החלטתי להכניס קצת שמחה לחיי

החלטתי להכניס קצת שמחה לחיי

אז נתחיל מכך שלרגל השנה החדשה קיבלתי שלילי נוסף (לאחר 3 ימי איחור שהיו הימים המאושרים והאופטימיים ביותר שהיו לי בשנתיים+ האחרונות)מכיוון שהיו לי אורחים גם לא יכולתי להרשות לעצמי התרסקות טובה כמו אלו שהתאמנתי עליהן בכל השליליים הקודמים אז החנקתי והחנקתי וכשהאורחים הלכו...התרסקתי!!!! לאחר כחצי שעה של בכי קורע לב (מסכן בעלי גם הוא מאוכזב אבל צריך לעודד אותי) החלטתי שהחודש אני לא יכולה להרשות לעצמי להתפרק, שבוע התפרקות+שבוע איסוף של עצמי מחדש :בזבוז של תקופת החגים ולכן...החלטתי להיות שמחה ! לעשות דברים שעושים לי טוב ושעושים לבעלי טוב.(לא מה שאתן חושבות) אז התחלתי בלעשות לעצמי טוב ולרגל העובדה שבטני מתחילה להידמות לעצמה החלטתי שאני צריכה מלתחה חדשה כך שהלכתי לקנות לעצמי בגדים, קניתי 2 ג'ינסים, 2 חולצות ועוד 3 זוגות מכנסיים אלגנטיות מעט (המון כסף
)אבל מגיע לי!!! לאחר מכן נכנסתי לסטימצקי וקניתי 4 ספרים חדשים (שווה! יש מבצע :ספר שני ב-24 ש"ח מהוצאת עם עובד ומעריב). בערב נסענו אני ובעלי היקר לים, לקחנו אוכל ממסעדה שאנחנו אוהבים ושמיכות וכרית ושכבנו בים (עדיין לא מה שאתן חושבות) שעתיים והסכלנו על העננים וחיפשנו צורות של חיות. למחרת נכנסנו לסופר וקנינו את כל הדברים שאנחנו לא מרשים לעצמנו בדרך כלל (שמירה על משקל) את כל השוקולדים שאנחנו אוהבים ואת כל הסוכריות הכי משמינות. בערב הכנתי ארוחת ערב בבית וישבנו ביחד ואכלנו (פעם ראשונה בלי המשפחות)ולאחר מכן עשינו אמבטיית פינוק לרגליים ופילינג לרגליים ומרחנו קרמים. בקיצור אני שמחה בחלקי: בריאות , משפחה מקסימה ותומכת וכמובן בעל נפלא (שכל פעם שאני אומרת למישהו שהוא נפלא הוא כאילו שומע ומראה לי שיש לו גם צד נוסף אז אולי אני אשתוק) ומה שרציתי להעביר הוא: נכון קשה ,הכי קשה וכל פעם מחדש זה שובר אבל לפעמים צריך גם להרים את הראש ולהחליט שהחודש לא נשברים , בחודש הבא זה יצליח!!!! אז תעשו דברים שעושים לכן טוב ותנצלו את חודש ההפסקה הכפוי הזה (מי שבהפסקה) לעשות ספורט, לצחוק הרבה ולאגור כוחות למסע הבא. מקווה שמעט מהאופטימיות שלי דבק בכן שתהיה שנה נפלאה ופוריה ,שנה של התחלות חדשות אושר והגשמה. לילה טוב

suker10

New member
אופטימיים ../images/Emo45.gif

מצטערת על השלילי אהבתי את הגישה גם אני קיבלתי שלילי ביום שישי אך אני ויקירי החלטנו לצאת לחופשה מכל המסע הקשה הזה לנקות את הראש כמה חודשים להיות אני שלו והוא שלי מבלי איזה הורמון שישגע אותנו. ולך ולבעלך אנו מאחלים הרבה הצלחה והרבה ילדים המן והמן
בסוף הם יגיעו לכולנו וכשזה יגיע זה יהיה בגדול (הלוואי)

calabaza

New member
איזה יופי../images/Emo140.gif

לא פשוט להרים את הראש אחרי שלילי, כל אחת כאן חוותה זאת על בשרה. את עושה את זה כל כך יפה, שנותר לי רק לקנא, או מוטב מכך- לנסות ללמוד ממך. מבטיחה להשתדל

sisil22

New member
מצטערת על השלילי

אני מבינה היום ששום דבר לא בידנו,ובטח שלא יעזור שנשברים כל פעם מחדש, אנחנו צריכות להמשיך לחיות לדעת לפנק את עצמנו והכי חשוב לא להזניח את הנישואים שלנו,אנחנו צריכות הרבה סבלנות בסוף לכולן זה יצליח.ובנתיים להיות אופטימים . ב ה צ ל ח ה

