החלטה אחרונה לחיים האלה

לזרוב85

New member
החלטה אחרונה לחיים האלה

עשיתי פסיכומטרי כבר פעמיים ואני סובלת וסובלת שלא נדבר על כסף ולא מגיעה לציון... כולה, 625 (לא לצחוק בבקשה) בגלל שלמדתי בלחמן ושמעתי שמגיעה לי על זה הנחה היסטרית באייקיו חשבתי לעשות שם במבצע הזה (אגב, זה מתאים גם למי שעשה בקידום) למען הגילוי הנאות, גיליתי לפני יומיים שזו אותה חברה לחמן וקידום שאותי אישית זה הפתיע כי חשבתי שקידום יוקרתיים כאלה.. לא חשוב. מה שחשוב שאני לא רוצה ליפול שוב ויש לי הזדמנות כמעט אחרונה לשפר. מישהו שמע על זה משהו? מישהו יודע להגיד לי איך אייקיו? זה נכון שיש להם אתר שווה? עזרה עזרה עזרה בבקשה...

תראי

אתחיל ואומר שמעולם לא למדתי בהיי קיו אך אני כן קשורה אליהם בדרך כזו או אחרת 625 הוא ציון טוב, הוא מעל לממוצע הארצי ובסך הכל אין לך מה לזלזל בו ציון פסיכומטרי תלוי בהרבה גורמים ביניהם היכולות האישיות שלך ויכולת התרגול וההבנה שלך כמובן שמדריך טוב גם יכול לעזור לך בכל מכון יש מדריכים טובים יותר או טובים פחות, על כל 10 שיהיו מרוצים אני אוכל למצוא לך 20 שלא מרוצים וככה זה בכל מכון דברי עם היי קיו דרשי שיעור נסיון עם מדריך שם תראי איך העניינים עובדים ואחרי זה תחליטי עדויות אנונימיות באינטרנט לגבי כמה טוב שם או לא, לא באמת יתרמו לך. ומילה לסיום: תחושת הסבל מהבחינה לא מוסיף ומסייע להצלחה שלך נסי להרגע, לקחת את הדברים יותר בקלות לנסות אפילו טיפה להנות מהבחינה שינוי גישה יוביל לתוצאות חיוביות יותר

לזרוב85

New member
תודה על הכנות

את יכולה לספר לי קצת על השיטה? זה נכון שהם תותחים? לא יודעת חברה הראתה לי את האתר וזה היה נראה ממש חוויה ללמוד ככה.. לא? את יודעת אם יש להם סניף באזור רעננה?

כמו שאמרתי

יש מדריכים טובים יותר ויש מדריכים טובים פחות גם לתרגול באתר יש יתרונות ויש חסרונות את מוזמנת להכנס לאתר שלהם ולבדוק אם יש להם סניף באזור רעננה וכמו שאמרתי, לכי לשיעור נסיון תראי מי נגד מי והאם השיטה מתאימה לך

JonJon9

New member
למה להיות כל כך דרמטיים?

‏``החלטה אחרונה לחיים האלה``...

למעלה