החלפה ועוד...

wintam

New member
החלפה ועוד...

או בעצם, קודם ה"ועוד": כרטיס ברכה עם שימוש ראשון במסכה, שימוש מיותר בפרל דרופס ושימוש שגוי בסטיקלס. איכשהו, זה עבר בסוף
כל הפרטים בפוסט הזה.

wintam

New member
כלי שולחני לאחסון מסרגות

במסגרת החלפת זיגזג ומשולשים בנישה הצפונית, הכנתי את המתקן הזה לעדיLEE. כל הסיפור, כולל לוחות הזמנים המשובשים שלי, בבלוג.

wintam

New member
כרטיס עבודות סריגה

רעיון שעלה לי בעקבות הזיכרון של שאריות הצמר שאמא שלי שמרה במשך שנים, כדי שאם היא תצטרך לתקן את הסוודר, היא תדע באיזה צמר השתמשה... הסיפור כולו - בבלוג.

wintam

New member
ברכה בזיגזג

כיוון שהקדמתי לשלוח את ההחלפה (הסיפור המלא בפוסט עצמו), גם התייחסתי בברכה לפסח... מילא, אני מניחה שיש טעויות גדולות מאלה...

wintam

New member
ותמונה נוספת...

זוויות, תקריבים וסיפורי סבתא סורגת - בבלוג.

סתיו love

New member
הקישור לא נפתח

לא כאן ולא בנישה,חבל תבדקי. כשאני נכנסת אלייך לבלוג דרך הבלוגים השמורים אצלי במועדפים לא עולה הרשומה על ההחלפה אלא רשומה :אות ועוד,לידיעתך

wintam

New member
כנראה תקלה זמנית, כי עכשיו זה עובד.

תודה בכל מקרה על העדכון!

עלמה7

New member
הרקע והמסכה יפהפיים

אבל הייתי מוותרת על הנקודות שעל העיגול. החלפת הזיגזג מהממת - הצבעים חזקים ושמחים, והכל מושקע וכייפי.

wintam

New member
בהתחלה לא היו נקודות...

וזה נראה לי ריק. אז הוספתי את הפנינים הנוזליות, וזה עדיין היה אנמי מדי. אז עברתי לסטיקלס. אני עדיין חושבת שהם הוסיפו ויצרו את הפיניש הנכון, אבל הביצוע כל כך לא נקי, שזה באמת לא נראה משהו, ומה שמחזיק זה המסיכה. בכל מקרה, תודה - על המחמאה ועל ההערה. זה תמיד מעניין לשמוע!

wintam

New member
תודה לכולכן!

ואם מישהי מארגנת החלפה - אני תמיד שמחה להצטרף (-:

למעלה