יעל301

New member
כל הכבוד לך ../images/Emo24.gif

שמחה מאוד שמישהי מצליחה להתענג להתפנק ולעורר את החיים למרות השלילי שעליו אני כל כך מצטערת

שישון

New member
פשוט ../images/Emo47.gif

מצטערת מאוד על השלילי מדהים כיצד ידעת לבכות ולכאוב ובמקביל לתעל את כל אנרגיות הכאב האלה לפינוק עצמי, לראות את החיים שיש לך ליד הטיפולים ולהפוך אותם למרכז, לעיקר אפילו לכמה דקות.

מסכימה ב-100000000%../images/Emo45.gif

גם אני, אחרי שני סבבים (שעליי לא עוברים בקלות), למדתי לא רק להנות מחודשי הפסקה כפויים אלא בכלל, להנות אפילו מהשיגרה היום- יומית השפויה, מההרגשה הפיזית הטובה שמאפשרת לי לעסוק בספורט ולתכנן תוכניות גם יומיים קדימה בלי שאיזה תופעת לוואי תהרוס לי הכל.... מצטערת בשבילך על השלילי ושולחת לך מיליוני אנרגיות חיוביות וחיבוקים להמשך הדרך

נועם@בת

New member
ברוכה הבאה לסירה שלנו../images/Emo45.gif

הדלת השניה משמאל מובילה לפורום הריון, אל תהססי להשתמש בה
. קודם כל קבלי
ענק על השלילי המחורבן. אני שמחה לשמוע שמצאת דרך מקורית להתפרק ולאסוף את עצמך. אגב, זה ממש בסדר להתפרק, אבל אם אפשר לצמצם את שלב ההתפרקות ולהעברי את שלב הדבקת חלקים עם גיהוץ כרטיס אשאיר, זה בהחלט יותר עדיף
. אני בהחלט מסכימה איתך שאת חודש ההספקה צריך לנצל בשביל לחיות ולהנות מהחיים, ולא בשביל לבכות ולחכות בקוצר רוח לטיפול הבא. הרי בטיפול הבא ממילא תצליחי, אז מה להלחץ?
. ותזכרי, היום הראשון של הוסת הוא היום הראשון של ההריון, אז תתחילי לספור
. שנה מאושרת לך נועם

כל הכבוד../images/Emo106.gif

איזו גישה נהדרת, ואילו כוחות נפש בהחלט יש מה ללמוד . הלוואי על כולנו גישה בריאה כזו ,וכוחות כדי לבצע ולא סתם להגיד ( כי זה מה שבדר"כ קורה אצלי ) מאחלת לך רק טוב ומעתה רק תשובות חיוביות

יעל סתם

New member
אפרת היקרה

כל הכבוד על הגישה. אני מעריצה אותך על האופטימיות. הלוואי שאני אלמד ממך כי עכשיו אני בקרשים כי שברתי יד.

זה קצת שמחה?

דווקא ניראה שהכנסתם הרבה מאוד שמחה. יישר כוח. אני תמיד מנסה להזכיר לעצמי כי יש חיים חוץ מילדים. את עצמי אני אפילו מצליחה לשכנע לפעמים. אבל על הסביבה החטטנית והמעצבנת זה לא עובד, הם כאילו עומדים לי עם סטופר בעניין הילדים. תמשיכו להנות מהחיים, כי עוד מעט שיבואו הילדים לא יהיה לכם זמן לכל הפינוקים הקטנים והגדולים האלו.

הי, תודה-היה נעים לקרוא-

מתחתית באר הכאב והתסכול שאני נמצאת בה כבר שבועיים [על שהחודש עבר ללא ביוץ בכלל] אני יודעת שמתי שהוא אפשר יהיה רק לעלות

../images/Emo24.gif מבין על השלילי ו- ../images/Emo47.gif על

האופטימיות שהרגנת לעצמך....עשית את הטוב ביותר!!! תהני בחגים... גם אני מנסה לעשות זאת החודש!

למעלה