החלובות יהרסו כל חלקה טובה למען האינטרסים

אורן12343

New member
החלובות יהרסו כל חלקה טובה למען האינטרסים

למען האינטרסים ולא אכפת להם מצפרירים ( האינטרס שלהם זה המגרש ) שטרו חלובה הגיע להתאחדות בזכות צפרירים ונטש אותה ונזכר בה מידה פעם רק בגלל המגרש !! על גיגי חלובה כל מילה מיותרת אבל בכל זאת שאלה מתבקשת ף איך זה שאף צדיק בסדום בעל אמצעים לא מצליח או לא רוצה לרכוש את צפרירים הרי ידוע לכולם שזה אחת העסקאות הכי טובות בכדורגל : קבוצה בליגה שלישית בעיר גדולה ומבוססת שלא אמורה לעלות הרבה פשוט אף אחד לא מוכן להגיע למומ איתם ועד שכבר היה בחור מדהים כמו עודד שהוא לא בעל אמצעים מרובים אבל עם נשמה ענקית גם אותו גירשו צפרירים בנוער ובבוגרים מנוהלת ברמה הכי נמוכה בארץ ממש כמו ליגה ג וזה פשוט לא הגיוני !!!!!!!!11 ובבקשה למרות שאני לא מחסידיו של ראש העיר אל תזכירו אותו כבעיה המרכזית כי זה לא נכון נקודה

צריך להיות זהירים במה שקשור לשטרן כי ....

האדם כל שנים דאג להביא ספונסרים ומשקיעים לקבוצה ובזכותו יש בכלל את צפרירים חולון שנית אורן מדוע אינך מזדהה ? אתה רושם הרבה דברים שחלקם לא נכונים ומסתתר מאחורי זהות בדויה לפחות תהיה גבר ותעמוד מאחורי מה שאתה רושם בנוגע לגיגי אני לא מהחסידים שלו זה בטוח אבל על תרומתו למחלקת הנוער אין עוררין לי יש בעיה עם מה שקשור למחלקה הבוגרת שלדעתי עד היום הוא עשה לא מעט נזק עוד מהמקרה של גילרוביץ

כל מי שרוצה לרשום דברים כאלה או אחרים

לפחות שיהיה גבר ויזדהה ויעמוד מאחורי אותם מילים שלו לצערי אני לא בביתי ולכן אני לא יכול למחוק הודעות אבל בהחלט זה מה שאני אתחיל לעשות אם כל פעם יהיו פה הכפשות מבלי הזיהוי האמיתי של אותו אדם

גואן55

New member
ממש לא חשוב מי

הבחור דווקא חיזק את מה שכתבת שוב " למה אתה לא מזדהה " ? תתיחס לעיניין או שאל תתיחס !! הדבר האחרון שחשוב פה זה אם הבחור הזה יזדהה או לא !! דרך אגב אני לא מוצא שום הכפשות פה לגבי מחלקת הנוער תסתכל על הערים השכנות לנו ( רשלצ בת ים ) ותראה את ההבדל אבל כנראה שאתה לא עוקב אחרי מחלקות הנוער אלה עיקר עיניינך הוא בבוגרים וזה בסדר . אחד הכללים הידועים הוא שהבוגרים מקרינים על הנוער

יחסית מחלקת הנוער שלנו טובה

יש קבוצה בליגה השנייה שממוקמת כל עונה בחלק העליון ויש המון קבוצות בליגות השונות

גואן55

New member
הבדל עצום בן ליגה שניה לראשונה בנוער

כל שאר הקבוצות במחלקה משחקות בליגות החלשות והאם הצליחו ב10 שנים האחרונות לייצר שחקן משמעותי לבוגרים ? או למכור שחקן ?

מה שכן הבנתי מהנהלת הקבוצה עונה שעברה...

מחלקת הנוער השתמשה במגרש של הבוגרים אך לא עזרה בשקל בתחזוקתו ועוד באים לעודד בטענות שזה לא בסדר !!

למעלה