) ועם הפנים החוצה. לא יותר מדי ידידותי לגב ההורה. מבין המנשאים ה"רגילים" הכי מומלץ "בייבי-ביורן", שככל שידוע לי לא נמכר בארץ.

טאניוש

New member
מנשא מסוג בד ארוך (טינוקיס וכו')

בו אפשר לשים את התינוק בתנוחת ערסול, מתאים מגיל אפס.

Nיה

New member
איפה קונים מנשאים כאלו ?

האם יש אתרים בהם ניתן לראות את התינוכיס, מנסארי ולופי ? ואיך יודעים איך לקשור ? יש הסברים למאותגרות כמוני ?

sharoni101

New member
קונים בבייבי טבע, דיאדה, שילב

זה מגיע עם קלטת הסבר ובאמת רק שנראה מסובך, בתכלס מעולה. לנו יש את ההודי עם הקשירות, והיינו מאוד מרוצים

מצ"ב קישורים

לאתרים עם המנשאים. הורות טבעית הוא בדיוק כמו התינוכיס רק עם עיגול פלסטיק לקשירה.

מיה איזה קטע

לא ידעתי שילדת, טעכשיו אני קוראת שהוא כבר בן שבועיים, יש סיפור לידה משהו? ואי שיהיה במזל טוב למרות האיחור

ציפורוש

New member
בקיץ המנשאים הארוכים חמים מדי

אני השתמשתי במינשארי בהנאה רבה בעונות המעבר ובחורף. בקיץ זה מטורף, הוא חם מדי ומזיעים.. בקיץ השתמשתי במנשא 'סנגלי' שקיבלנו משילב (יש בעוד חנויות) שתלוי על הכתפים ונסגר בגב. מצויין, נוח, ולא מחמם מדי.

אביטלתל

New member
לא תמיד זה חם מדי

בכל מקרה, רצוי שלא לצאת החוצה בשעות מאוד חמות וזה כמובן גם תלוי במקום שבו גרים בבית לרוב קריר יותר ואפשר להשתמש במנשא אפשר לתת לתינוק להיות רק עם חיתול בתוך המנשא אצלנו עד גיל 5 חודשים בערך, המנשא היה כלי עזר מצויין להרדמות בערב הרבה ערבים איילה הייתה בוכה ולא מצליחה להרדם, וטיול של כמה דקות בחוץ במנשא עשה את כל ההבדל

lulyK

New member
גם לי הקיץ לא הפריע.

השתמשתי במנשא בד במשך 9 חודשים (נולד ביוני).

לי יש מנשא נקשר ואני לא אוהבת אותו

תבדקי טוב לפני שאת קונה, אני לא מסתדרת עם הקשירה...

ב נ ה

New member
לשם כך יצרו את הלופי

מנשא לאנשים שלא בנויים לקשר
. אותן הפונקציות(כמעט)ובלי הסתבכויות הקשרים והאורך ,ולקיץ מעט פחות חם ומסורבל.

למעלה