החזרת מוצר

שימי2006

New member
החזרת מוצר

רכשנו מצלמה וידיאו בישפאר ב2500 שח בויזה מתצוגה! כשהגענו הביתה בדקנו באינטרנט וראינו ב1900 אנו רוצים להחזיר וכתוב בקבלה שאין החזרה מכל סיבה שהיא,האמ אינ אפשרות תוך 24 שעות בכל אופן להחזיר ביטול עיסקה או משהו,אגב לא אמרו זאת במעמד הרכישה! !

dani666

New member
אין

מחירים בודקים לפני - לא אחרי. גם לסוחר יש זכויות. אנשים כמוכם הם ההסבר הטוב ביותר למה אין לאפשר בארץ את החוק שמאפשר החזרת מוצרים. לא כל כך כהגנה על הסוחרים - אלא כהגנה עלינו, שאר הצרכנים.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif עכשיו המוצר יהיה יד 3 ?

קודם כל, הכי מעצבן זה אנשים שלא יודעים מה הם רוצים מעצמם. אבל, למרות שזה מעצבן, לאנשים אלו יש גם זכויות. אישית, אם אני הייתי רוכש מוצר יד שניה, לא הייתי מצפה בחיים שייתנו לי להחזיר אותו, כפי שציינו, הסיבות ברורות וזה נראה מובן מאליו. מאידך, צריך לעיין טוב טוב בחוק - (המופיע טאגלייטס) אולי יש שם איזכור לגבי מוצר יד שניה ו/או מוצר מוזל מתצוגה. אני אחפש את זה, זה מעניין. שורה תחתונה: הקלישאה האומרת " כל מה שזול עולה ביוקר " כל כך אמיתית ונכונה שחבל על הזמן. שרון דרורי

SPnage

New member
בדרך כלל

כשקונים מוצר מתצוגה, מחודש וכ' אין אפשרות להחזרה, מסיבות מובנות. וזה לקח לעתיד, מחיר בודקים לפני הקנייה ולא אחרי.

למעלה