החיים שלי הם בלגן אחד גדול!

lironi motek

New member
החיים שלי הם בלגן אחד גדול!

בערך לפני חצי שנה יצאתי עם מישהו, חבר ראשון... מאוד אהבתי אותו <ואולי אני עדיין אוהבת> אבל נפרדנו מסיבות שאני לא רוצה לפרט כרגע, לא בגלל שלא אהבנו אחד את השני. הבעיה מתחילה בזה שהוא הבטיח לי שהוא ישמור איתי על קשר, הוא הבטיח! והוא לא קיים...הוא רואה אותי ואפילו לא אומר לי שלום. ואני כל הזמן תוהה, למה הוא היה חבר שלי ולמה הוא אמר לי שהוא אוהב אותי אם עכשיו הוא אפילו לא מסוגל לומר לי שלום? מה כל זה שווה אם בכלל לא היה אכפת לו כל הזמן הזה ממני! סתם מחשבות מטרידות. בערך חודשיים הייתי בדיכאון קל, ואני די רצינית, כל הזמן חשבתי עליו ובכיתי לפעמים גם בלי סיבה משמעותית. אבל זה התחיל לעבור. וכאן הכל מתחיל להסתבך. יצאתי לפני כמה זמן עם מישהו חדש והתנשקנו... ומסתבר שידידה טובה של האקס ראתה אותנו והלכה והפיצה לכל העולם שיש לי חבר חדש. וזה מציק לי, כי לא רציתי שככה כל זה יתגלה, כן התחשבתי ברגשות של האקס למרות שהוא לא התחשב בשלי. אבל יש בי המון ספקות עכשיו מה לעשות. אני לא רוצה להשתמש במישהו חדש כדי לשכוח את הישן ומצד שני, אני לא רוצה שוב לשקוע בדיכאון הקבוע שלי על זה שאיבדתי את החבר הקודם. בקיצור תעזרו לי! מה אני עושה עם החדש? אני לא יכולה להשאיר אותו ככה. כי אני מבולבלת ואני קצת מתחמקת עכשיו. help mee!!

למעלה