החיים שלי.. איזה סיבוך!!!!

nas19

New member
החיים שלי.. איזה סיבוך!!!!

אז ככה.. בכיתה ח' היו לי בעיות נורא חמורות בעיר מגורי זה התחיל מזה שהיו לי בעיות בטחון עצמי וגם התעללויות מצד החבר'ה... עד שהחלטתי לעבור לפנימיה ולשכוח מכל מה שעבר עלי בעיר ... אז 4 שנים העברתי בצורה הכי סבבה שיש, הכרתי המון אנשים והפכתי מבחור בעל בטחון עצמי נמוך ומסוגר לבחור מצחיק משעשע וספונטני עם בטחון עצמי גבוה. אך.. שהייתי מגיע הביתה כל מה שהיה לי זה רק המשפחה לכן מעטתי לבוא הביתה ( למרות המשפחה המחממת והמתוקה שיש לי ). לאחר שסימתי ביה"ס העסקתי את עצמי בעבודה וטיולים עם חברים (מהפנימיה) ברחבי הארץ. לפני שנה וארבעה חודשים התגייסתי לצבא והכל חזר על עצמו.. בצבא אני נהנה ומעביר את הזמן עם החברה רוב היום אך שאני מגיע הביתה אני לבד בלי חבר'ה או חברה, לא יוצא לאף מקום , בקיצור אין לי חיים. יש לי רק את משפחתי. איך אוכל ליצור לי חיים חברתיים בעיר מגורי, ויש לומר שזאת עיר די מסוגרת וכל האנשים פה יוצאים לבלות במקום אחר.... כמוכ' אחרי הצבא אני יכול למצוא את עצמי מבודד מאוד.... אנא עזרו לי לחשוב על פתרון.... שי

אני רק רוצה להגיד

שלדעתי אתה דואג יותר מידיי... אם אתה אומר שאתה כבר הרבה זמן מסתדר עם הקבוצות שהכרת, אז אין סיבה שלא תכיר עוד אנשים שיהיה לך טוב איתם גם אחרי הצבא ותמיד תפגוש עוד אנשים ככה שיהיו לך הרבה הזדמנויות לפגוש וליצור קשרים... בקשר לאזור מגוריך-יש אנשים בגילך? תנסה אולי להצטרף לאיזו מסגרת...התנדבות, אולי עבודה...חוץ מזה-אחרי הצבא אתה לא עובר דירה? אולי תבחר מקום שנראה לך שהכי תסתדר בו... מקווה שקצת הרגעתי אותך... סופ"ש מהנה, גלית.

למעלה