החזרה הביתה ...!

AFRICA

New member
החזרה הביתה ...!

טוב , אחרי בערך שבוע של עבודה , פגישות וקניות .. חזרתי לארצנו הקטנה , ותמיד אני אומר ... home sweet home תמיד טוב לחזור . א ... הייתי כמה ימים בעיר הגדולה , שלצערי עכשיו חלק ממנה נראת כמו חורבה . היה לי מן מנהג כזה , כל פעם כשאני מגיע לניו יורק , אני עולה על התאומים ... יכול להיות שם למעלה יום שלם . זהו , אין יותר , חבל , חבל , חבל ...! אחר כך נסעתי לספרד לראות כמה חנויות ולסוכנויות של זרה ... היה נחמד מאוד , והנה אני כאן ... אז זהו , אני כאן , עד לפעם הבאה .. סוף שבוע טוב .. FRICA@

נ ד ב 19

New member
אפריקה אחי הגדול ../images/Emo8.gif

ברוך שובך לארצנו..
שמח שנהנת למרות הכול ..אני מרים
בשבילך..
קבל ממני
זאת לאור חזרתך לארץ.. חייב לציין שהפורום לא אותו דבר בלעדייך..מזל שחזרת.. ממני נדב אחיך הקטן..
או בקיצור נמנם

אפריקההההה

אחי לא מעניין אותי איך היה לא מעניין אותי מה שלומך ואיך אתה מרגיש ............ תגיד לי מה הבאת לי??? ............ ברי

נטלי 18

New member
../images/Emo93.gif

מה אתה חיי?? חיחיחי סתם נשמה,טוב שחזרת...כבר שמחתי... שתיהיה לך שנה טובה ומעכשיו תעלה על הגג לשאוף אויר מההרודס ולא מהתאומים(אין הרבה הבדל) ושוב... שנה טובה מלאה בכאפות מהמקוראית נטי רד לכאפת עידוד חיחיחיחי חיחי חיחיחי חיחיחיחייחיחי

*Efrat

New member
אפריקה..!!! Welcome ../images/Emo13.gif

יפה לך לחזור לכאן... סופסוף..!~ מקווה שנהנת... למרות שזה לא נשמע ככה... אבל, אני בטוחה שהיו לך ימים טובים... בכל מקרה, אתה פה וזה מה שחשוב... אז... מממ.... זהו, תרגיש כמו בבית.. אפרת והדגיגי שהתגעגע גם...

אפריק שליייייייייייייייייייי

מה המצף בחור סוף סוף חזרת מתוק רציתי להגיד שההפתעה של זוהר וטיי היתה פשוט אחלה המבין יבין ותודה שהחזרת אותנו הבית חולה עליך משי

ויקוש*

New member
ברוך הבא....... ../images/Emo24.gif

התגעגעתי מאד ודאגתי נורא...שמחה לדעת שבכל כשורה!!!! אם לא יצא לדבר שנה טוב לך אאחל,מתוקה
ומוצלחת ובריאה ובטוחה ומאושרת כל שתרצה
עבודה טובה,פרנסה,עסקים,אהבה,ממש כל מה שתרצה!!!!מכל-

מאמא מייה!!!

תגיד לי אחי... מה גנבת מהבית מלון? מגבות? וילונות? קולבים? מאפרות? ברזים? שטיחים? יאללה יאללה פתח ת´מזוודה... תראה לנו איזה ישראלי מוצלח אתה
חתול

למעלה