החלום ...

החלום ...

לי היה חלום איום ונורא שמכיניסים לכלא 400 ל 28 יום וכונפה אחת אמרה לי איזה כיף נהיה באותו בסיס רק שאת בכלא ואני בסיס- זה מאוד נחמד ..... ואני בכיתי ובכיתי ובכיתי ... וזה לא היה יפה בכלל ואז התעוררתי שלצידי ישנה הכונפה השנייה .. והסיוט המשיך ( סתם כפרע עלייך) .... והיום ימשיך בסדרת לימודים לפסיכומטרי וזה גם לא כיף בכלל והכונפה שמחה מאוד מאוד !!!! בקיצור שיהיה יום טוב

מיכל..~

New member
את כונייפע בעצמך !

כל הלילה.. *כ-ל* הלילה.. את משכת ממני את השמיכה ועלית עליי והייתי מעוכה והרגשתי כמו שניצל בתוך סנוודיצ' !! וחוצמזה יא מכוערת את קינאת בגבות היפות והמסודורת שלי- והרסת אותם !!
אה.. החלום. כן, טוב.. פוצי קוצי |אייקון ססגוני ושמח|
[מספיק טוב?] היום אני אהפוך למורה רוחמה ונלמד המווווונים
! איזה כייף יהיה !!!! כן כן !!! >מיכל בהחדרת מוטיבציה< טוב כונייפע, למרות כל הצרות שאת עושה אני עדיין אוהבת אותך ואת הצחקת אותי המונים אתמול. >רק שתדעו שהיא ניסתה להמית אותי כרגע ולחנוק אותי עם דאורדורנט< טוב, בע בעיי !! יום טוב, מאמי [כפרה עיניים נשמה
]

אביטל25

New member
כבר אמרתי לכן שאני...........

אוהבת אותכן????? תמיד גורמות לי לחיוך, מדהימות שכמותכן

:)LEE

New member
אתן כווווווווולכן סתם כלבות

אני אוהבת רק את מאשינקה1 כונפות! קלטו, הבית שלי, החדר שלי, המיטה שלי הן ישנות להן בפנאן עם מזגן ואני בסלון! על הספה!!!! טפי! עם רוע לב שכזה פלא שיהיו לך כאלו חלומות!? ואחרי זה עוד ברוב חוצפתן מתבכיינים שאני מתעוררת לא נחמדה אוח, ויקומו המלפפונים ויכו את הגנן

זונע../images/Emo85.gif

אל תשחקי אותה חכמה את כולה לימדת אותי רבע שעה לפסיכומטרי ובסוף אם אני אכשל זה יהיה בגללך !!! ואני לא כלבה ומי זו מאשינקה ?? ומזה השם הזה? וכן לי היה נוח מאוד , והחולומות זה רק בגלל העיניים שמיכל עשתה לי בלילה .... אה ופיור אני רוצה בוק !!!! יום טוב

אוי אוי אוי.

למה להגיש עליה כוניפע. זה לא יפה. היא רק התכוונה שהיא שמחה שהיא קרובה אלייך. חלומות טובים מאמי. אני מצטערת שצעקתי עלייך. בחלום אני מתכוונת. מואהההההה

למעלה