החזירים למשפחת נתניהו מנעו את חלוקת פרס ישראל לאייל ולדמן

lemner40

Well-known member
אחד הישראלים החשובים והמענינים בישראל היה אמור לזכות בפרס ישראל
אבל החזירים למשפחת נתניהו מנעו את זה, מסיבות פוליטיות אישיות,
דבר אחד בטוח ,המקום של שלושת החזירים ביבי, שרה ויאיר בגהינום מובטח

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
זה מזכיר לי נשכחות..

לפני הרבה הרבה שנים בארץ רחוקה, שהיתה ממש כאן באתר תפוז, הייתי מסוכסך עם הנהלת הפורומים של תפוז.
ומישהו בפורום מסויים רצה לשים אותי כמומחה.

בעבר מומחה היה מינוי של מנהל פורום והיה מופיע בפורום בצבע אדום. למי שלא זוכר.

אבל בגלל הסכסוך, הנהלת הפורומים מנעה את זה.

lemner40

Well-known member
זה מזכיר לי נשכחות..

לפני הרבה הרבה שנים בארץ רחוקה, שהיתה ממש כאן באתר תפוז, הייתי מסוכסך עם הנהלת הפורומים של תפוז.

אז זאת ההצלחה הגדולה של החיים שלך ?
בפורום שכוח אל וחסר כל חשיבות ועניין
היה מישהו אחד שחשב שכתבת משהו חכם,
לעומתך
אייל ולדמן, היום הנושא הכי חשוב והכי מדובר בכל העולם, זאת בינה מלאכותית, וכל התוכנות וכל המערכות שמפותחות בנושא יושבות על ציפ שהוא והחברה שהוא בנה פיתחו,
חברת מלאנוקס שלפני 4 שנים נמכרה לאנבידיה, ב 7 מיליארד דולר,
הוא גם היה אם אני זוכר נכון מנהל פיתוח באינטל, בתעשיה האווירית,
בדיוק אותו הדבר
אתה והוא.
זה רק מראה כמה הוא חשוב וכמה אתה אפס.

רוב הזמן נח

Well-known member
לעומתך
אייל ולדמן, היום הנושא הכי חשוב והכי מדובר בכל העולם, זאת בינה מלאכותית, וכל התוכנות וכל המערכות שמפותחות בנושא יושבות על ציפ שהוא והחברה שהוא בנה פיתחו,
בדיוק אותו הדבר
אתה והוא.
לעומתך
בדיוק אותו הדבר
אתה והוא.
לא גוטרמן.
זה סתם משהו קטן שכבר שכחתי ממנו, שהשרשור הטיפשי שלך הזכיר לי :-D

evglev1

Well-known member
מנהל
לא גוטרמן.
זה סתם משהו קטן שכבר שכחתי ממנו, שהשרשור הטיפשי שלך הזכיר לי :-D
לדעתי הוא לא גוטרמן, גוטרמן עורר פרובוקציה שלא ברור אם זה משקף את דעתו או שעשה פרודיה לשמאל כדי להבריח מהם עוד קולות, לרנר מציג עמדות, שלדעתי שמלאניות קיצוניות, אבל מציג אותם בצורה מתורבתת ומנומקת. ואין את הגזענות כלפי מזרחיים שאפיינה כל כך את גוטרמן.

רוב הזמן נח

Well-known member
לדעתי הוא לא גוטרמן, גוטרמן עורר פרובוקציה שלא ברור אם זה משקף את דעתו או שעשה פרודיה לשמאל כדי להבריח מהם עוד קולות, לרנר מציג עמדות, שלדעתי שמלאניות קיצוניות, אבל מציג אותם בצורה מתורבתת ומנומקת. ואין את הגזענות כלפי מזרחיים שאפיינה כל כך את גוטרמן.
כן. אבל מידי פעם הוא לא יכול להתאפק ויוצא לו הגוטרמן.

evglev1

Well-known member
מנהל
לעומתך
בדיוק אותו הדבר
אתה והוא.
זה מראה את השחיתות והפסילה על רקע אישי, לא משנה כמה נידח הפורום, מנהל פורום מסוים חשוב שמגיע לו הוקרה בתור צביעת שם המשתמש שלו באדום, ושם לא בפרדס זה היה רק בפורום שלו וההנהלה לא הרשתה לו והטילה ווטו. כאן אפילו שרה ויאיר לא אומרים מילה ומשאירים את העבודה השחורה לשר החינוך שלהם יואב קיש. ואם כבר אתה רוצה מפורסם אז מאריאל זילבר מנעו פרס ישראל לאומנות והפחיתו מערך הפרס כי אמר ליגאל עמיר מגיע אפשרות לחנינה וקציבת העונש כמו לכל אסיר אחר, כולל רוצחים. וכמובן התשקורת חגגה על זה ועשו כאילו הוא קרא לשחרר את יגאל עמיר באופן מיידי.

זה מזכיר לי נשכחות..

