החלטתי סופית. לא אוהבת את שחר. הוא

החלטתי סופית. לא אוהבת את שחר. הוא

לא מצחיק. לא נעים. לא נחמד. בהמי. וולגרי. רגזן. צעקן-בקיצור לא לעניין בשום מובן. נכון שהכי אלים גס רוח מתלהם וערס היה שי אך שחר מאוד קרוב לו

a10a

New member
אני גם לא אוהבת את שחר אבל עכשיו הוא רק עושה

משימה!! הוא קיבל משימה ביחד עם ליאון והם צריכים למנוע מיוני להפיל את הדומינו וגם ליצור מריבות או משהו כזה1!

וישחקו הנערים לפניכם

האשכול הזה נשמע כמו מדור רכילות של "רחל המרכלת"
שחר בחור נחמד.בעל גוף פגז ולב זהב.אז שי הווטרינר וחבורת הסייעים שלו לא דיאגנוסטיקנים טובים

דלשון

New member
../images/Emo18.gif מעריצי שיפרע עושים רצח אופי לשחר

בגלל שהוא מסכן את הספקת האוכל לקיבה שלה.

דנה1982

New member
והוא עדיין בבית...

לא אהבתי את רנין ורציתי שהיא תלך, אבל רציתי ששחר יילך קודם. אני לא חושבת שהוא בנאדם רע והוא גם הרשים אותי לטובה אחרי הפסילה של חבורת רשל"צ בביקור של שי, כשאמר ליוסי שהוא היה הכי לא בסדר כשלחץ לו את היד. יש לו רגעים. ובכל זאת, הוא אגרסיבי וקולני. הוא הגרסה הגברית, הקיצונית והלא נעימה של עינב (שבהתחלה הקולניות שלה הפריעה לי, אבל התרגלתי והיום היא מצחיקה אותי). כמה שלא אהבתי את רנין, הוא היה צריך להיות מודח אבל אוהדי יוסי החליטו להשקיע בו את הכסף (במקום לפתוח תוכנית חיסכון לקראת הגמר). היה יותר מעניין עם רנין בבית מאשר עם שחר, אבל זה המצב...

EMANUELA XD

New member
../images/Emo18.gifמהכללות -אני בצד של שיפי ואין לי בעיה

עם שחר ההפך אני בעדו ונגד כל מי שמונע משחר לקבל את כמות המזון הדרושה לגופו השרירי המוצק והקשיח מרגע כניסתו של שחר לאח הגדול התחלתי לתעב את יוסי על היציאות שלו כלפי שחר אתה לא ליוויתן אתה כריש וכל נעיצת העניים בזמן ששחר בולס את האוכל מרגע אני רוצה שיוסי יודח וכל האופי האמיתי שלו צף אך אפשר למנוע אוכל מבן אדם ולהפוך אתשחר לחזיר בולס לועס

למעלה