החלטתי ללכת מחר [היום] לקניון

ענבל164

New member
החלטתי ללכת מחר [היום] לקניון

אני צריכה לקנות כמה דברים. צריכה? "יש מספיק מהכול" אמר אלוהים זה מיד גורם לי רגשי אשמה קשים. האם לא ראוי להסתפק ב-3 חזיות ב-2 ג'ינסים ב-10 גופיות וב-1 קרם לחות לשיער? ומה באשר לדיו למדפסת, למוט לווילון אמבטיה, לכוס מעוצבת למברשות שיניים, לאייס ארומה, לבורקס פריך אחד קטן שיצא מהתנור, לסנדלים עם טיפה עקב, לנייר טואלט גולדן גור, לשטיפת האוטו כדי שאוכל למכור אותו, לפרחים לאמא? איפה נכנסת כאן עבודה רוחנית? וכן, תרמתי 10 שקלים ב-SMS ככל ששמעתי שצריך אני לא יודעת מה לעשות

Markup

New member
לא הבנת אותי...

כשאמרתי "יש מספיק מהכל" התכוונתי שיש מספיק בחנויות ולא תצטרכי לבזבז זמן בחיפושים...

שפע שפפע ושפע-זה מה יש בקניונים../images/Emo3.gif

ובחיים המערביים.אלא,שלרוב זהו חומר שלוכד אותך אליו ומרגיל אותך לצרוך עוד ועוד.תעשי לך,ענבל יקרה,אם זה מתאים לך,רשימת קניות שאת ממש צריכה,ותוסיפי קניה של דבר אחד- ספונטני(משהו שיהיה בתחום יכולותייך הכספיות)זהו.קניות נעימות

ענבל164

New member
הייתי בקניון. שכחתי מה הייתי צריכה.

חטפתי בחילה. הלכתי הביתה.

משמרותי

New member
כנראה לא היית באמת צריכה...

אצלי זה הפוך.מוצא שחסר משהו יום אחרי הקניה...

קיום גשמי לא סותר עבודה רוחנית

כל עוד אנחנו חיים בגוף פיזי, ברור שיהיו לנו גם צרכים גשמיים, זה ממש לא סותר עבודה רוחנית, כל עוד זה מהווה אמצעי ולא מטרה בפני עצמה. גם הנאות גשמיות קטנות לא סותרות עבודה רוחנית, אפשר להיות מאוד מפותחים ועדיין להנות מבורקס חם ופריך
.

למעלה