החלטות....

naama78

New member
החלטות....../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif

מה גורם לנו להחליט בערב החלטה ולמחרת לא לעמוד בה
לא להחליט
לבחור להשאר במקום לא טוב
להבטיח לעצמנו ולא לקיים
אופפפפפ אם הייתי יודעת את התשובות הייתי מחליטה

r e d head

New member
נעמה

אני כל הזמן מחליטה ומשנה את דעתי התרגלתי כבר לחיות עם עצמי. האמת שצריך המון כח להחליט ולקיים עד הסוף לפעמים זה פשוט נוח מידי להשאר. עד שכבר לא.

naama78

New member
ואז

כשכבר לא... אז מחליטים. לא? ומה לגבי החלטות שפוגעות בנו- כיוון שאנו לא מחליטים נכון או שבוחרים לא להחליט?

r e d head

New member
אני לא טובה בהחלטות

בשביל לתת לך עצות.....sorry אפילו מתנות נורא קשה לי לבחור ... אני חושבת שאולי, ברגע האמת, האינטואיציות שלנו מספיק חזקות לעשות את הצעד הנכון. שמעתי פעם שגם לא להחליט זאת החלטה. או אולי כשזה פוגע מאוד זה כואב, ויש גבול לכח הסבל - אז משנים.

yorika

New member
גם בהחלטות.....

יש אלמנט של מחוייבות אישית לעמוד בהן. לעיתים קרובות איננו שלמים ב-100% בהחלטות שלנו,אמירותינו במוצהר אינם זהים לתחושות שלנו לגביהן....וכך קורה שאנו משנים אותן.... ואני החלטתי שלא לצאת יותר בהצהרות....כי באמת לחיים זרימה משלהם,מצבים משתנים,ואירועים שונים מזדמנים לנו......ובכל רגע נתון אני פועלת מתוך אותה סיטואצייה כשלפעמים הרציו שולט ולעיתים הרגש "עובד שעות נוספות".... אני מרשה לעצמי לשנות ולהשתנות....מרשה לעצמי לטעות ולתקן...... ויודעת תמיד שהכל צפוי.....והרשות נתונה....להכל.

מילקי א

New member
לפעמים,

הניסיון לקבל החלטות הוא רק הבעה של רצון לקצר תהליכים. מכיוון שאני קורא אותך לא פעם..... נדמה לי שזה מעין קו מנחה.... ומזכיר לך ש"השביל תמיד חכם מן ההולכים בו"

blonda3

New member
פעם

הייתי מחליטה החלטות ובסוף לא הייתי עומדת בהן אז כשהבנתי החלטתי לא להחליט החלטות אלא לזרום עם החיים חשבתי מה אני רוצה להשיג בחיי מה אני רוצה שיהיה לי ומה לא מהן המטרות שלי שאליהן אני שואפת להגיע ובאופן כללי בקצב שלי אני משתדלת לעשות דברים שיובילו אותי לשם. ואני עושה רק מה שאני יכולה! מספיק התאכזבתי בחיים שלי לא צריכה עוד אכזבות מעצמי של דברים שהחלטתי לעשות ולא הצלחתי. מקווה שהצלחתי להעביר את המסר.

galia1962

New member
../images/Emo140.gifבוקר אור נעמה-ורק אנחנו

מעוללים זאת לעצמנו- את כל הטוב וכל הרע... ולפעמים צריך כנראה לגעת בכאב וברע בכל עומקם לפני שנוכל לקום ולעשות מעשה... מאחלת לך למצוא את הכוחות שבתוכך, ושתתחילי להתייחס לעצמך כמו שהורייך כיוונו כשהעניקו לך את שמך!! הגברים והעולם מתייחסים אילנו כמו שאנחנו נראות ומשדרות-כשתאמיני שמגיע לך רק טוב-אז הוא יגיע!!!

למעלה