החיים זה דבר מיותר

MuffinMan

New member
החיים זה דבר מיותר

זה הודעה ארוכה - ואני חדש פב בפורום אז תקראו רק אם אתם משועממים אחרי מה שקרה אתמול, ושלא ידעתי מי מהקורבים שלי חי עד שאבא שלי התקשר אלי בשעות הערב המאוחרות ואמר שהוא בסדר וגם שהמשפחה שלי בסדר יכולתי לנשום לרווחה. אני איבדתי את אבא שלי וקיבלתי אותו בחזרה - הרגשה הכי גרועה והכי טובה שאפשר לקבל. אבל אני יושב היום בבית לא יכולתי ללכת לבית ספר - גם ככה לא הייתי לומד. וחושב בשביל מה כל זה? למה? כל זה מיותר - אז ניכנס לעוד מלחמה עוד אלפי או אפילו עשרות אלפי אנשים ימותו ואז הכל יהיה בסדר - עד פעם הבאה שזה יקרה. ואז עוד מאות אנשים ימותו אז מה העולם נותן לנו? עדיף פשוט לא לחיות אותו. ככה לא תפסיד כלום. וזה לא כמו שעכשיו הרווח בעולם כל כך גדול - ביום אחד כמה? 25,000 הרוגים הכל ביחד? ביום אחד 25,000 אנשים פחות! אתם קולטים? ושאבא שלי התקשר הרגשתי שמחה, אני עדיין לא יכול להבין איך יכולתי, כי הרי אבא 1 חי, אבל מה עם כל הילדים האחרים שכן איבדו את ההורים שלהם? מה עם כל הילדים שמתו? מה איתם. ומסקנה אחרונה שקיבלתי אתמול זה שאין אלוהים - לא ממש שהאמנתי בקיומו לפני. אבל אתמול חרצתי את גורלו - אלוהים לא היה נותן לדבר כזה לקרות! ~אליאב

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אני לא יודעת לגבי אלוהים

אבל בני אדם בהחלט נתנו לזה לקרות, על ידי השנאה התהומית וזלזול בחיי אדם. אתה אומר שחיים זה דבר מיותר... אני לא יודעת אם האנשים שהיו תלויים מהחלונות של הבניין היו מסכימים איתך. אני לא יודעת אם אתה בעצמך מסכים עם זה כשאתה חושב על אביך שקיבלת אותו במתנה. החיים הם דבר יקר ביותר. ואולי דור של אנשים שיתנגדו להמשך המלחמות, יוכל להפוך את החיים למשהו פחות כואב. זה לא משהו שמישהו אחר אמור לעשות, אלא כל אחד מאתנו, כולל אתה.

MuffinMan

New member
דור שמתנגד למלחמות?

אם לא היה חיים לא הייתי בכלל יכול להפסיד את אבי! והדור הזה הוא לא דור שונא מלחמות! תשאלי כל בן אד ברחוב מה הוא חושב על ערבי 80% ידיגו לך משהו בסגנון ערבי טוב = ערבי מת. זה גזענות לשמה, וגזענות גוררת רצח ומלחמות. אנחנו לא דור שמתנגד למלחמות! ~אליאב

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ואתה לא חלק מהדור הזה?

כל דעה שהיא לא בעד שנאה ואלימות, חשובה.

MuffinMan

New member
מנסה מנסה

אבל שתראי איך מתנהגים עלי רק בגלל שאני שוחר שלום, תחשבי אחרת... בספק אם אנשים אחרים היו מסתדרים עם לחץ כמו שיש עלי בקשר לשנוא ערבים - זה למה הקונזנסוז נהיה ימיני! ~אליאב

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
האמת היא

שאנחנו לא אמורים כאן לנהל דיונים פוליטיים... אני אשמה, גררתי אותך לזה. אז בוא נחזור לרמה האישית. המסר היה בעיקר לתת לך את הנקודת מבט של מי שיש לו מה לעשות בקשר למצב, ולא מישהו שהמצב נכפה עליו. לקחת נקודת השקפה כזאת, מבחירה, שיש בידיך במידת מה להשפיע על איך נראה העולם שבו אנחנו חיים. לפעמים אפשר לעשות את זה באמת רק בקטן. אבל יש לזה לא פחות ערך. בקטן זה בין אותם אנשים שאתה מכיר אישית.

MuffinMan

New member
אני בספק שאני יוכל לשנות את העולם

גם ברמה האישית והחברים הקרובים! אבל אני לא מתכוון לאבד תקווה. ~אליאב

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
טוב מאוד ../images/Emo45.gif

כשיש רצון - יש דרך. ותקווה זה קצת רצון אני חושבת.

למעלה