צדקו! מומחה אתה לא

הפרבולה1

Well-known member
אייל וולדמן מאשים את ביבי בטבח שבעצם גם הוא עצמו אשם בזה , אייל העסיק אנשי היטק מעזה ויש חשש שאותם מהנדסים ניצלו את הידע שלהם שרכשו בהיטק למחקר ופיתוח בתעשיה הצבאית של החמאס ובפרויקטי שיפור הטילים , וגם למתקפות סייבר על ישראל.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
אייל וולדמן מאשים את ביבי בטבח שבעצם גם הוא עצמו אשם בזה , אייל העסיק אנשי היטק מעזה ויש חשש שאותם מהנדסים ניצלו את הידע שלהם שרכשו בהיטק למחקר ופיתוח בתעשיה הצבאית של החמאס ובפרוקטי שיפור הטילים , וגם למתקפות סייבר על ישראל.
עוכר ישראל לא צריך לקבל פרס ישראל, הרי הוא לא רוצה בקיומה של מדינת ישראל.

1ספי11

Well-known member
עוכר ישראל לא צריך לקבל פרס ישראל, הרי הוא לא רוצה בקיומה של מדינת ישראל.
אני תוהה כמה מחזורי חיים תצטרך לעבור שתוכל להגיע לתרומה של וולדמן למדינת ישראל.
וואלה, נכון להיום ימין הגון יותקף על ידי מכונת הרעל אם יגלה מחשבה עצמאית.

lemner40

Well-known member
אייל וולדמן מאשים את ביבי בטבח שבעצם גם הוא עצמו אשם בזה , אייל העסיק אנשי היטק מעזה ויש חשש שאותם מהנדסים ניצלו את הידע שלהם שרכשו בהיטק למחקר ופיתוח בתעשיה הצבאית של החמאס ובפרוקטי שיפור הטילים , וגם למתקפות סייבר על ישראל.
רואים שיש לך אפס ידע בטכנולוגיה
כמו בשאר התחומים.
אין שום קשר בין מה שמלאנוקס עשו לבן התחומים שציינת.
דבר אחד ברור , אתה יכלת מקסימום להיות מנקה בחברה.

הפרבולה1

Well-known member
רואים שיש לך אפס ידע בטכנולוגיה
כמו בשאר התחומים.
אין שום קשר בין מה שמלאנוקס עשו לבן התחומים שציינת.
דבר אחד ברור , אתה יכלת מקסימום להיות מנקה בחברה.
מתוך ויקיפדיה: מלאנוקס עוסקת במוצרים ושרותים שיועדו להעברה מהירה של מידע בין שרתים ומערכות אחסון לשוק מחשוב הענן ולמרכזי נתונים.

לדעתי ידע בתחום הזה יכול להיות מנוצל לתקיפות סייבר והיו כאלו מצד עזה על ישראל. הייתי מצפה מאייל לפחות להביע חרטה על זה שהעסיק עובדים מעזה ( בלי קשר אם אותם מהנדסים אכן השתמשו בידע שלהם נגד ישראל ).

פולגאר

Well-known member
מתוך ויקיפדיה: מלאנוקס עוסקת במוצרים ושרותים שיועדו להעברה מהירה של מידע בין שרתים ומערכות אחסון לשוק מחשוב הענן ולמרכזי נתונים.

לדעתי ידע בתחום הזה יכול להיות מנוצל לתקיפות סייבר והיו כאלו מצד עזה על ישראל. הייתי מצפה מאייל לפחות להביע חרטה על זה שהעסיק עובדים מעזה ( בלי קשר אם אותם מהנדסים אכן השתמשו בידע שלהם נגד ישראל ).

הוא אידיוט שימושי ששיחק לידיהם, ככה זה שההצלחה עלתה לו לראש והוא חושב שהוא הכי חכם בעולם |לא|
מבחינתי, הוא שקול לנהג |חדש| שהוציא רישיון נהיגה, נהג חודשיים וחושב שיודע לנהוג, מתפרע כאילו אין מחר וגורם לתאונה רצינית.

dory30

Well-known member

החזירים למשפחת נתניהו מנעו את חלוקת פרס ישראל לאייל ולדמן​

והכי גרוע זה שהוא שכל את הבת שלו במסיבת הנובה. אולי שיעצרו אותו ויחסלו אותו עם כמוסת רעל סטייל פוטין? אם אני במקומו הייתי מבקש את זה, עדיף ע"פ ההשפלה הפומבית שהוא עובר.

xyxy210

Active member
והכי גרוע זה שהוא שכל את הבת שלו במסיבת הנובה. אולי שיעצרו אותו ויחסלו אותו עם כמוסת רעל סטייל פוטין? אם אני במקומו הייתי מבקש את זה, עדיף ע"פ ההשפלה הפומבית שהוא עובר.
תגיד דורי, כמה דביל אתה יכול להיות ?
הוא עובר השפלה ? על ידי מי ? זה שנח ? הדגנראט ?
אם היה רוצה היה הכול להוציא לחו"ל את כל רכושו ויש לו רכוש ,שיכול לקנות את כל חברי הפורומים כרותי האונה.
הוא שם זיין על המשמיצים. הם עדיין לא מבינים שהם אוכלים מכף ידו.
הוא יותר ישראלי ערכי ויהודי מכל חברי הפורום.

למעלה