החלה ההרשמה לפסטיבל אילת....

ליMור

New member
פסטיבל אילת

שוחחתי כעת עם החברה שמארגנים את הרישום לפסטיבל ובררתי מחירים לגבי מלווה שאינו רוקד - לצורך הענין,, בעלי המחיר שהוא משלם זהה ואף טיפה יותר ממה שאני משלמת כמשתתפת בכל הסדנאות הגיוני ? הייתי אומרת שזה מעט מגוחך מה גם שזה לא היה כך בשנים עברו יש מצב שמישהו בודק את הנושא הזה ?

החלה ההרשמה לפסטיבל אילת....

שנה טובה ומתוקה מתחילה עם... תחילת ההרשמה לפסטיבל אילת!!!!!! 18-20 בינואר 2007 במלון הגולדן טוליפ הכל כלול באילת!! בנות יקרות, אנו שולחות לכן את האתר החדש והמדונדש של פסטיבל אילת ובו יש הכל אודות הפסטיבל, המלונות, הסדנאות, המחירים, ההופעות, המורים, ההסעות והטיסות וכמובן- טפסי ההרשמה- לראשונה ניתן להרשם ישירות באתר און ליין!! תזכורת קטנה לפסטיבל שחווינו בשנה שעברה אפשר לראות בקליפ שבאתר וכמובן שפע של תמונות בגלרייה. מיד לאחר החג נצא בהודעה רשמית בפורומים , בנתיים אנו מזמינות אתכן לתת הצצה ראשונה לאתר, וכמובן- להזדרז ולתפוס מקומות.... כתובת האתר היא www.eilatfestival.com השנה את הרישום לפסטיבל מרכזת חברת "עידן חדש בתיירות" ולכל שאלה בכל נושא הקשור להרשמה תוכלו לפנות אליהם בטלפון המצוין באתר. מאחלות לכן שנה מהנה, עשירה, פורייה, יצירתית ובריאה- ומקוות לראותן חוגגות גם השנה בפסטיבל שכולו חג!!! באהבה יעל מואב ואורית מפציר

קמלייה בפסטיבל אילת

בתקווה שהפסטיבל יהיה בנלאומי השנה למרות המלחמה העצובה בקיץ הזמנו את קמלייה, רקדנית בטן מדהימה ילידת יפן שעשתה קריירה מפוארת במצרים, באירופה ובמזרח הרחוק. קמלייה ידועה בזכות סגנונה המיוחד המשלב מזרח רחוק עם קרוב, עבודת צעיף מדהימה, טכניקת ריצפה יחודית ושליטה מוסקאלית בתנועה ובנגינה בסגאת (מצילות) קמליה הופיעה ולימדה בישראל פעמיים כאורחת אישית של יעל מואב ומרכז ערבסק וברמה האישית ריגשה אותנו במיוחד כאשר הסכימה להגיעה ארצה בקיץ 2004 בשיא האנתיפדה השנייה בטענה שהופיעה והתארחה ברוב ארצות העולם אך בישראל זכתה לאירוח החם והלבבי ביותר ולכן תמיד תשמח לחזור אלינו. לפרטים נוספים על קמלייה מומלץ להיכנס לאתר שלה, הלינק מצורף.

Oum

New member
מאד מענין רק חבל שפיפי

נס לא מלמדת השנה ולט מורות נוספות מצוינות שהיו בשנה שעברה...חומר למחשבה!

האם אפשר לשמוע איך היה בשנה שעברה?

אשמח לשמוע ממי שהיה בפסטיבל שנה שעברה איך היה הפסטיבל הקודם. האם הוא מתאים לתלמידות מתחילות או רק לרקדניות? אשמח לקבל פרטים

ליMור

New member
אני חושבת

שערבסק התחיל עם נוהל פסטיבל ריקודי בטן ורצוי היה שימשיך כך ברגע שמתערבים גורמים חיצוניים מאבדים כמה דברים בדרך עוד חומר למחשבה,,,

Anaiis

New member
האמת, גם לי חסרות גם מורות אהובות

ובמיוחד נטלי דביר. התוספות המיוחדות והמבורכות של פלדנקרייז וקבלה לא מפצות ...מקווה שרשימת המורים עוד תגדל

גואל3

New member
אני הייתי בשנה הראשונה

והיה צפוף אבל נהננו מאד. עדיין שוקלת את האפשרות לגבי השנה....באמת בגלל המורים.

האם יש השנה הנחה לקבוצות?

בשנה שעברה אפשר היה להתארגן ומי שהביאה מיספר תלמידות קיבלה הנחה. מישהי יודעת מה קורה בענין זה?

שושה10

New member
אני הייתי בשנה שעברה והיה פיצוץ

בהחלט שווה לדעתי. היו הופעות מדהימות,אוריה נפלאה סדנאות מצוינות והמורות אחת אחת.

nagwa

New member
מה.. יכול להיות שעד כדי כך השתנו

המורים משנה שעברה? איפה נטלי, נילי וכמובן פיפי??? בבקשה תגידו שזו רק טעות הדפסה... ומתי יהיה פרסום מדוייק של הסדנאות? איך זה היה שנה שעברה, רק כשהגעתם למלון ראיתם מה יש או שפרסמו עוד קודם? אשמח לשמוע קצת ממי שהיתה שנה שעברה, האם הצפיפות לא היתה נוראית? כי בקליפ נראה מה זה עמוס... מצד שני, כל ההופעות שם עושות חשק לבוא!!

איילת57

New member
פסטיבל אילת

שווה להגיע. בשנה שעברה היה מאוד מוצלח. מערכת שעות הסדנאות והתכנים נמסרו עוד בזמן ההרשמה.

tzurtzur

New member
נגואה,הקליפ הוא מהשנה הראשונה

שנה שעברה (השנה השנייה)היה מסודר ומאורגן בצורה מופתית ממש. לא הורגשה הצפיפות והמחנק הנוראיים ששררו בפסטיבל הראשון. לגבי המורים אני גם די התאכזבתי לגלות שכמה ממורותיי האהובות לא ילמדו השנה.

למעלה